Čehu metamfetamīna gatavošanas veids?

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Vai kāds zina čehu metamfetamīna pagatavošanas veidu, pakāpeniski pievienojot jodu? Čehijā cilvēki bieži gatavo šādā veidā, bet es nekur nevaru atrast šo recepti. Par jebkādu informāciju Paldies
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Piko
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai es varu pajautāt, kāpēc dažreiz jods paliek? norādiet man tam iemeslu. Es lietoju jodu kristālos un jodu
Jods/fluka Honeywell UN3495!
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
, sarkanais fosfors, joda pseidoefedrīna attiecība 0,3-1-1 un fosforskābe. pseidoefedrīnu sajauc ar fosforu, ievieto kolbā, pārlej ar skābi, lai iegūtu bieza sīrupa konsistenci. to uzkarsē līdz 110 grādiem, pēc tam 10 reizes pievieno jodu, katru 2 minūtes. Pēdējā iespēja būs 127 grādu temperatūrā, un vismaz 40 minūtes tu notur temperatūras diapazonā 127-135. reakciju dzēš ar ūdeni, filtrē to tūlenē un sārmaini līdz ph13+, filtrē, paskābina un izmanto labāko matrosu, kāds jums jebkad ir bijis.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Paldies! Es to drīz izmēģināšu. 👍👍
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Es vēlos uzdot jums vēl vienu jautājumu. Kā pareizi nošķirt pseidoefedrīnu no "modafēna" tabletēm? Vai mums jāsasmalcina, jāizšķīdina ūdenī, jāpievieno sārms un šķīdinātājs? Vai mums kratīt? Tad iztvaicējam šķīdinātāju, vai ne? Mēs būtu pateicīgi, ja jūs mums sniegtu sīkāku informāciju. Šeit procedūras dažkārt ir nevajadzīgi garas. Paldies.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Slikta ideja, sārms pārvērtīsies par gaistošu brīvbāzi, kas var sadalīties, iztvaicējot šķīdinātājus ar augstu viršanas temperatūru.
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai es varu pajautāt, kāpēc dažreiz jods paliek? norādiet man tam iemeslu. Es lietoju jodu kristālos un jodu
Jods/fluka Honeywell UN3495!
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Cik daudz joda pievieno 10 reizes ik pēc 2 minūtēm un kādu skābi pārlej ar to?
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
es uzzināju stulbajā veidā! Tas paliek kā viņi man pārdeva jauktu fosforu
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
i izmantot attiecību:
1 kg efedrīna 1 l fosforskābes
60 % sarkanā fosfora 120 % joda
un tā lieliski.
 
Last edited:

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
1:1: 0,33:1 gramiem
 

Dr.Walter

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1000 g efedrīns-750ML-H3PO4 85%- Sarkanais fosfors Jauns 450g -Jods 900g un izmantoju 20l kolbu ar plakanu dibenu, ielieku visu iekšā, ieslēdzu gaisu un šļūteni no dzesētāja augšdaļas ielieku 50l spainī ar ūdeni, tāpēc man gandrīz nav dūmu, jo ūdens tos uzsūc. Maksimums, ko var izdarīt 20 l kolbā, ir 1500 g, un jūs esat pilnīgi mierīgs.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Pm man es varu
Jūs, visticamāk, neesat meklējuši pareizi, internets ir pilns ar receptēm. Propably time to put the adata off (fuj strelec) 🤣
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Taču, lūdzu, nevajag būt tik tendencioziem. 😉 Mēs, šāvēji, esam tādi klasiķi, mēs to uztveram nopietni. . man patīk pilnvērtīgi izbaudīt narkotikas, un I.V ir vienīgais veids, kā to izdarīt.
Un ticiet man, nav šāvēja kā šāvēja, es neesmu jaunākais, kāds jebkad esmu bijis.....
 
Top