Question NEIZDEVUSIES REAKCIJA 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
ES MĒĢINĀJU SAVU PADARĪT 2-JODO-4MP PIRMO REIZI TIEŠI TĀ, KĀ NORĀDĪTS RECEPIE VEDIO FORUMĀ, TAS SĀKĀS, KĀ GAIDĪTS, ES PIEVIENOJU VISAS SASTĀVDAĻAS, KĀ MINĒTS, ES SAŅĒMU TO PAŠU, KAS IZSKATĀS RM PIĶIS SARKANS SARKANS MELNS BRŪNS, BET, KAD ES ATSTĀJU TO UN NĀCA PĒC 6 STUNDĀM KRĀSAS BIJA PAMATUŠANA UZ GAIŠI BRŪNU, KĀ KĀ DZĪVOJU, VAI KAS VAR KĀDIEN VĒL KAS PALĪDZĒT VAI KAS VAR VĒL KAS PAZIŅOT, KĀ JĀ PIEVIENO FOTO IODONE KRĀSU NAV @Novator @G.Patton pls palīdzēt eksperti
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Vispirms sveiciens. Lūdzu, nerakstiet ar Caps Lock. Mēs varam lasīt mazos burtus. Tas nav tik jauki.

Vai jūs domājat šo video?

Vai esat atstājis mefedrona brīvo bāzi atvērtā traukā uz 6 stundām? Vai es pareizi saprotu?
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton Es domāju 2-iodo-4 metilepropiofenona vedio
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Vai varat būt konkrētāks problēmas aprakstā, lūdzu? Aprakstiet savu procedūru soli pa solim un visus reaģentu daudzumus.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
S14JnE9kPm
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton so I sekoja šim VEDIO soli pa solim vispirms pievienoju 4mp kā norādīts daudzums otrkārt pievienoju ipa kā norādīts trešais pievienoju kausu kā norādīts un pēc tam pievienoju jodu kā norādīts viss izskatījās pareizi kā VEDIO tad atstāju to maisīšanai pie 60-65 grādos, kā norādīts, un, kad pēc 6 stundām atgriezos pārbaudīt, RM krāsa mainījās uz brūnu atšķirībā no sarkanīgi brūnas melnas krāsas VEDIO, kāpēc tā kā tagad ir pagājušas 17+ maisīšanas stundas un es izņēmu RM no trauka, kas bija kolbā, bet krāsa ir brūna, nevis sarkanīgi brūna kā VEDIO.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Vai varat izmantot reakcijas maisījuma attēlus?
Vai esat pievienojis CuO, kā norādīts pamācībā?
Ja esat izlasījis šo pamācību, jums jāzina, ka reakcijas maisījums ir jāuzkarsē un jāsamaisa ne mazāk kā 15 h (nevis 6 h).

Vai jūsu reakcijas maisījumā ir šāda suspensija?
H1ROM2jbom


P.S. Ja tekstā izmantosiet interpunkciju, to būs daudz vieglāk un ērtāk lasīt.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nē, es tā neizskatījos... es zinu, ka man ir jāuzkarsē un jāsamaisa 15 stundas, un arī es to maisīju 17+ stundas, bet es teicu, ka sākumā, kad es sāku visu, Rm izskatījās tāpat kā VEDIO, bet pēc 6 stundām, kad es atnācu pārbaudīt, RM krāsa kļuva gaiši brūna, atšķirībā no VEDIO, arī pēc 17+ stundām maisījums neizskatījās kā VEDIO.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Jūs neatbildējāt uz maniem jautājumiem
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nē, es nesaņēmu to pašu meklē suspensiju tā kļuva gaiši brūna
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Vai šo 17 stundu laikā esat uzsildījis reakciju vai nē?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ja jūs visu izdarījāt tā, kā parādīts videoklipā, iespējams, problēma ir jūsu reaģentos. Kādu CAS 4mp jūs izmantojāt? Vai esat pārliecināts, ka tas bija 4'-metilpropiofenons?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton tieši tāpat domāju arī es Iegādājos divus paraugus no diviem dažādiem vietējiem piegādātājiem viens bija tumši dzeltens otrs bija tīri balts. Baltais smaržoja ļoti labi dzeltenais bija rūgta smarža es vispirms mēģināju ar dzelteno un reakcija neizdevās, un tagad es mēģinu ar balto, redzēsim, kas notiks . Cik man zināms, reakciju nav tik grūti veikt pareizi. Es arī mēģināju ar hbr uz dzeltenā, kad pievienoju ūdeņraža peroksīdu, tas kļuva sarkans, tad dzeltens, bet pēc tam, kad izmantoju tieši tādu pašu metodi, kā parādīts vedio, tas joprojām neattīrījās pat pēc 24 stundu maisīšanas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Jums nevajadzētu izmēģināt reaģenta garšu. Tas nepalīdzēs noteikt tā kvalitāti, tikai saindēs jūs un palīdzēs saslimt ar vēzi. Pārbaudiet tā kušanas temperatūru. Viegli pārbaudīt.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton kā es varu jums pm es gribu dažas vadlīnijas cilvēks mēģināja to vēlreiz, un šķiet, ka man neizdodas nožēlojami 😫 Es jums samaksāt, ja jūs vēlaties pls palīdzēt man ārā. 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
2i4m var pagatavot mikroviļņu krāsnī, kas nav tik dārga, kā tas ir, daudz ātrāk
 
View previous replies…
Top