Kā jūs uzzinājāt par mums? Mums tas ir svarīgi.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Es dzirdēju no jūsu absolūti neticamajiem YT videoklipiem. Tas bija diezgan ironiski, jo es mēģināju sintezēt 4-FA, izmantojot NaBH4 reducēšanas metodi, un man ar to gāja grūti.
Tad jūs dažu dienu laikā ievietojāt šo video. Tas bija kā zīme no visvarenajiem narkotisko vielu dieviem! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Dalieties savā pieredzē par 4-fa sintēzi. Šī ir interesanta viela, ko visvieglāk iegūt no amfetamīna tipa eiforētiskajiem līdzekļiem.
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai nu DuckDuckGo, vai tas mani aizveda uz reddit, un es nevaru atcerēties, ko tieši meklēju, bet tā izrādījās unikāla vietne.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
No jūsu Youtube video sintēzes :cool:(y)
man patīk ķīmija, un jūsu video kvalitāte ir vienkārši pārsteidzoša. :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Es biju uz sava sērfa dēļa un nokļuvu zem ūdens virsmas pēc tam, kad veicu "Titānika". Tas ir viss, ko es atceros, jo tajā konkrētajā brīdī biju tik ļoti apreibis. Neviens man to nestāstīja, jo biju viens, tāpēc, iespējams, es to kaut kur izlasīju.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Man šķita, ka klikšķināju uz dažām saitēm, kas mani uz kaut ko novirzīja, un tad nokļuvu šeit? Es esmu mazliet nomākts un pirmo reizi vairāku gadu laikā esmu dziļi ieniris darknetā. Agrāk es pelnīju daudz naudas, pārpārdodot RC internetā. Šis forums ir mana interese.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Pārlūkojot internetā no saites uz saiti, es to atradu nejauši. Es šeit pavadīju stundas, studējot
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Reddit, kā bija skimming haotiska siena garš stim post, Es redzēju "pārbaudīt laužot slikti forums"

Un pēc tam, kad atradu šo vietni, es sāku skatīties arī BB
 
Top