Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
paldies par video tas bija diezgan pamācošs slikti mans crappy tīkla ātrums padarīja to skatoties šo murgu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Video instrukcijas ir ļoti ērtas tiem, kas tikai sper pirmos soļus. Pieredzējušākiem ķīmiķiem pietiek ar vienkāršām instrukcijām. Varat lejupielādēt šo videoklipu.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Pirms vairākiem gadiem šādi videoklipi man būtu tik ļoti palīdzējuši, lai man kā nespeciālistam nebūtu jāmeklē un jāsavieno visas manas zināšanas kaut kur starp puspatiesībām. Turklāt bieži vien nepareizs tulkojums ... ne viss toreiz bija labāk ;)
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Kur es varu lejupielādēt video?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
jā, es centīšos.
mana angļu valoda ir ļoti slikta, tāpēc atbildes sniegšana var prasīt laiku.
vispirms es vēlos pajautāt par P2PN
kur es varu atrast uzticamu pārdevēju?
(nezinu, vai es varu uzdot šo jautājumu šeit, ja nevaru, lūdzu, sakiet man to izdzēst)
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
kur es varu to pieprasīt?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Nekur citur.

Tas ir tikai un vienīgi kriminālliteratūras produkts. Mēģiniet sintezēt paši. Tas nav grūti. Instrukcijas ir šeit.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
laipni lūdzam
Mans draugs video, konkrēti šis attēls maisiņā, saka, ka tas ir nātrija hidroksīds un tas ir kristālu veidā, bet manā rīcībā esošais hidroksīds ir šķidrs. Vai jūs varat man izskaidrot šo punktu?

FnweGaoLV8

Otra lieta, ir p2np šeit, tēma video ir pulveris, kristāli vai šķidrums, un, ja tas ir šķidrums, kā tas tika pārvērsts no kristāliem šķidrumā vai pulverī, paldies.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Nātrija hidroksīdam sākotnēji ir kristāliska struktūra. Pēc tam no tā, pievienojot ūdeni, tiek pagatavots sārmains šķīdums. Arī fenilnitropropēns ir pulveris, bet šai reakcijai pagatavo tā šķīdumu izopropilspirtā un etiķskābē. Pirms sintēzes uzsākšanas laborants sagatavo 10 g 1-fenil-2-nitropropropēna šķīdumu 100 ml izopropilspirta un 50 ml etiķskābes.
0:04-0:40 - Sārma ūdens šķīduma sagatavošana. Šajā videomateriālā tas tika pagatavots iepriekš, lai šķīdums atdzistu līdz brīdim, kad notiek galvenā reakcijas maisījuma sārmojums. Sārmošana notiek ar siltuma izdalīšanos, un, ja izmanto svaigu karstu sārmu šķīdumu, tad eksotermija būs izteiktāka un būs nepieciešama reakcijas masas piespiedu dzesēšana.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Sveiki. vai jūs varētu sniegt precīzu saiti uz manu referātu, lai sintezētu p2pn? Atvainojos, ka šeit ir noob lūgums. Vienkārši baidos, ka vēlāk atsaucos uz nepareizu ziņu. Iepriekš paldies.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Kādas problēmas, ja es uz pusi samazinu receptes sastāvdaļas viena litra plakandibena kolbā?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
10 g var būt 1 L kolbā, ja reakcija ir kontrolēta, bet grūti.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Siltuma sadalījums apaļai kolbai, jums viss ir kārtībā. Bet par iztvaikošanu - izmantojiet lieko šķīdinātāju vai atgaitas kondensatoru. Kolba ar plakanu dibenu, pieejamāka lietošanai.
Ja jums nav darīšana ar atklātu dedzināšanu, tad viss ir kārtībā.
Jā, šīm reakcijām var izmantot plastmasu, bet ar zināmiem nosacījumiem.
 
Last edited by a moderator:

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Paldies par atbildi!
Es gribētu zināt, vai, samazinot daudzumus uz pusi, reakcija būs tāda pati.
Manā valstī ir grūti atrast 2 litru kolbu, es atradu tikai 1 lt kolbu, perphaps par likumu par alchool spirta rūpnīcā vai citu sūdi...
Es esmu laimīgs, šis forums man atver visumu!
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Lielisks video! Es tikko dabūju p2np un esmu gandrīz gatavs, man tikai jāsaņem sērskābe un nedaudz Hg. Es sarunājos ar piegādātāju par kādu Hg, un man ir jautājums jums, puiši, es varu dabūt dzīvsudraba nitrātu un hlorīdu, kuru man vajadzētu dabūt? Hlorīds ir lētāks nekā nitrāts, tāpēc es pieņemu, ka tas būtu labāks, bet tas kalpos visu mūžu, tāpēc es tiešām neiebilstu ieguldīt līdzekļus kaut kur labākā (45 $ par hlorīdu un 70 $ par nitrātu).
Turklāt tīra sērskābe nav publiski pieejama tur, kur es esmu, es domāju, ka varu iegādāties 60 % tīrīšanas līdzekļus, vai jūs domājat, ka es varētu to vārīt/destilēt līdz labam procentuālajam daudzumam, vai arī man vajadzētu vairāk censties nopirkt 95 % produktus?
Turklāt man ir 5000 ml un 2000 ml koniskā kolba ar plakanu dibenu, cik daudz es varētu maksimāli iztīrīt?
Vai es varētu izmantot arī stikla demižonu (21L vai 11,5L) un ledus vannu un droši pagatavot 100 g? vai arī ar to būtu grūti strādāt/nevarētu izturēt eksotermisko reakciju?
Paldies par jūsu laiku, laimīgu Jauno gadu!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jūs varat uzvārīt sērskābi, bet jūs iegūsiet milzīgu daudzumu kodīgu un toksisku izgarojumu. Tāpēc tas jādara ārpus telpām.
Vārīšanas laikā jūs arī koncentrēsiet visus piemaisījumus, kas varētu būt skābē, tāpēc galarezultātā iegūsiet netīru produktu. Lai to novērstu, varat padomāt par SA destilēšanu. Šim nolūkam jums ir nepieciešams labs sildītājs un labs, profesionāls stikla trauks, jo SA destilācija notiek temperatūrā virs 300 °C. Vienkārši sameklējiet informāciju youtube, un, pirms to sākat darīt, izglītojiet sevi par visiem ar SA vārīšanu un destilāciju saistītajiem apdraudējumiem.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Labāk ir izmantot dzīvsudraba nitrātu, ņemot vērā, ka sintēzei ir nepieciešami ļoti mazi daudzumi, izmaksas būs nenozīmīgas. Ja jums ir grūtības iegādāties koncentrētu sērskābi, varat iztvaicēt ūdeni no 65% šķīduma. Stikla demižons nav karstumizturīgs, eksotermiskas reakcijas laikā trauks var plīst un sagādāt daudz nepatikšanu. Vislabāk pirmās sintēzes veikt mazās kolbās ar minimālu fenilnitropropēna slodzi, un, pieaugot pieredzei, pakāpeniski palielināt prekursora slodzi. Video skaidri redzams process ideālos apstākļos, taču šajā reakcijā ir problēmas, un tikai pieredze palīdz rast to risinājumus.
 
Last edited by a moderator:
Top