Question Fluorēti amfetamīni

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kādus amfetamīnus var insuflēt? Psyconautwiki ir daži, kas uzrāda inflācijas patēriņu, un citi ne? Man ir 3-fma, ko man iedeva kļūdas pēc, un, to insuflējot, tas ir ļoti sāpīgs, bet wiki nav norādīts insuflēts patēriņš. Viņi kļūdījās pasūtījumā. Es nopirku granulas. Kādi ieteikumi? Amfetamīnu neesmu lietojis kādus 6 gadus un neatceros, vai tik ļoti sāpēja.

Varbūt mans deguns ir salauzts no tā visa grieztā kokaīna, ko es visu šo laiku esmu lietojis.

Vai kādam patīk RC tēma? Es to atklāju nesen un tas piesaistīja manu uzmanību. bet tabletes, lai nopirktu 3fma es pērku īstu amfetamīnu, kas ir lēts
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kādā grāmatā lasīju, ka kādam bija patiešām tīrs 4-fluorīds, divreiz attīrīts, un viņam nebija diskomforta ar sulfātu. atbilstošais aldehīds un propēns tomēr... tuvu benzilhlorīdam, ja karstā šķīdumā.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
un kā es varu to attīrīt? Ja tas ir ļoti sarežģīts, vai es varētu to kristalizēt?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs varat veikt skābes bāzes a/b attīrīšanu, skatiet pavedienu šajā sadaļā. šķīdinātāja ekstrakcijas vietā jūs varat veikt tvaika destilāciju, lai iegūtu maksimālu tīrību.
Jūs varat mazgāt sāli ar sausu acetonu.
Varat pārkristalizēt no karsta spirta.

Tas ir apmēram tas, ko jūs varētu darīt praktiski.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Vai jūs varētu sniegt man saiti uz šo amata vietu? Kā tas ir ar tvaika destilāciju?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tvaika destilācija ir procedūra, kas saistīta tikai ar frībāzes attīrīšanu, un tā ir diezgan apgrūtinoša nelieliem daudzumiem (jums ir frībāzes sāls {deviņdesmit gramu} ūdens šķīdums, pievienojot tam sārmu, līdz pH paaugstinās, tad caur sakarsēto šķīdumu, ko savācat, izmantojot destilācijas tilta kondensatoru, lazdu sakot, jāizlaiž tvaika plūsma).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Man būtu viegli to izkristalizēt. Man vajag spirtu, un viss, vai ne?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ja mēs runājam par FB destilāciju ar tvaiku, ko veic bez dārga laboratorijas aprīkojuma, es domāju ar vienkāršu destilācijas komplektu + karsto plītiņu + vakuuma kompresoru, cik daudz laika parasti nepieciešams, lai destilētu 500 ml FB, un kāds ir paredzamais iznākums procentos? Iespējams, ka virsmas temperatūra jākontrolē 110-130 grādu robežās, vai ne?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nevaru precīzi pateikt, bet pamata ir viss nepieciešamais, nav nepieciešams vakuums. turklāt es nekad neesmu destilējis 500 ml bāzes (izņemot šķīdinātājus).
Zaudējumi ir praktiski 0, jo faktiski jūs likvidējat piemaisījumus un šķīdinātāju, nevis produktu. šajā jautājumā esmu mēģinājis gan ar N2 plūsmu, gan atmosfērā, un nav lielas atšķirības.
Tavs RM sasniegs ne vairāk kā 110, atkarībā no ūdenī šķīstošiem piemaisījumiem, nav priekšstata par plates virsmas temperatūru, temperatūru parasti mēra ar zondi iekšpusē, plates virsma jums tik daudz nepasaka.
Ja izmantojat plati, ir svarīgi ietīt aparātu folijā, lai pēc iespējas labāk izolētu, lai ātri un bez problēmām iegūtu rezultātus, visai iekārtai jābūt karstai līdz brīdim, kad kondensators sāk dzesēt tvaikus.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Esmu vairākkārt sintezējis 2-FA un 4-FA. Man šķiet, ka šīs vielas pēc ieelpošanas neatšķiras no amfetamīna. Taču 4-FA dod labāku efektu, ja to lieto iekšķīgi. Interesantas vielas, 2-FA dod vieglu stimulāciju ar eiforiju, bet 4-FMA ir ļoti līdzīgs MDMA.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Vai ir kāds vienkāršs veids, kā iztīrīt amfetamīnu, lai es varētu labi ieelpot. vai tas darbotos ar spirta ipa? Vai varbūt labāk izmantot sausu acetonu?

