Question Kā samazināt kokaīnu?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, BB puiši, prieks iepazīties ar jums visiem

Es gribēju jums pajautāt par labu veidu, kā sagriezt koksu, un kādi materiāli man būs nepieciešami šajā procesā
Reddit es izlasīju, ka es varu izmantot laktozi vai inozitolu. bet tas nebija pilni un skaidri norādījumi.

Tāpat man ir jāzina, kā man to atkal pārkausēt pēc griešanas procesa? Es būtu ļoti pateicīgs, ja kāds man palīdzētu šajā procesā, nosūtot man saiti vai rakstu par šo procesu.
Es esmu nūbs ķīmijā, tāpēc ceru, ka šis process nav sarežģīts.

Es lasīju, ka varu izmantot benzokaīnu, bet ir grūti atrast šo ķīmisko vielu. Vai laktoze vai inozitols ir labs variants?

Paldies, puiši.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Taisnība. ne viens griezums nav labs. taču realitātē griezumi ir tas, kas zemāka līmeņa izplatītājiem dod peļņas normu. tāpēc, ja jums tas ir jādara, dariet to pēc iespējas drošākā veidā.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, Jums ir 2 iespējas levamisole
ZiBVmn0k9y
tikai vajag iztvaicēt ūdeni un pagatavot pastu, un mazgāt ar acetonu, jo laboratorijas pievieno kaut ko ar sliktu smaržu, vienu reizi, kad mazgājat, lai izžāvētu un padarītu smalku pulveri, levamizols iziet plaisu testu, bet ne pievienot exceso, tas ir patiešām labs produkts,Pievienojiet 10 %, un tas piešķir spīdumu, produktu ar acetona attīrītu acetonu iespiežiet veidnē ar nelielu svaru, neizmantojiet hidraulisko spiedi, jo nav spīduma, un izmantojiet kvēlspuldzes, otra iespēja ir fenacetīns, bet jums ir vajadzīgs bencēns, lai to iegūtu, ir grūtāk iegūt.
 
Top