Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds ir izmēģinājis Al/Hg amalgamas metodi nelielos daudzumos?
Es to esmu mēģinājis ar tādu pašu attiecību, bet 10 reizes mazāk no visa, un pēc p2np šķīduma uzliešanas uz amalgamas uzreiz ieguvu zaļgani/pelēkas nogulsnes.
kāda ideja, kas varētu būt noticis?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Jūsu rokasgrāmata man ir ļoti palīdzējusi!
Tiklīdz man ir izdevies atrast uzticamu dzīvsudraba (II) nitrāta piegādātāju, esmu gatavs sākt darbu!

Liels paldies par jūsu darbu!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vai esat pārliecināts par P2NP kvalitāti? Vai esat pārkristalizējis šo prekursoru un pārbaudījis kušanas temperatūru?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
mana nauda ir uz to, ka nav laba amalgamācija
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

P2NP es ieguvu no šeit forumā reklamēta pārdevēja ar labām atsauksmēm, tāpēc es teiktu, ka kvalitāte ir laba, tuvākajā laikā pārkristalizēšu un pārbaudīšu kušanas temperatūru.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Es domāju, ka viņš gribēja teikt, ka amalgamācija nebija pietiekami laba reakcijai.
Kas varētu būt tas gadījums, es vēl nevarēju to pieslīpēt, komplikācijas notika pagātnē ar amalgamāciju. Pēdējo reizi, kad to mēģināju, folija pēc izskalošanas sāka plaisāt un dūmot, bet šoreiz tā nereaģēja tik agresīvi, varbūt tā bija problēma.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jā, tieši to es domāju, paldies.
Vēl viena sarežģīta lieta, ar ko dažiem cilvēkiem ir problēmas, ir pārāk maz sāls pievienošana mlgm, jo mazāk tās pievienosiet, jo vairāk tā putās un burbuļos, kad to mazgāsiet (liekot domāt, ka tā ir labi mlgmēta). jūs vēlaties, lai burbuļošana būtu uzmanīga (bez putām) ar vispārēju šķīduma pelēkumu un jūsu spīdīgais bois peldētu uz augšu. kad 80-90 % ir peldējuši uz augšu, rīkojieties kā parasti. respektējiet procedūru, nosveriet sāļus 1:1 (ar pamatojumu).
un neaizmirstiet jautri pavadīt laiku
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Es iesaku to darīt jebkurā gadījumā (izmērīt katru jaunu piegādātāja partiju), ja vēlaties būt pārliecināti par savu sintēzi.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, vai kāds zina kādu dzīvsudraba nitrāta, dzīvsudraba hlorīda vai slāpekļskābes piegādātāju Eiropā? Pirms nedēļas es iegādājos slāpekļskābi no piegādātāja, kas minēts šajā tēmā http://www.aurelio-online.com/.
bet es nezinu, vai viņi man to nosūtīs.
Paldies!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 no cenas līdz apkalpošanai un visam, paņemiet sēru, kamēr esat pie tā, tas ir lēts.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Labdien. Mēs vēlētos saņemt no jums atsauksmes par šo piegādātāju. Lūdzu, dalieties ar mums sava darījuma rezultātiem.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Vēlreiz sveicinu visus, mums ir daži jautājumi par sintēzi

