• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrīns un pseidoefedrīns

Methamphetamine

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Čehu veids nav slikts, bet man traucē tie blakusprodukti , nereaģējušie suņi un zemais iznākums. Bet tas viss ir atkarīgs no suņu tīrības. Bet bērzs ir cita kafija.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
un kā notiek slāpekļa sasaldēšana ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Slāpekli pie atmosfēras spiediena var uzturēt kā šķidrumu kriogēnajā traukā.......
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Es nevaru atbildēt uz atsevišķiem komentāriem, tāpēc man ir megatresk šādi, ciktāl tas attiecas uz šiem strupceļiem, tāpēc vispirms mums ir jābūt precēm, lai mēs varētu atrisināt strupceļu, bet mēs esam uz pareizā ceļa, jo man arī ir iespaids, ka drīz maserko nāks ar savu produktu, es esmu ziņkārīgs un ar nepacietību gaidu, kad beidzot kāds to sāks šeit
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Es esmu PAR... tikai ierosinu, kā, ja es izdomāšu labāku veidu, es to uzrakstīšu.. mēs meklējam veidu, kā padarīt to darboties, nevis veidu, kā to nedarīt.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Meklē, atrod, izgudro..... Kā sazināties ar mūsu guru BB.expert, lai uzzinātu atbildes uz saviem jautājumiem. Max. Draudzīgums no viņu puses visās lietās.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Es ar nepacietību gaidu,,,, un varētu nosūtīt kaut ko uz atkritumu tvertni
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
forši
Atvainojos par nepatiesas informācijas ievietošanu, bet no jūsu komentāriem es secināju, ka jūs patiesībā plānojat kaut ko darīt

Kas attiecas uz "1 kg efa puzli", kā šāda "puzle" varētu izskatīties? Man būtu interesanti uzzināt
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tātad līdz šim tas jau ir sadalīts pa jomām, bet es vēl vēlos savu pusi sadalīt uz pusēm.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Cus Es mēģināju jautāt vairākas reizes, bet tā arī nesaņēmu precīzu atbildi.....Vai jūs zināt, kā atdalīt ibuprofēnu no Modafēna un iegūt PSE????
Visas iespējas, par kurām cilvēki rakstīja, galu galā ir izgāzušās, tāpēc, ja jums ir kaut kas pārbaudīts.
. PALDIES
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Balts kristālisks pulveris vai bezkrāsaini kristāli. Tas praktiski nešķīst ūdenī, viegli šķīst acetonā, ēterī, metanolā un dihlormetānā. Šķīst atšķaidītos sārmu hidroksīdu un karbonātu šķīdumos.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Jums ir daudz variāciju, lai nošķirtu, vai brīvā bāze vai sāls pseido
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
PSE
Balts kristālisks pulveris vai bezkrāsaini kristāli. Viegli šķīst ūdenī un 96% spirtā un nedaudz šķīst dihlormetānā.

Kušanas temperatūra ir aptuveni 184 °C.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Bet es neaizraujos ar šo modafēnu sūdiem. Tā kā tie ir pilni ar gaaku un jauniem pildvielām, ko tu savelk kopā no suņa, ja to pienācīgi neizvelk. Un pēc tam acis par raudāšanu pēc reakcijas. Tā ka veiksmes un neaizmirstiet uzrakstīt pēc veiksmīgas izvilkšanas ..... Paldies
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Tādā gadījumā, ko man darīt.....pasūtīt efedrīnu, ko es īsti negribu.....tātad tikai ekstrakciju no augiem vai Polijas?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Pasūtiet efedrīnu varētu dalīties ar informāciju, no kurienes ? Izklausās izcili
Nosūtīt privātu ziņu
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Vairāk špikot šeit visu es jūtos pārāk... Ne efedrīns, ne Vendors... uzmetiet propelleri... lai varētu pēc jaunā gada, kad būs mazāk dūšīgi...
 

donart1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
:D lai parādītos pārdevējs, tāpēc šeit jārodas pavāram, kamēr neviens cz/sk nepavārs, tāpēc šeit nebūs kvalitatīva pārdevēja
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Labu pavāru būtu maz, drīzāk ir vajadzīgs labs vadītājs, kas ņem to visu savās rokās un pārvalda, saliek kopā visas virtenes. Viņš izdomās piedāvājumu, atradīs investoru un nodrošinās, lai viss noritētu raiti. Tādam jābūt akciju sabiedrībai. Nav priekšnieka, ir tikai daļa no uzņēmuma. Tas ir nepieciešams, lai vadītu uzņēmumu. Tā ir progresīva ideja. Ģildes ar aizdomām izturas pret jaunām lietām, bet es domāju, ka tas, kurš pirmais paķersies pie tās, vinnē džekpotu.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Labu pavāru būtu maz, drīzāk ir vajadzīgs labs vadītājs, kas ņem to visu savās rokās un pārvalda, saliek kopā visas virtenes. Viņš izdomās piedāvājumu, atradīs investoru un nodrošinās, lai viss noritētu raiti. Tādam jābūt akciju sabiedrībai. Nav priekšnieka, ir tikai daļa no uzņēmuma. Tas ir nepieciešams, lai vadītu uzņēmumu. Tā ir progresīva ideja. Ģildes ar aizdomām izturas pret jaunām lietām, bet es domāju, ka tas, kurš pirmais paķersies pie tās, vinnē džekpotu.
 

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, vai U var man palīdzēt ar Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nav jānorāda, kas jums ir nepieciešams, lai palīdzētu
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Beidzot pirmais interesents, kas vēlas nodarboties ar īstu kulināriju, tu esi ieguvis bumbiņas, cilvēk, un tu mani iepriecināji tajā pašā laikā. Mūsu sk/cz skatuve BB fore ir pilna ar stulbiem bērniem ......
 
View previous replies…
Top