jo es šaubos, vai tas var kristalizēties lielākos kristālos
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
pārkristalizācija ir attīrīšanas paņēmiens, tās mērķis ir noturēt piesārņotājus šķidrajā fāzē, nevis obligāti izaudzēt lielākus kristālus.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ja produkts ir patiešām netīrs, jāveic "pēc grāmatas" pārkristalizēšanas procedūra, kas vispirms ietver vāroša šķīduma karstu filtrēšanu, kam pievieno aktivēto ogli un filtrē, kamēr tā ir karsta, pirms šķīduma atdzesēšanas (tomēr uzmanīgi, pievienojot ogli vārošam šķīdumam, tā putē, un piltuvei jābūt patiešām karstai, acīmredzot ir nepieciešams vakuums).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ieelpojot tas ir nepatīkami, es gribētu, lai to varētu iztīrīt, es neesmu eksperts. Es varu veikt tīrīšanu ar IPA. Es varu dabūt arī etilspirtu bez bitreksa, lai varētu veikt pārkristalizāciju. 3-fmp ir šķīdums etanolā aptuveni 30 mg-ml. man būtu vēlreiz jāskatās pdf, lai to apstiprinātu. ko būtu visvieglāk izdarīt? Es arī neredzu, ka es varētu veikt bāzes atdalīšanu.

Vai man jāveic abas darbības? tīrīšana un pārkristalizācija? Ja es nevaru inhalēt, tad es labāk izvēlos kristālus pievienot dzērienam, jo sulfāta pievienošana man ir grūtāk dozēt un aprēķināt. Es dodu priekšroku iespējai to lietot caur degunu, bet, būdams tīrs un bez sāpēm, ja to nevaru izdarīt, es gribētu, lai man būtu iespēja izgatavot kristālus, ko ievietot dzērienā, vai vismaz granulas vai kaut ko saskaņotāku.

ja tīrīšana ar IPA kalpo, lai varētu ieelpot es aizmirstu pārkristalizēt. paskaidrot, ja es nevaru tīrīt sevi pietiekami kaut kā iegūt granulas vai kristāliņas.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Es redzu sevi spējīgu to izdarīt. izņemot tukšumu, bet man kaut kas ienāks prātā
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ja ar kaut ko mazgājat, dariet to ar aukstu sausu acetonu. derēs arī IPA, bet tam īpaši jābūt sausam un aukstam.
Man šķiet, ka mister Haber jums to mazliet pārlieku sarežģī, parastais recryst. jūsu izstrādājumu notīrīs pieklājīgi, nav nepieciešams vakuums. Vienkārši uzkarsējiet nedaudz metanola vai IPA līdz vārīšanās temperatūrai un šo karsto spirtu pa druskai piliniet, lai atrisinātu visu jūsu pulveri. tad vienkārši atstājiet to netraucēti uz saldētavas un pēc tam, kad tas ir nokrities līdz istabas temperatūrai, ievietojiet to saldētavā.
 
Last edited:

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tas ir atkarīgs no tā, cik maksā sausā acetona iegāde. Acetonu pārdod kā krāsu atšķaidītāju, un es redzu dažus nagu lakas noņēmējus, kas apgalvo, ka to sastāvā ir 100% acetons. Es nezinu, vai es varu iegādāties tīru sausu acetonu. IPA ir viegli atrast.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Man sākumā bija daudz problēmu ar nagu lakas pakāpes acetonu, un vienmēr izrādījās, ka tas ir vismaz 50 % ūdens, bet, manuprāt, tas ir atkarīgs no tā, kur jūs atrodaties, destilācija, protams, ir problēmas risinājums (jo nagu lakas noņēmējs ir acetona šķīdums ūdenī, kas ir pietiekami hillariously). Bet acetona (vai vismaz MEK) praktiskā nozīme ir tik liela, ka varu arī iedomāties apņēmīgu cilvēku, kas to reāli sintezē no IPA, veicot vieglu oksidāciju (reflukss ar bihromātu pāriet uz destilāciju, kā norāda temperatūras maiņa, jo acetons vārās aptuveni 55C, pastāvīgai produkta atdalīšanai vajadzētu būt vieglai un tīrībai pieklājīgai).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Man nav nekāda laboratorijas aprīkojuma, lai es varētu destilēt acetonu, man būtu nepieciešami vismaz laboratorijas stikla trauki.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tiesa, reiz bezūdens kalcija hlorīdu (daudz) pievienoju nagu lakas noņēmēja pakāpes acetonam, līdz tas eksotermiski izsāļojās (maigi), tad izolēju augšējo slāni un pievienoju vēl CaCl2 anh. (siccum), kas vēl vairāk absorbēja ūdeni, tad izmantoju aptuveni 35 % no sākotnējā produkta tilpuma kā "acetonu", kas varbūt joprojām nebija tīrs absolūtā nozīmē, bet tas paveica savu uzdevumu. Citi žāvēšanas līdzekļi, es domāju, arī varētu paveikt savu uzdevumu, kā arī es iesaku pārbaudīt izsāļošanās fenomenu, jo tas ir izšķirošs ghetto ķīmijā.
 
Top