Question Kā samazināt kokaīnu?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, BB puiši, prieks iepazīties ar jums visiem

Es gribēju jums pajautāt par labu veidu, kā sagriezt koksu, un kādi materiāli man būs nepieciešami šajā procesā
Reddit es izlasīju, ka es varu izmantot laktozi vai inozitolu. bet tas nebija pilni un skaidri norādījumi.

Tāpat man ir jāzina, kā man to atkal pārkausēt pēc griešanas procesa? Es būtu ļoti pateicīgs, ja kāds man palīdzētu šajā procesā, nosūtot man saiti vai rakstu par šo procesu.
Es esmu nūbs ķīmijā, tāpēc ceru, ka šis process nav sarežģīts.

Es lasīju, ka varu izmantot benzokaīnu, bet ir grūti atrast šo ķīmisko vielu. Vai laktoze vai inozitols ir labs variants?

Paldies, puiši.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ja jūs to gatavojaties darīt, nelieciet tajā neko aktīvu. izmantojiet benzokaīnu vai lidokaīnu. nelietojiet kofeīnu vai inozitolu. labi samaisiet. izsijājiet. ielieciet uz dažām minūtēm cepeškrāsnī un ar hidraulisko spiedi izveidojiet no tā ķieģeli.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Es nepiekrītu vispār... benzokaīns, prokaīns u.c. ir antiritmiskas vielas, un tās varētu izraisīt vēl vairāk apdraudētu sirds stāvokli. tā plaši izmanto, bet nav laba ideja vispār... godīgi sakot, visi kokaīna griešanas līdzekļi ir bīstami, viens no bīstamākajiem tiek pievienots Kolumbijas/ Peru rūpnīcās, es nerunāju šeit rakstīt nosaukumu, lai nedotu idejas, tā ir ļoti pazīstama, bet jaunpienācējs pat nevajadzētu domāt par tā pievienošanu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Un viņi to dara, jo tas palielina efektivitāti, bet patiešām pretīgas un bīstamas lietas, un tāpēc tas vienmēr ir sagriezts, nav kokaīna, kas nebūtu sagriezts ar to, jo ražotāji Dienvidamerikā to pievieno.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Domāju, ka jūs domājat levamizolu, absolūti sūdīgi!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Paldies par palīdzību.

Es gribētu jautāt par:
1. Vai laktoze ir laba griešanai?
2. Vai ir kādi citi veidi, kā izgatavot ķieģeli vai pārkausēt pulveri, ja vien neizmanto hidraulisko preseri?
3. Kāpēc jūs neierosināt izmantot inositolu?
4. "labi samaisīt" jūs domājat, ka es to vienkārši iemaisu plāksnē? kāds man iesaka gan koksu, gan griezējvielu izšķīdināt šķīdumā, lai saistītos molekulārā līmenī. Tātad, ko jūs domājat par to?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tas varbūt nav bīstami, bet no tā jums visu deguns būs lipīgs.
Kāpēc jūs nelietojat taurīnu?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

tieši tā... theres neko mēs nevaram darīt ... mums ir jāuzņemas, bet briesmas nāk, kad kāds puisis izlasīja par to un domā, damn..i būs pievienot vairāk, lai palielinātu jaudu, tad ill būt karalis! un tās sūdi lieta, kas ir atkarīga no devas.... dažas ir ļoti slikti, bet pārkāpjot robežu, jūs varat nogalināt cilvēkus. varbūt nav laba lieta, kam morāli vai sirdsapziņu, pārdodot narkotikas, bet.....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
visi poli spirti ir liela ietekme uz gremošanas sistēmu... ive redzēju cilvēkus, kas cīnās par vannas istabu pēc tam, kad patērē sagrieztu stuff ar manitolu... kā vienmēr... tā deva atkarīga.... laktozes dos labu izskatu, ja jūs to darāt pareizi... jūs varat izmantot "burvju", kas ir precīzs izskats zivju zvīņas tīra koksa... bet jums ir, lai to vai nopirkt tirgotājs
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nedariet to, draugs... tas var nogalināt cilvēkus vai nosūtīt uz neatliekamās palīdzības nodaļu ar ļoti smagu reakciju.
ir daudz vairāk
"veselīgu" variantu.... ja esi pārliecināts, ka tavs kokss netiks izmantots smēķēšanai, ir skaisti un maģiski varianti... aminoskābes tam ir fantastiskas, bet, ja kāds mēģinās pagatavot bāzi vai krekj, tas būs neiespējami... un slikta smaka... bet vizuālais rezultāts būs fantastisks... piemēram, valīns , triptofāns.... (valīns būtu ideāls griezums vizuālajam, bet briesmīgs smēķēšanai).
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kāpēc valīns vai triptofāns būtu labs vizualizācijai tas ir balts pulveris bez spīduma, kam tam vajadzētu izskatīties labi?
Ja vēlaties, lai tas spīdētu un izskatītos labi, inozitols ir slikta ideja.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Es domāju, ka tas ir labi, bet vai jūs varat man dot kādu mājienu par to, kā to "pareizi" izdarīt?

Es noteikti to nedarīšu,
Godīgums, tad nauda.
Es tikai jautāju par neefektīviem griešanas līdzekļiem.

Es domāju, ka tā ir laba ideja, Vai jūs varat man dot mājienu par sajaukšanas metodi un atkārtotu rokādi pēc griešanas? vai man vajadzētu izmantot šķīdinātāju vai smthn.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Es domāju, ka taurīns ir laba ideja; tas izskatās balts un spīdīgs pulveris, Bet es domāju, ka tas smaržo atšķirībā no parastā koksa Vai ne?
Vai jūs zināt labu sajaukšanas metodi? piemēram, vai man to vienkārši jāsajauc VAI labāk abas ķīmiskās vielas izšķīdināt šķīdumā, lai tās saistītos molekulārā līmenī.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Vai varat paskaidrot, ko jūs domājat ar izšķīdināt šķīdumā un saistīt?
Tas ir atkarīgs no tā, kādā daudzumā jūs vēlaties pāršķīdināt un cik daudz vēlaties to sagriezt?
Ja pulveri sajauksiet, tas zaudēs pārslu struktūru.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taurīns ir bez smaržas un nedaudz skābas garšas, tas nav psihoaktīvs un ir endogēna viela, kas neaizsprosto gļotādas. Pat ja jūs to zināt, nav nozīmes to lietot caur degunu, daudz patīkamāk nekā jebko citu. Un, tā kā cilvēki tik un tā zinās, ka tu stiepies, viņi būs priecīgi, ka tu tajā neliksi netīrumus.
Kā tu to izdarīsi, es nezinu, tev būs kaut kas jāizdomā, taurīns šķīst ūdenī, tev vismaz tāda iespēja būtu.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
vajadzētu atkarīgs no avota, ko jūs iegādājāties... manas bija ultra spīdīgas, un valīna pakaļdzīšanās, tam ir perfekts izskats... daudz labāks nekā citām lietām... labi, tīrs efedrīna hcl arī ir perfekts , patiesībā profesionālam griezējam vajadzētu zināt, ka PRO griešana ar efedrīnu dos perfektu rezultātu, bet, bīstams
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock kā jūs to nosaucāt tā pamata mate...u nepieciešams acetons vai di-etilēteris ... prese būtu laba ideja, bet ir arī citi veidi, kā plly spiedienu, būt izdomas brālis
 
Top