Question Fluorēti amfetamīni

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kādus amfetamīnus var insuflēt? Psyconautwiki ir daži, kas uzrāda inflācijas patēriņu, un citi ne? Man ir 3-fma, ko man iedeva kļūdas pēc, un, to insuflējot, tas ir ļoti sāpīgs, bet wiki nav norādīts insuflēts patēriņš. Viņi kļūdījās pasūtījumā. Es nopirku granulas. Kādi ieteikumi? Amfetamīnu neesmu lietojis kādus 6 gadus un neatceros, vai tik ļoti sāpēja.

Varbūt mans deguns ir salauzts no tā visa grieztā kokaīna, ko es visu šo laiku esmu lietojis.

Vai kādam patīk RC tēma? Es to atklāju nesen un tas piesaistīja manu uzmanību. bet tabletes, lai nopirktu 3fma es pērku īstu amfetamīnu, kas ir lēts
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kādā grāmatā lasīju, ka kādam bija patiešām tīrs 4-fluorīds, divreiz attīrīts, un viņam nebija diskomforta ar sulfātu. atbilstošais aldehīds un propēns tomēr... tuvu benzilhlorīdam, ja karstā šķīdumā.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
un kā es varu to attīrīt? Ja tas ir ļoti sarežģīts, vai es varētu to kristalizēt?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ja mēs runājam par FB destilāciju ar tvaiku, ko veic bez dārga laboratorijas aprīkojuma, es domāju ar vienkāršu destilācijas komplektu + karsto plītiņu + vakuuma kompresoru, cik daudz laika parasti nepieciešams, lai destilētu 500 ml FB, un kāds ir paredzamais iznākums procentos? Iespējams, ka virsmas temperatūra jākontrolē 110-130 grādu robežās, vai ne?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nevaru precīzi pateikt, bet pamata ir viss nepieciešamais, nav nepieciešams vakuums. turklāt es nekad neesmu destilējis 500 ml bāzes (izņemot šķīdinātājus).
Zaudējumi ir praktiski 0, jo faktiski jūs likvidējat piemaisījumus un šķīdinātāju, nevis produktu. šajā jautājumā esmu mēģinājis gan ar N2 plūsmu, gan atmosfērā, un nav lielas atšķirības.
Tavs RM sasniegs ne vairāk kā 110, atkarībā no ūdenī šķīstošiem piemaisījumiem, nav priekšstata par plates virsmas temperatūru, temperatūru parasti mēra ar zondi iekšpusē, plates virsma jums tik daudz nepasaka.
Ja izmantojat plati, ir svarīgi ietīt aparātu folijā, lai pēc iespējas labāk izolētu, lai ātri un bez problēmām iegūtu rezultātus, visai iekārtai jābūt karstai līdz brīdim, kad kondensators sāk dzesēt tvaikus.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Sveiki, es veicu tīrīšanu ar IPA, es publicēju amfetamīna attīrīšanas pavedienā, ja kāds vēlas to pieskatīt un sniegt man palīdzību
 
Top