Question Metamfetamīna gatavošana pirmo reizi.

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var paskaidrot pamatlietas par metamfetamīna gatavošanu un kā es varu to sākt? man ir pseidotehnika, bet nezinu nekādas citas lietas
Es gribu pagatavot apmēram 3,5 unces
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Neko citu nevaru jums pateikt, kā vien sākt lasīt forumā. Tur ir vairāk informācijas, nekā jums nepieciešams tam, ko mēģināt darīt. Es cenšos palīdzēt cilvēkiem, bet šķiet, ka jūs neesat pavadījis pusstundu, lasot ziņojumus saistībā ar jūsu tēmu. Ja jūs to būtu darījis, es nevaru iedomāties, ka es uzdotu tik plašu jautājumu.
 

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
I dont understand a shit is so fucking complicated............like i want a video or something
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Brā ir burtiski soli pa solim šajā vietnē ir pieejami videoieraksti. Mets būtībā ir atkritumi, tā pievilcība bija tāda, ka to ir tik viegli izgatavot, kad varēja aiziet uz Walmart un nopirkt 10-50 pseidoefedrīna iepakojumus. Tur ir narkotikas, kas izšaus sirdi no krūtīm pie 35 mg. Un tas nav dārgi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs reducējat efedrīnu, pseidoefedrīnu, norephedrīnu, fenilpropilamīnu vai fenilacetalkarbonolu par 1 skābekļa atomu. 😅😆😁😄
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Pēc tam, kad es izmazgāju savu reakciju ar sārmu, es varētu noņemt eļļu un destilēt to, lai attīrītu galaproduktu. Un, kad sarkanais un jods reaģē, lai izveidotu hi, tas ir gāze, tāpēc vai tam ir jābūt ho2, lai tas paliktu kolbā?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ņem 5 litru plastmasas burku, izveido amalgamāciju, pēc tam, kad tavs aliumīnijs ir gatavs, metanolā pievieno 100mil metilamīna 40%, pievieno 10mil bmk, samaisa un pievieno reakcijas traukā, un gaida, kamēr sāksies karsēšanās, pievieno balonu un krata ik pēc 10 min 2h, pievieno nedaudz Naoh un gaida vēl 2h, tad viss aliumīnijs izšķīst un kļūst par pelēkām nogulsnēm, destilē un hcl gāzi vai jebkuru citu metodi pēc izvēles, bet vispirms izlasa pamatus, kā izveidot labu amalgamāciju.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
40mil 40%metilamīns ūdenī,10mil bmk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Viņš veic hidrīdoīnskābes/fosforskābes, nav iesaistīts metilamīns. Kā jau es teicu uz savas sienas, no destilācijas nav nekāda labuma. Varbūt jūs iegūtu 1-2 % tīrības, bet zaudētais svars ir daudz vairāk procentu. Ūdens pievienošana nav vēlama, ja vien nav nepieciešams, lai to uzsāktu, tad tas ir tikai pāris ml.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tāpēc būtu labāk to izkristalizēt. Ar gāzi un pārkristalizēt šķembās, karsējot to toluolā. Vai tā varētu sasmalcināties šādā veidā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Diezgan pārliecināts, ka vislabāko rezultātu sasniegšanai būtu nepieciešams dubultais šķīdinātājs. Es domāju, ekstrahēt bāzi ar nepolāru burbulīti vai paskābināt līdz nogulsnēm, tad pārkristalizēt divējā šķīdinātājā.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kas ir duālie šķīdinātāji. Piemēram, toluola un ligroīna maisījums ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Līdzīgi, bet, iespējams, ne tā konkrēti, ka mazāks šķīdinātājs ir tāds, kurā mērķis nav šķīstošs. Domāju, ka video sadaļā ir videomateriāls par pārkristalizāciju, kurā ir aprakstīts, kas ir labākais, un paskaidrots, kāpēc.
 
Top