Atsevišķi

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Esmu redzējis paraugu apmaksas sistēmu, bet es nesaprotu, ka pircējs maksā naudu, tātad kas notiek, ja produkts nenonāk viņa rokās, es nevarēju saprast šo daļu, jo pārdevējs paņem naudu no pēdējiem posmiem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pircēja ziņā ir izlemt, kad atbrīvot naudu pārdevējam. Pretējā gadījumā administrators tiek aicināts uz darījumu
 
View previous replies…

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Sods par ķimikālijas ievešanu valstī sākas ar 10 gadiem cietumā, vai jums nešķiet normāli, ka man ir jāveido šādi scenāriji? Veicot darījumus ar pārdevēju, es viņam došu gan savu naudu, gan savu adresi. Ja prece mani nesasniegs, es zaudēšu savu naudu. ja vīrietis sūtīs preci, bet tā iekavēsies muitā, es zaudēšu savu naudu un nonākšu cietumā, vai jums nešķiet, ka tā ir svarīga problēma?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pērkot vai pārdodot kaut ko aizliegtu, vienmēr pastāv risks zaudēt naudu un/vai brīvību. Pirms kaut ko pērkat, ir jāpārdomā katrs solis un jāapzinās riski. Sagatavojiet adresi, kuru norādīsiet pārdevējam. Mūsu depozīta sistēma negarantē, ka jums neradīsies problēmas ar tiesībaizsardzības iestādēm. Jautājiet foruma lietotājiem par to, kā iepirkties, lai samazinātu iespējamos riskus.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Vajag interesantu tēmu.
Lūdzu, kā tas darbojas.
Es sastopos ar grūtībām izveidot kontu, lai veiktu iemaksu.
Vai kāds var mani iepazīstināt ar šiem soļiem, lūdzu 🙏
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pastāstiet, kādas grūtības jums rodas?
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Kur ir pazudušas monētas, kuras es iemaksāju?
 

eralinam

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
meklēju wiki jūsu forumos re; droša produktu piegāde tiešsaistē ti, kur es pieņemu savus pirkumus, kādas adreses es varu izmantot u.c. no valsts uz valsti tas ir atšķirīgs es esmu oz. meklēs citur, tikai cenšos iegūt labu tiešu palīdzību, izmantojot jūs, puiši, jo jūsu tirgus šķiet profesionāls. paldies par jebkādu palīdzību, neņemiet vērā, ja tas ir pārāk tālu tilts.
turpiniet darbu
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Piegādātājs man jautā, vai viņš izmanto foruma eskrovizāciju un nosūta pasūtījumu, bet es to nepieņemu nekāda iemesla dēļ no manas puses, vai maksājums tiks viņiem atbrīvots. Es domāju, ka jā, bet lai apstiprinātu šo punktu.
Paldies.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ļoti nepareizi ir konstruēt hipotētiskas problēmas. Ja rodas problēma, mēs centīsimies to godīgi atrisināt. Jo jebkurš var izveidot forumā tēmu un apsūdzēt mūs par problēmas nepareizu atrisināšanu. Un mēs nevēlamies sabiedrības acīs izskatīties kā cilvēki, kas nespēj garantēt taisnīgu strīdīgu situāciju risinājumu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Cik stundu man ir jāpabeidz maksājums pēc tam, kad darījums ir apstiprināts?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jums ir 24 stundas, pretējā gadījumā darījums tiek slēgts
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Sveiki , man ir jautājums par samaksu par depozītu , es saņemu maksājumu tikai tad, kad klients saņem preces?
Kas notiek, ja klients saņem preces, bet viņš man saka, ka es nesaņemu preces, vai gaida vairāk nekā 48 stundas, lai nospiestu "galīgo" pogu un nosūtītu naudu. Kā es varu saglabāt un būt pārliecināts, ka saņemšu naudu, pat ja manā vietnē ir pierādījums par saņemšanu, kas norādīts izsekošanas sarakstā?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs izpētīsim problēmu un meklēsim risinājumu.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pirkšanas vai pārdošanas procesa laikā, izmantojot depozīta pakalpojumu, var nodrošināt drošus darījumus un sirdsmieru.
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Depozīta līgumā trešā persona glabā un kontrolē aktīvu vai naudas nodošanu starp divām darījumā iesaistītajām pusēm.
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Escrow darbojas kā objektīvs starpnieks, kas glabā naudu vai aktīvus, līdz tiek izpildītas juridiskās saistības, sniedzot drošību un pārliecību abām iesaistītajām pusēm.
.
 

mistah mistah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai jūs atļaujat veikt darījumus ar šaujamieročiem, izmantojot jūsu depozīta pakalpojumus? Ja jā, lūdzu, informējiet mani
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ko darīt, ja preces aizturēs muita? Vai pārdevējs saņems naudu?
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ak, dārgie! Paldies, man vajag naudu, jo pienāk manas operācijas datums.
 
Top