Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Vai, pievienojot skābi pie un, būtu iespējams arī atšķaidīt skābi ar lielāku daudzumu ipa? Un uz kādu pH man būtu jātiecas, ja es izmantoju fosforskābi un gribu vienbāzisko sāli? Liels paldies
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu monoamfetamīna fosfātu, iegūtajai amfetamīna brīvai bāzei jāpievieno vienāds daudzums ortofosforskābes.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
jā, es to saprotu, bet kā es varu zināt, cik daudz brīvās bāzes man ir, iznākums var būt diezgan atšķirīgs
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vai jūs zināt, ka to var izmērīt ar cilindru vai skalu?
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Vēl šomēnes es mēģināšu veikt savu pirmo sintēzi. Es esmu pēcdiploma students, un man ir piekļuve dažām laboratorijas iekārtām, ar kurām es būtībā varu darīt jebko, neprasot, lai kāds par to parakstās. Man tikai būs jāpārliecinās, ka pēc tam es visu pienācīgi sanitizēju, bet tā nav problēma. Es ar prieku dalīšos šeit ar jums visiem savā progresā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Mēs vēlētos redzēt jūsu sintēzes ziņojumu, vēlam veiksmes.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Paldies
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tas ir atkarīgs tikai no jūsu NaBH4 avota, es drīzumā pārbaudīšu jaunu piegādātāju, kas to piedāvās par 128 €/Kg, kas padara to konkurētspējīgu ar Al/Hg ceļu.

Rūpnieciskā mērogā prekursorus un ķimikālijas varētu pasūtīt no ārzemēm (Indijas, Ķīnas, Pakistānas), kur Al/Hg un CuCL2/NaBH4 ceļš kļūtu tik lēts, ka abus ceļus varētu samazināt zem 300 €/l brīvās bāzes (pēc maniem aprēķiniem).
 

GhostOfHiroshima

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, es esmu jaunpienācējs, un kāds minēja, ka sērskābe ir aizvietojama ar fosforskābi. tagad man ir daži jautājumi: kāda koncentrācija ir nepieciešama? tas, ko es atradu, ir skābe ar 37 % (bet es domāju, ka tā darbojas tikai zobārstiem) un koncentrāciju no 75 līdz 85 %. vai to var izmantot un vai procedūra ir tieši tāda pati, kā parādīts video? turklāt man bija tādas pašas problēmas ar pārējām sastāvdaļām: ledus etiķskābi, IPA un acetonu, kāda koncentrācija ir vajadzīga? mans minējums būtu, ka jo tīrāka, jo labāka, bet, tā kā esmu pilnīgi jauna šajā jomā, domāju, ka jautāt par to nav kļūda. un, visbeidzot, dzīvsudraba nitrāts, to ir patiešām grūti dabūt. es pat nevarēju atrast oldschool termometrus, vismaz tur, no kurienes es esmu. vai kāds zina piegādātājus eiropā?


iepriekš paldies
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Fosforskābes procedūra ir līdzīga, bet jūs nevarat izmantot pH, jums ir jānosaka, cik moli jums ir brīvās bāzes, un Ievietojiet tādu pašu daudzumu moļu fosforskābes. Augstāka koncentrācija ir laba, jo amfetamīna fosfāts ir šķīstošs ūdenī, un, iztukšojot šķīdinātājus, daļa no jūsu produkta tiks zaudēta, bet tas nav daudz, ja jums ir 85 % fosforskābes un jūs varat iztvaicēt šķīdinātāju, lai iegūtu lielāku iznākumu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei, es teiktu, ka jūs nedarāt neko sliktu, izvēloties augstākas koncentrācijas sastāvdaļas, jo īpaši sērskābei.
Mans pieņēmums būtu tāds, ka neattīrītas sastāvdaļas negatīvi ietekmē iznākumu un galaprodukta kvalitāti.

Attiecībā uz IPA, ledus etiķskābi un acetonu vislabāk ir izvēlēties visaugstākās koncentrācijas, kādu vien iespējams atrast.

Attiecībā uz dzīvsudraba (II) nitrātu - pašlaik to noteikti nav viegli atrast, bet es varu ieteikt kādu piegādātāju no Krievijas, kas to pārdod.
Tomēr es atklāju, ka dzīvsudraba (II) hlorīdu ir daudz vieglāk atrast, to var iegādāties no šādiem veikaliem/pārdevējiem.

@Constantylious777 diezgan dārgi - 2,350EUR/Kg
Tīmekļa vietne: Organic Chemistry Poland 168EUR/Kg

Es ceru, ka es varētu palīdzēt
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Laipni lūdzam :)
 

contol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bez atgaitas kondensatora mēs nodarbosimies ar spirta iztvaicēšanu. Ja nogulsnes pārvēršas par akmeni, reakcijai atkal jāpievieno tīrs spirts. Pilnībā noslēgta muca nav piemērota, jo mēs saskarsimies ar stipri pieaugošu spiedienu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jums ir jāizmanto atgaitas kondensators, kā aprakstīts HIGGS BOSSON skaidrojumā šajā videoklipā.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Sveiki, puiši,

Kā veikt skābes bāzes ekstrakciju brīvās bāzes noteikšanai ? Vai es varu izmantot toluoluolu un dalāmo piltuvi?

Diemžēl man neizdevās dabūt sērskābi, tāpēc es izmantošu fosforskābi.
Vai man vienkārši jāpievieno fosforskābe vai jāsajauc ar acetonu, kā tas ir ar sērskābi?
Cik daudz skābes jāpievieno, piemēram, 10 ml brīvās bāzes amfetamīna? Es mēģināju saprast g/mol, bet nevaru..

Paldies par atbildēm!!

Meribel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
81. lappusē nav diluminācijas, 85 % pievienoti kā vienādmolāros daudzumos brīvbāzei. idk par toluolu.

https://ia600202.us.archive.org/34/items/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed.pdf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Labdien. Jūs nevarat veikt A/B ekstrakciju par brīvu bāzi. To ir iespējams veikt tikai ar amfetamīna sāļiem. Varat izlasīt rokasgrāmatu no Amfetamīnu galvenās lapas sadaļas Amfetamīnu attīrīšana ar skābes-bāzes ekstrakciju.

Jā, jums ir jāsagatavo šķīdums, piemēram, sērskābe ar acetonu.

Lai noskaidrotu, cik daudz skābes jums nepieciešams, ņemsim 10 ml amfobāziskās bāzes, kā piemērā. 10 ml amfbāzes / 0,936 g/ml = 10,6838 g. Jums ir jāsaskaita molu daudzums: 10,6838 g /135,21 g/mola = 0,079 molu amfetamīna. Lai iegūtu monoamfetamīna fosfātu, nepieciešams tāds pats daudzums skābes kā amfetamīna.
Līdz ar to: 0,079 mola * 97,994 g/mola = 7,743 g tīra H3PO4. Ja jums ir 70 % skābes šķīdums, jums jāņem (7,743 g * 100) / 70 = 11,06 ml 70 % H3PO4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tur (82. lpp.) ir skaidri rakstīts, ka amfetamīna šķīdums tika gatavots ar acetonu:
 
Top