Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
-Atvainojiet, bet rediģēšanas laiks bija beidzies...
Un otra lieta, kas liek virs manas galvas spīdēt jautājuma zīmei. Sintezē mēs izmantojam IPA, un pēc NAOH pievienošanas veidojas augšējais slānis, ko veido IPA/amfetamīns, šim slānim mēs pievienojam skābi. Kāpēc mēs vispirms neatdalām IPA un tad nepāriet uz acetonu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@William Dampier vai jūs varat paskaidrot, es gribu to precīzi zināt. Līdz šim es vienmēr uzskatīju, ka izopropanols, acetons vai metanols un etanols ir gandrīz vienādi piemēroti, jo sulfāts slikti šķīst vai vispār nešķīst visos no tiem, tāpēc tagad esmu pārsteigts. Jūs varat man atbildēt arī sarunā, ja tas izkļūtu ārpus kontroles, bet, lūdzu, sniedziet man paskaidrojumu.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Lielā daudzumā izopropilspirta neliels sāls amfetamīna daudzums nekristalizēsies, kamēr tas netiks atšķaidīts ar acetonu vai spirta iztvaicēšanu. Ja spirta daudzums ir neliels, tad problēmu nav. Tā ir piezīme, nevis aksioma. Viss ir atkarīgs no koncentrācijas, bet, ja nepieciešams iegūt maksimālo, es jau iepriekš teicu.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Kad ar ūdeni mazgājam alumīniju, mums tas jāmazgā, līdz iegūstam dzidru ūdeni ?
pēc katras mazgāšanas ūdens ir dzidrāks, bet pēc 2 vai 3 mazgāšanām tas vienmēr ir nedaudz pelēks.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
To ir labi zināt, tas būs mans padoms nākotnē. Es arī noskaloju ekstrahēto amfetamīnu ar acetonu, lai nepalielinātu IPA daudzumu. Ir grūti samazināt IPA daudzumu atdalītajā fāzē. Filtru var skalot tikai ar ūdeni vai arī ar acetonu. Abus šķīdinātājus nevar optimāli atdalīt, bet IPA acetonā pēc reģenerācijas var pārvērst acetonā, kam man ir instrukcijas.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Dzīvsudraba hlorīds man bija tikpat aktuāls. Iespējams, ka jums tas būs vieglāk uztverams. Spānijā iegūt nitrātu man izmaksāja dārgi, bet hlorīds darbojās tikpat labi.

Lai gan es arī Krievijā nopirku dzīvsudraba nitrātu
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Pēc sintēzes man joprojām ir daži jautājumi...

1)

2) kad esat ielicis P2NP šķīdumu, video ir teikts, ka mums ir jāgaida, lai apturētu burbuļošanu...
bet pēc ilga laika viņš turpina darīt ļoti maz burbuļu... un man ir iespaids, ka tad, kad es gaidu pārāk ilgi, mans iznākums beigās ir sliktāks.
Tātad, vai mēs varam apstāties, kad tas dara maz burbuļu?
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Vai izopropilspirta 99,8 % alkohola vietā var izmantot 96 % etanolu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tas ir labi
Jums ir jāsagaida šīs reakcijas beigas un jāpārtrauc burbuļošana. Lai uzlabotu iznākumu, reakcijas masu var arī sildīt ~ 30-60 min 50 grādu temperatūrā.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43



Izopropilvielu izmanto tāpēc, ka tā ir legāla visā pasaulē.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai sintēzes veiksmes iemesls ir istabas temperatūra? Kāda ir tam atbilstošā pakāpe?
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Tnx par atbildēm. Man ir vēl daži jautājumi.

Pēc amalgamēšanas un mazgāšanas, pievienojot P2NP, notika strauja, strauja reakcija. Pēc tam tā kļuva par reti sastopamu pelēku šķidrumu, kurā sāka parādīties dzīvsudrabs.
Vai tas ir saistīts ar dzīvsudraba nitrāta sliktu sagatavošanu. Vai dzīvsudraba var būt bijis pārāk daudz.

