Hašiša ražošanas rokasgrāmata

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Autors ir izmantojis, lai apgrieztu un apakšējos pumpurus no Sweet Cheese Auto audzēšanas un dažiem DP Auto Blueberry, kas viņam bija palikuši saldētavā. Es uzskatu, ka šis ir visvienkāršākais iespējamais veids!
ND0AEeGji8

1. Vispirms es savācu visu apgrieztās zāles (apakšējos pumpurus un jebkādu sīku materiālu, ko man pašam negribas smēķēt) un ļauju tām pilnībā izžūt.
Y0juhLU5s6

2. Kad tas ir izžāvēts, es to ievietoju plastmasas maisiņā un ievietoju saldētavā uz 48 stundām.
Nm6CuAR4Ur

3. Izņemiet zeķubikses un, es izmantoju vienu no tiem riņķiem, ko izmanto biskvīta kūku cepšanai, bet derēs jebkurš tamlīdzīgs. Tas atvieglo kontroli, tāpēc jums nav jāapgriež viss pāri sev. Jūs sapratīsiet, par ko es runāju, un kaut ko, kur savākt ķīli.
BfNSgOCL8Y

4. Uzvelciet zeķubikses uz tā, ko esat izvēlējies savākt. Manas lieliski pieguļ, bet, ja jūs izmantojat kaut ko mazāku, varat vienkārši sasiet galus kopā, lai savilktu sietu.
MPJRakKc7u

5. Paņemiet, piemēram, sauju vai divas apdares un ievietojiet gredzenā, sāciet to bungot, berzēt un apstrādāt pret sietu. Nav noteikts laiks, cik ilgi tas jādara, bet jo ilgāk, jo labāk!
X2TUt5Gapb

6. Pēc brīža jums būs kaut kas līdzīgs šim. Tomēr šajā maisījumā joprojām ir daudz augu materiāla, ko mēs nevēlamies.
GjOtaeLmuh

7. Zeķbiksēm parasti ir šaurāki caurumi uz leju pa kājām! Tātad, ko mēs vēlamies darīt, tagad iegūstot konteineru un vītni caur to līdz ap "ceļu rajonu", vajadzētu izskatīties apmēram šādi. Tagad mums ir daudz smalkāks siets nekā iepriekš.
CGa0ZirLBn

8. Tagad izmantojiet karoti un uz jaunā sieta uzberiet nedaudz materiāla un uzmaniet, lai to neizliktu, vienkārši ar karoti to viegli pārvietojiet un bungojiet. Galu galā jūs varēsiet redzēt, ka ir palicis tikai augu materiāls un viss labais materiāls ir izkritis cauri. Jūs zaudējat vairāk nekā 90 % no tā, kas bija pirms šī soļa.
FUnO5iRY68

Vajadzētu izskatīties apmēram šādi.
OA8FRrGumk

9. Savelciet to visu uz cepeškrāsns papīra.
CDuaKrWiOX

10. Salociet to kaut ko līdzīgu maisiņam, lai to visu varētu savākt apakšā un iepakot, cik vien iespējams.
QSEvRYH5Jo

11. Autors aizmirsa uzņemt nākamo soļu fotoattēlus, bet, kad tas ir izdarīts, ieslēdziet cepeškrāsni uz 170°С, aptiniet iepakojumu ar avīzi un aplīmējiet to ar lentu. Tagad pirms ievietošanas cepeškrāsnī to uz 10 minūtēm iemērc ūdenī. Izņemiet to ārā. Izmantojiet rullīti, pielietojiet pēc iespējas lielāku spēku un uz dažām minūtēm apvelciet to pret cietu virsmu, atkārtoti iemērciet un atkārtojiet. Veiciet to 2-3 reizes un pēc tam ievietojiet iepakojumu ledusskapī, lai atdzistu.

Tagad jums vajadzētu būt skaistam Haša gabaliņam!
Wtda6QJ3zD
5FdyR8n2gl
Kdl4XJzFjD
Autoram sanāca patiešām jauks gabals 15,3 g. Gluds dūms, kas viņu pilnībā nokautēja!
 
Last edited by a moderator:

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Vai es varu izmantot tikai 10 g nezāles un pagatavot to pašu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jā, bet nav vērts tik mazā mērogā, zaudējumi būs ievērojami no manipulācijām utt.
jūs varētu izmēģināt citas ekstrakcijas metodes, piemēram, ekstrakciju ar lielu spiedienu un nelielu karstumu, kolofoniju, šķiet, to tā sauc.
 

Ozuna

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
skaists cilvēks, paldies par pamācību
 
Top