Bezmaksas paraugi no BB foruma ikvienam!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Es esmu jauns un mani interesē paraugi. Paldies
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Gaidām atbildi atpakaļ brālis ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Līdz šim kādu laiku neesmu bijis klāt, tāpēc iepriekš neatbildēju, tagad esmu nosūtījis jums DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, es meklēju bezmaksas paraugu..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Ei, brāli! Drīzumā tiks nosūtīta <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, kāda veida paraugu jūs drīzumā nosūtīsiet... es ceru, ka tā... es to gaidu ar nepacietību.....many thanks
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es kādu laiku biju bezsaistē, un tagad, kad atgriežos, saprotu, ka esmu saņēmusi savu bezmaksas paraugu... Mefedronu es saņēmu pat ātrāk nekā mani piegādātāji no vairākiem tirgiem... Es nekad nebiju mēģinājis to agrāk Tāpēc liels paldies par paraugu un par pieredzi!!! Liels paldies
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, savā gadījumā es gribētu pasūtīt a-pihp vairumā, vai tas būtu iespējams?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Paraugs uz Austrāliju? Uz redzēšanos
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Reģistrēts.Kā iegūt Ssample ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
šis ir mans pārskats par saņemto 2 mmc paraugu.sākumā es nesaņēmu nekādu iedarbību, un es brīnījos, kāpēc tas tā bija, un tas bija tāpēc, ka es devu devu reizi 3 stundās, jo es gribēju būt piesardzīgs, bet pēc tam, kad es uzzināju, ka cilvēki pārdozē pēc stundas vai 2 stundām, es sāku saņemt iedarbību, un puisis bija tas labākais augstais es jebkad jutos Adderall un kokss sajaukts kopā es jutos patiešām eiforisks un laimīgs, un mūzika skanēja pārsteidzoši par to, un ietekme ilgst pārāk ilgi, kā labāk nekā kokss, lai būtu godīgi vienīgā lieta, kas man nepatika bija comedown es jutos mana sirds dauzījās pēc tam, un man nepatika, ka.overral 10/10 noteikti nopirktu sev kādu
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Sveiki! Mani interesē šis forums, un es vēlētos saņemt bezmaksas paraugu.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Nosūtiet man bro kg es sūtīt u monay vēlāk tagad im brokeris...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
sākumā es nesaņēmu nekādu efektu, un es brīnījos, kāpēc tas tā bija, un tas bija tāpēc, ka es lietoju devu reizi 3 stundās, jo es gribēju būt piesardzīgs, bet pēc tam, kad es uzzināju, ka cilvēki pārdozē pēc stundas vai 2 stundām, es sāku saņemt efektu, un, zēns, tas bija labākais kāpums, kāds man jebkad bijis. jutos Adderall un kokss sajaukts kopā es jutos patiešām eiforisks un laimīgs, un mūzika skanēja pārsteidzoši par to, un ietekme ilgst pārāk ilgi, kā labāk nekā kokss, lai būtu godīgi vienīgā lieta, kas man nepatika bija comedown es jutos mana sirds dauzījās pēc tam, un man nepatika, ka.overral 10/10 noteikti nopirktu sev kādu
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Man tika nosūtīti 2 grami 4mmc no glitchy, un esmu ļoti apmierināts ar saņemto! Viņš bija ļoti atsaucīgs saziņā, un process bija viegls. Produkts no Vācijas tika piegādāts diskrētā aploksnē, kas bija noslēgta hermētiskā maisiņā. Tas bija ļoti profesionāli, un es esmu apmierināts ar savu slepenību. Daudzums, ko es saņēmu, bija tuvāk 3 gramiem, un konsistence bija lielu lausku/kristālu un sasmalcinātu gabaliņu maisījums.

Es partook of the 4mmc visos iespējamos veidos, izņemot boofing. Mana mīļākā bija izmantot to bija iv tomēr norīt to iekšķīgi bija drošāka un efektīvāka metode. Ja smēķējat, es ieteiktu pēc iespējas mazāku karstumu un nelielu daudzumu vienlaicīgi, jo veidojas daudz tvaika, kas nav ļoti patīkams, ja tas kļūst pārāk karsts vai pārāk daudz. Insuflēšana vai šņaušana šī 4mmc radīja ievērojamu efektu, tomēr dedzināšana bija diezgan intensīva, un man labi asaroja acis.

Efekts bija patīkams enerģijas pieplūdums, kā arī uzlabota redzes asuma un eiforija, kas mani motivēja piecelties un darīt kaut ko fizisku. Dejot bija jautri, un klausīties mūziku bija neticami patīkami. Šī iedarbība turpinājās aptuveni 2 stundas ar vēl aptuveni stundu ilgu atgriešanās periodu, pirms es vēlējos lietot jaunu devu.

Paģiras bija vieglas, tomēr es jutu zināmu alkas sajūtu, nogurumu un depresiju, kas ilga apmēram pusdiennakti, bet to varēja pārvarēt ar nelielu garīgo izturību.

Kopumā es biju ļoti apmierināts un nevaru sagaidīt, lai saņemtu vairāk un izmēģinātu kaut ko jaunu no Glitchy. Paldies!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 57

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es tagad esmu reģistrējies un esmu ieinteresēts bezmaksas paraugs
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien, mani interesē arī paraugs.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas attiecas uz opioīdu narkotikām. Es gribētu heroīnu. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es joprojām vēlos kādu, un IDC, ja kāds tomēr zvanītu uz manu tālruņa numuru. Es esmu valdības bērns, un man ir visas tiesības saņemt narkotikas, ja es to gribu. Man ir atvērts domēns. Es no nekā nebaidos. Es gribu heroīnu, es teicu. :) :) Esi labs, vai esi labs, vai esi labs.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki. Vai varu to saņemt izmēģinājumam?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, esmu šeit jauns un priecājos, ka esmu atradis šo forumu. Vai es varētu saņemt paraugu ?
Es būtu ļoti pateicīgs un šeit sniegtu paziņojumu par produktu.
Miers
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kā saņemt bezmaksas paraugu?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hey šeit, lai saņemtu dažus bezmaksas paraugus, dm'ing jums rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jauns un vēlētos izmēģināt paraugu/us.
 
Top