Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Šķiet, ka nevaru atrast bezūdens acetonu... Ikreiz, kad agrāk izmantoju acetonu sintēzei, tas bija acetons no
datortehnikas veikalā, tā nosaukums ir Klean strip. Kāda ir atšķirība, un vai datortehnikas veikala acetonu var izmantot sintēzē?

Amfetamīna sintēzi????

 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jautāju tikai no ziņkārības... ja mēs nevarētu iegādāties 2 l kolbu ar plakanu dibenu, kas redzama pirmajā videoklipā, un aizstātu to ar kaut ko tādu kā piena galonu, vai karstuma dēļ tā izkustu un būtībā piesārņotu sintēzi?
Vai tajā pašā pirmajā video mēs šķīdumam izmantojam visus 50 g nātrija hidroksīda?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Varat veikt eksperimentu: ielejiet 60-70 grādu karstu ūdeni šāda veida pudelē un turiet to 10-15 min. Ņemiet vērā, ka šai pudelei nevar pievienot atgaitas kondensatoru.
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Vai bezrefluksa izmantošana sintēzē radīs kādas problēmas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Šķīdinātājs tiks iztvaicēts daļēji vai pilnībā.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Es jums nepiekrītu, jūs varat diezgan precīzi noteikt, vai persona ir leģitīma vai nav pirkt uzdodot dažus jautājumus.

Un nē, SMART cilvēku iemesls ir tas, ka viņi publiski neizpauž savus kontaktus, viss, kas ir publiski, pēkšņi nonāk tiesībaizsardzības iestāžu novērojamo personu sarakstā. Jo mazāk cilvēku zina par dažiem piegādātājiem, jo labāk cilvēkiem, kuri ir nopietni un strādā ar liela mēroga operācijām.

Es zināmā mērā nepiekrītu G. Pattonam, jā, BBlistings piedāvā likumīgus avotus, bet tie nav regulēti, kad runa ir par cenām. Esmu runājis ar dažiem, un viņu argumenti ir smieklīgi.

Cenas būtu jāregulē forumā, kas atbilst ārējam tirgum, un jāturpina regulēt, nevis jāizmanto ASV "atvērtā tirgus" vērtību sistēma.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tas nozīmē tirgus ekonomiku. Neviens nepārdos ar zaudējumiem. Ja mēs regulēsim cenas, neviens ar mums nestrādās. Mēs vienkārši varam regulēt darījumu izpildi kā eskropa pakalpojumu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
G.Patton,

Man nāktos nepiekrist jums arī šajā amatā.

Cilvēki šeit strādās, ja būs tirgus, un pieprasījums, kā redzam, forumā ir liels.

Tirgus regulēšana ir nenozīmē zaudējumus pārdevējiem, tā nedarbojas ekonomika. Ja jums ir regulēts tirgus, tas nozīmē, ka vairāk potenciālo interesentu būs ieinteresēti strādāt forumā un dalībnieki jutīsies drošāk.

Piemēram, minēsim piemēru:

Viens no jums, kas pārdod P2nP / 1KG par 200$, bet mērķa cena Eiropā ir 100$. Tas nozīmē, ka pārdevējs gūst vismaz 100% peļņu, kā tas ir zaudējums, ja tirgus tiktu regulēts līdz 100$/KG? Protams, viņi gūs peļņu, bet ne 100%, bet varbūt 20%.

Tas ir bizness, un pret to ir jāizturas atbilstoši, es uzskatu, ka forums ilgtermiņā cietīs lielākus zaudējumus neregulēta tirgus dēļ, jo, kā redzat, lielākā daļa dalībnieku faktiski meklē avotus ārpus foruma, jo cilvēki zina, ka ārpus foruma tirgus ir daudz lētāks un kvalitāte ir vienāda.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Jūs esat ļoti dīvains cilvēks.
Ja cilvēki jautā pēc kāda produkta, jūs apgalvojat, ka vienmēr varat to atrast un visu zem parastās cenas.
bet jūs nekad neatbildat tieši . Tikai taisnība, ļoti viltīgā veidā.
Es jums neuzticos, lai būtu godīgs.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Es nesapratu jūsu teikto.

Ja vēlaties šo tematu apspriest sīkāk, lūdzu, atsūtiet man īsziņu.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Labdien, vai jūs, lūdzu, varat man palīdzēt ?

Vai ir iespējams ņemt litijaalumīnijahidrīdu THF (LiAlH4) Al/Hg vietā ar jūsu video parādīto metodi ?

Vai es varu kopēt jūsu sintēzes metodi, izmantojot LiAlH4 THF?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nē, kungs. LiAH ir paredzēts tikai lietošanai laboratorijā, tas ir ĻOTI piroforisks. izlasiet, lūdzu, tā, ar ko vēlaties strādāt, saftey datu lapu! arī LiAH reducēšanas procedūra ir kaut kur šajā sadaļā, ja sameklēsiet un apskatīsiet, patiešām pamanīsiet, ka tās ir ļoti atšķirīgas.

NaBH4 ir labs aizstājējs, apskatiet šo tēmu.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

auch mit LiAH-Reduzierung
tātad ar NaBH4 Lialh4 vietā THF es varētu kopēt procedūru no jūsu video ?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hei, puiši, esmu vairākas reizes veiksmīgi pabeidzis šo sintēzi ar ļoti labiem rezultātiem. Diemžēl traucē izopropanola smarža. Ko darīt ar etilacetātu? Vai ir iespējams izo aizstāt ar etilacetātu? Iepriekš paldies, dārgā kopiena.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
jā, šī sintēze lieliski darbojas ar etilacetātu, tikai etiķskābes izmantojiet mazāk nekā ar izopropanolu, citādi viss būs kārtībā.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Vai jūs zināt procedūru, kā ātri un īsi aprakstīt amfetamīna sintēzi no reducēšanas ar LiAlH4 THF ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Lūk, lūdzu, nesadedziniet savu māju.
Šulgins to apraksta arī dažus desmitus reižu Pikhal
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne gluži, meklējiet NaBH4 procedūru šajā apakšforumā. pirmais ir bezmaksas otrais jūs atradīsiet sev :p
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Vai jūs varētu dalīties ar šo piegādātāju vai nosūtīt man privātu ziņu?
 

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Cam kāds man ļoti detalizēti aprakstītu precīzu brīdi, kad, gatavojot alumīnija amalgamu, man būtu jāizlej dzīvsudraba šķīdums no alumīnija? Nav skaidrs, vai ir jābūt smagām pelēkām biezām nogulsnēm vai nē.
 
Top