Lūdzu, paskaidrojiet dzīvsudraba nitrāta sagatavošanu.
Dzīvsudraba un slāpekļskābe. Cik ilgi jāuzkarsē līdz 60 grādiem.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Mēs gatavojām mājputnu nitrātu saskaņā ar video instrukciju šeit forumā, bet kaut kur šeit forumā lasījām, ka slāpekļskābe un dzīvsudrabs jāsasilda 60 C temperatūrā, jo tikai tad veidojas dzīvs nitrāts.

1. Vai atlikušo dzīvo nitrātu, ko neizmanto sintēzei, var saglabāt? Ja jā, tad kādā traukā tas būtu jāuzglabā? Kāds glabāšanas termiņš ir šādi sagatavotam dzīvajam nitrātam?
2. Ja sintēzei izmantotu alumīnija šampūnus, Laboratorska alumīnija granulas, vai tas būtu labāk vai sliktāk nekā folija? Var būt nogurdinoši griezt 1,5cmx1,5cm gabaliņus
3. Alumīnija amalgamas pabeigšanas laiks; Kad kolbā ielej 1l destilēta ūdens, dzīvā nitrāta un alumīnija foliju gabaliņos - sintēzē teikts 10-15 min, kamēr tumša ir krāsa un mazi burbulīši, domāju par šo daļu. Jautājums, kas notiek, ja tas paliek pārāk ilgi, teiksim, 30 minūtes, kādas ir tās pozas?
4. Vai ir kāds konkrēts, precīzs un uzticams saitiņš, kur ES nopirkt dzīvu nitrātu, bet sūtīt privātpersonām, nevis uzņēmumiem? Vai ir kāds no jums šeit dzīvā nitrāta pārdošanai?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Izmantojot atšķaidītu slāpekļskābi, var tikt sintezēts nepareizs dzīvsudraba sāls veids (dzīvsudraba(I)nitrāts nevis dzīvsudraba(III)nitrāts). izmantojiet koncentrētu slāpekļskābi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Arī tad, kad skalojat amalgamu, neizlejiet skalošanas ūdeni kanalizācijā. tā ir inde. Arī tad, ja ūdens attīrīšanas iekārtā tiek konstatētas toksiskas vielas, viņi var izsekot, no kuras teritorijas tās ir. Potenciāli problemātiski. Vispirms dzīvsudraba sāli pārveidojiet par nekaitīgu dzīvsudraba sulfīdu: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...nion/threads/neutralizing-mercury-salts.2482/.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bet, ja dzīvsudraba nitrāta vienādojumā lietojam pareizo mol, pat 50% slāpekļskābi var uzskatīt par koncentrētu ar pareizu mol sintēzi, vai ne?

Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O,
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
@ASheSChem

Sveiki, es saskaros ar tādu pašu problēmu kā jūs, bet es mazgāju ar aukstu krāna ūdeni, vai jūs mazgājat ar aukstu destilētu ūdeni?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
2. Izmantojiet foliju, granulas ir pārāk reaktīvas. ar foliju ieberiet kafijas dzirnaviņās vai ar rokām veidojiet vaļējas bumbiņas. plāni kvadrātiņi ir pārāk reaktīvi, tie putos un, iespējams, izkļūs no kolbas vai izdalīs tvaikus.
3. Var atstāt pārāk ilgi, kā arī pārāk īsu laiku. labāks gadījums ir pārāk ilgs, bet ideālā gadījumā jūs vēlaties izmantot kā tikko gatavu: lielākā daļa alumīnija līdz augšai, ne pārāk intensīva burbuļošana, pelēkas nogulsnes, iztukšojiet un izmantojiet.
4. onyxmet kādreiz bija, tagad nav noliktavā, bet ir vērts pārbaudīt. varat arī meklēt olx.pl, allegro.pl. Google tulkot, lai noslīpētu ķīmisko nosaukumu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
To var uzglabāt cieši noslēgtā tumšā kolbā ledusskapī nenoteiktu ilgu laiku.
 
Top