Question NEIZDEVUSIES REAKCIJA 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
ES MĒĢINĀJU SAVU PADARĪT 2-JODO-4MP PIRMO REIZI TIEŠI TĀ, KĀ NORĀDĪTS RECEPIE VEDIO FORUMĀ, TAS SĀKĀS, KĀ GAIDĪTS, ES PIEVIENOJU VISAS SASTĀVDAĻAS, KĀ MINĒTS, ES SAŅĒMU TO PAŠU, KAS IZSKATĀS RM PIĶIS SARKANS SARKANS MELNS BRŪNS, BET, KAD ES ATSTĀJU TO UN NĀCA PĒC 6 STUNDĀM KRĀSAS BIJA PAMATUŠANA UZ GAIŠI BRŪNU, KĀ KĀ DZĪVOJU, VAI KAS VAR KĀDIEN VĒL KAS PALĪDZĒT VAI KAS VAR VĒL KAS PAZIŅOT, KĀ JĀ PIEVIENO FOTO IODONE KRĀSU NAV @Novator @G.Patton pls palīdzēt eksperti
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Vai varat izmantot reakcijas maisījuma attēlus?
Vai esat pievienojis CuO, kā norādīts pamācībā?
Ja esat izlasījis šo pamācību, jums jāzina, ka reakcijas maisījums ir jāuzkarsē un jāsamaisa ne mazāk kā 15 h (nevis 6 h).

Vai jūsu reakcijas maisījumā ir šāda suspensija?
H1ROM2jbom


P.S. Ja tekstā izmantosiet interpunkciju, to būs daudz vieglāk un ērtāk lasīt.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nē, es tā neizskatījos... es zinu, ka man ir jāuzkarsē un jāsamaisa 15 stundas, un arī es to maisīju 17+ stundas, bet es teicu, ka sākumā, kad es sāku visu, Rm izskatījās tāpat kā VEDIO, bet pēc 6 stundām, kad es atnācu pārbaudīt, RM krāsa kļuva gaiši brūna, atšķirībā no VEDIO, arī pēc 17+ stundām maisījums neizskatījās kā VEDIO.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Jums nevajadzētu izmēģināt reaģenta garšu. Tas nepalīdzēs noteikt tā kvalitāti, tikai saindēs jūs un palīdzēs saslimt ar vēzi. Pārbaudiet tā kušanas temperatūru. Viegli pārbaudīt.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton kā es varu jums pm es gribu dažas vadlīnijas cilvēks mēģināja to vēlreiz, un šķiet, ka man neizdodas nožēlojami 😫 Es jums samaksāt, ja jūs vēlaties pls palīdzēt man ārā. 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
pirkt mašīna alfa 2 viņš parāda u, ko tīras ķīmiskās vielas u darbu un ir reālas ķimikālijas
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Jā, kungs 😁 @G.Patton
1) vispirms es pievienoju 100 gramus 4 mp 3000 ml kolbā ar trīs kakliņiem, kas aprīkota ar augšējo maisītāju un atgaitas dzesētāju. trešais kakliņš bija aizvērts. ūdens vannā, kas bija aptuveni 60-65°c.
2) otrkārt, es pievienoju 1000 ml IPA.
3) trešais: nelielās porcijās pievienoju 54 g CUO, lai tas kārtīgi sajauktos (tas aizņēma apmēram 30 min).
4)pēc tam pievienoju GRANULĀRO JODU 130 gramus vairākās porcijās (apmēram 30 min. laikā).
5) pēc tam ļāvu maisīt 60-70° temperatūrā apmēram 20 stundas, krāsa kļuva gaiša, tad mani pārņēma panika un domāju, ka jods iztvaikojis, tāpēc pievienoju vēl 30 gramus joda, tad atkal ļāvu maisīt 7 stundas, kopā 27+ stundas.
6) tad es visu izslēdzu un ļāvu maisījumam nostāvēties, tad dekantēju to kolbā (nedaudz vara nonāca līdzi RM ) es to pārklāju un atstāju uz 10 stundām istabas temperatūrā, tad atnācu un redzēju, ka uz melnā vara veidojas jodketons.
7) ap vara daļiņām veidojās jodoketons. es biju noraizējies.
8) Marvins ieteica uzkarsēt masu, lai izkausētu ketonu bez vārīšanās, tāpēc es to izdarīju tāpat .uzkarsēju visu masu ar varu līdz 40-50 grādiem viss jodoketons izkusa apmēram 15-20 minūtēs .tad ļāvu tam nostabilizēties .tad uzmanīgi dekantēju RM, nelaižot iekšā varu .izlīdzināju RM līdz istabas temperatūrai jodoketons atkal sāka veidoties tad pārklāju un turēju saldētavā pēc 12 stundām bija vairāk jodoketona nekā iepriekš .
@Marvin "Popcorn" Sutton
@G.Patton
Vēlreiz liels paldies par jūsu norādījumiem un palīdzību visā laikā.
 
Top