1. Vai ir iespējams, ka P2NP sabojājas vai zaudē savas īpašības?
2. Kā atpazīt bojātu P2NP?
3. Kā un kādos apstākļos uzglabāt P2NP? Vai viņam jāatrodas aukstumā?
4. Sintezēšanas laikā, pirmajā posmā Al Amalgama. Mēs strādājām pēc instrukcijas, un 4 reizes amalgamācija neizdevās. Kad pievienojām "Our Made Living Nitrate" reakcija bija pārāk ātra, jau pēc desmit minūtēm radās burbuļi, tumšs šķidrums un viss alumīnijs pacēlās virspusē, un mēs nolēmām novērtēt amalgāciju, un citu alumīniju bija ļoti maz, mums radās iespaids, ka amalgācijas laikā tas izkusis. Un, kad mēs pievienojām sagatavotā P2NP šķīdumu, reakcijas nebija un nebija. Kas notika nepareizi?
5. Pirms iepriekš minētās neveiksmīgās sintēzes mums bija viena, kurai bija lieliska gaita, bet beigās, pievienojot kaustiskās sodas šķīdumu, mēs saņēmām pārāk daudz amfetamīna bāzes, apmēram 100 ml, kamēr iepriekšējās procedūrās mēs saņēmām līdzīgu kā video sintēzes laikā. Sapratām, ka kaut kas nav kārtībā, un pievienojām arī sērskābi, bet tā nereaģēja.
6. Vai pēdējā solī acetona vietā var izmantot izopropilspirtu ar sērskābi? Vai tas bija tikai acetons?
7. Vienā gadījumā mums bija neparasti liels iznākums, kad mēs ieguvām aptuveni 3x vairāk pastas. Runa ir par mitru pastu, kad to izspiež caur audumu. Kāds varētu būt iemesls?

P2np ilgi stāvēja, jo mēs nevarējām tikt pie dzīvsudraba, tāpēc mēs šaubāmies, ka mūsu P2NP sabojājās, tāpēc mēs uzdevām šos dažus jautājumus.

Citādi līdz tam mums bija ducis veiksmīgu sintēžu.

Iepriekš paldies par atbildēm :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Jā, ar gaisu un temperatūru virs 8C
2.Tumšāka krāsa, es pārkristalizētu pat tad, ja tas kļūtu tikai nedaudz oranžāks. jūs vēlaties, lai tas būtu kanārijdzeltens.
3. Saldētavā, hermētiski, glabāsies labu ilgu laiku, ja tā būs tīra.
4.Izlasiet manu ziņu, kas rakstīta nedaudz augstāk, jūs vēlaties, lai tas trauksmaini burbuļo, bez putām, bez ļoti acīmredzamas reakcijas. ja jūsu dzīvsudraba amalagams vardarbīgi amalgamējas, tas ir vai nu par maz, vai par daudz. vai jūs to nosvērāt? izlasiet pattona tēmu par izomēru atdalīšanu, tas ir labs resurss arī sintēzei.
5.idk
6.Jā, tas darbojas bez problēmām.
7.Var nogulsnēties dažādi atkarībā no šķīdinātāja, nogulsnēšanas šķīdinātāja konc. un nogulsnēšanas šķīdinātāja temp. un mātes šķīdinātāja, brīvās bāzes konc. ipa. tam nav nekādas nozīmes. nelieto auduma, dubultā maisiņa kafijas filtrus, ja kvalitatīvs papīrs nav izvēlnē,

patīk un abonēt
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Tātad es ieņēmu 5 mg parauga 1 ml metanola, bet ne viss paraugs vēlējās izšķīst. Pēc 10 min. kratīšanas šķīdums tika filtrēts caur 7 mikronu šļirces filtru. Veiktā GCMS analīze parādīja, ka galvenais pīķis bija mūsu vēlamais. Pārējie paraugā izšķīdušie savienojumi bija: P2NP, 2-fenilmetilaziridīns, 2-metil-3-fenil-aziridīns, un vismazāk bija benzilmetilketoksīma, blakusproduktu summa ir mazāka par 0,2 % pīķa laukuma (šķīdinātājs nav ņemts vienādojumā). Pārējos 100 mg parauga sadedzināja laboratorijas krāsnī, atstājot 16 mg metanolā nešķīstošu putekļu. Pēc tam putekļi tika testēti ar MgCl2 amonija buferšķīdumā, noslīdeņu nogulsnēšanās, tāpēc esmu pārliecināts, ka tas ir kāds fosfātu neorganiskais sāls. Tādējādi manam iznākumam 437. ierakstā vajadzētu būt 6,05 g, nevis 7,2 g.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Papildus @UWe9o12jkied91d ziņojumam varat pārbaudīt kušanas punktu. Šis tests skaidri atbild jums par jūsu p2np tīrību.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ja jums ir zināms, pastāstiet man, lūdzu
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Paldies par šo video
Es gribu zināt, vai P2NP ir pieejams, un viņš video nepieminēja tā izmantošanu
Paldies ☺️
 
Top