Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Vai recepti var mērogot, piemēram, ar 50 g P2NP: 60 g alumīnija folijas, 500 ml IPA 250 GAA. Vai arī tā ir jāaprēķina tieši 50 g P2NP?

Vai var izmantot arī 70-80% AA?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Vai es varu izmantot dzīvsudraba nitrāta monohidrātu, vai tam jābūt bezūdens, un vai kāds varētu man paskaidrot, kāpēc dažreiz dažiem reaģentiem jābūt bezūdens un kā tas ietekmē sintēzi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcija notiek ūdens klātbūtnē, šajā gadījumā nav problēmu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai es varu attīrīt amfetamīnu ar aukstu acetonu? Kāds ir pareizais tā mazgāšanas veids?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Varat, bet, manuprāt, labāk ir ar IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki visi!

Es esmu vienkārši šokā!
Es nosūtīju savu galaproduktu, ko jūs redzējāt attēlos, uz narkotiku laboratoriju, un tagad man teica, ka tajā ir 0% amfetamīna!!!!!
KĀ TAS IR IESPĒJAMS? KĀDS CITS PRODUKTS VARĒTU BŪT?????
KĀDA IDEJA PAR TO, KAS VARĒTU NOTIKT?
Es ceru, ka tā ir kļūda vai kaut kas tamlīdzīgs, es nosūtīšu freebase un gala produktu uz analīžu laboratoriju un atjaunināšu jums informāciju, bet es esmu pilnīgi šokā šajā brīdī.
Paldies.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Jūsu vietā es, iespējams, nosūtītu analīzei arī P2NP, ar kuru sākāt ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Nosūtiet mums savu testu rezultātus, lai uzzinātu, kas noticis. Kādi reaģenti tika izmantoti un kādās proporcijās? Kur jūs iegādājāties reaģentus? Attēlā tas izskatās pēc amfetamīna, bet tas varētu būt kāds no tā analogiem.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Šī ir ļoti vienkārša un izplatīta sintēze. Var rasties problēmas, taču tās ir viegli atrisināmas. Rakstiet šeit, un mēs palīdzēsim.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tagad, kad amfetamīns ir izžāvēts un notīrīts ar acetonu, kāds ir nākamais solis, kas man jādara, vai man tas jāieliek ledusskapī vai kas man jādara?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pēc tīrīšanas pulveris rūpīgi jāizžāvē no šķīdinātāju paliekām, pēc tam jāiepako vakuuma maisiņā un jānovieto tumšā un sausā vietā, var ledusskapī.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki, rezultāts ir 0 % amfetamīna, es izmantoju visus reaģentus, jo procesā norādīts, ka šie reaģenti ir farmācijas kvalitātes no profesionālu laboratoriju piegādātājiem par proporciju es to darīju ar pusi no visiem.
Vakar es vēlreiz pārtaisīju procesu ar ārstu ķīmiķi, un viņš man teica, ka galīgā brīvā bāze ir sajaukta ar IPA šī iemesla dēļ ir smaka šodien tiks žāvēta un atkal nosūtīta uz laboratoriju.
Par laboratorijas rezultātiem viņš man teica, ka varētu būt divi iespējamie skaidrojumi:
1 - P2NP patīk polimerizēties un varbūt molekula ir "dubultota", un šī iemesla dēļ laboratorijas testā to "neatklāj".
2- galaprodukts varētu būt pats reaģētais p2np.
Es atjaunināšu informāciju tuvākajā laikā.
Paldies.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Šajā laboratorijā ir tikai teikts, vai pozitīvs vai negatīvs zāļu un tīrības pakāpe nav detalizēts ziņojums par visu saturu. Paldies.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Videoklipā redzamā skābe ir 6 pH grādu. Manā sintēzē šis skaitlis ir krietni pārsniegts - aptuveni 9 vai 10 grādi. Kāds ir pareizais veids, kā samazināt skābi, lai atgrieztos pie nepieciešamās pH 6 grādu pakāpes, zinot, ka esmu iesācējs šajā jomā. Lūdzu, izskaidrojiet soļus vieglākā veidā, paldies.
 
Top