Amfetamīna attīrīšana ar skābes bāzes ekstrakciju

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Tāpēc man ir grūtības ar 8. soli. Man šķiet, ka šeit ir daudz atkritumu un zaudējumu. Es pārnesu ekstraktu no sep piltuves, pievienoju magniju, ievietoju saldētavā. Tagad šeit es filtrēju ar vakuumu. Es domāju, ka Buchnera filtrs ir daudz labāks nekā manis iegūtais, jo tas noplūda un tilpums ir pārāk liels. Tātad, 1., ielejot iekārtā, vai jūs domājat, ka visu to izlejat... Es nesaprotu, kā pareizi izliet ētera ekstrakciju, nesaņemot kopā ar to magniju, ja vien es neizlieju visu ekstraktu, tad tajā brīdī man paliek daudz ekstrakta ar magniju, ko man darīt ar šo atlikušo daļu, lai atdalītu. Pievienoju arī noplūdes attēlus. Ko man ar to darīt? Vai tas viss ir atkritumi. Ja ir magnijs, kas iekļuvis filtrā, ko man darīt? Būtībā iestrēdzis un gaida šajā posmā
 

Attachments

  • uRmBhZdtAo.jpg
    uRmBhZdtAo.jpg
    5.8 MB · Views: 617
  • tgf4n2iJy8.jpg
    tgf4n2iJy8.jpg
    5.8 MB · Views: 601
  • eKPQJ5jCxG.jpg
    eKPQJ5jCxG.jpg
    5.7 MB · Views: 562
  • c5heBExUCz.jpg
    c5heBExUCz.jpg
    6.6 MB · Views: 592
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nāc, cilvēk: tu to vari. Ja es ar rokām, kas man aug no pakaļa, varu, tad vari arī tu.
Un jā! Nekas nav patīkamāks manām acīm kā MDMA pēc ētera mazgāšanas.
AlO4WhDYHz
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Tas ir joanlab vakuuma filtrs... Tas bija lēts, bet konstrukcija ir nepareiza, tā ļauj lietām noplūst uz ārpusi... Ya es mēģināšu ielej citādi es izlasīju sticky Patton rakstīja noderīga, lai izskaidrotu lietas mazliet
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@deeperdive36 Izskatās, ka tā ir lodveida locītava, kas tiek turēta kopā ar skavu.
Vai esat mēģinājis pirms tam lodveida savienojumu ieeļļot ar slīpēšanas smērvielu un pagriezt lodīti, līdz slīpēšana kļūst skaidra?
Tam vajadzētu atrisināt jūsu problēmu.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ahhh, es atceros, ka kaut kur lasīju par eļļošanu. Es to pamēģināšu šodien, cerams, ka atrisinās problēmu. Paldies.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton vispār, vai ir vērts uzsildīt ūdeni + FB šķīdumu + p.ēteri 40/60 līdz 38-39C, kamēr tiek veikta ētera mazgāšana? iespējams, tas palielinās ētera šķīdību un atvieglos emulsijas šķīdināšanu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Var mazgāt ar kaut ko mazāk gaistošu, bet es nedomāju, ka vispār ir vērts karsēt, ja tam ir nozīme.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Manuprāt, tā nav laba ideja. Jūs varat veikt divas ekstrakcijas pa vienai un ūdenim pievienot NaCl, lai vieglāk atdalītu slāņus.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jā, jums ir taisnība, NaCl darbojas diezgan labi. Es to pāris reizes izmēģināju proporcijās 15-20 gr : 100 ml, un tas man ievērojami atvieglo dzīvi.
Bet joprojām domāju, varbūt pareizā temperatūrā procesu var uzlabot daudz labāk.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es tomēr izmēģināju ABE ar saldētavā turētu šķidrumu.
Tur bija 50 grami sāls, kas dod 42 gramus FB.
Tūlīt pēc tam, kad tika pievienots sārms, šķīdums tika ievietots saldētavā uz 4 stundām. Tad pievienoja arī p.ēteri, kas iepriekš glabāts saldētavā.
Rezultātā atdalīšanu veica daudz vieglāk, un šķīdumā bija 40 g FB. Tomēr iegūtā FB krāsa nebija tīri caurspīdīga - nedaudz dzeltenīga.
Nedaudz dzeltenīgā krāsā - ne tīri caurspīdīga, bet tomēr pieņemama: ne kolas krāsā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Es tikko izlasīju šo pavedienu. Es pie sevis nodomāju: " Kāpēc mēs ar NaOh sasniedzam pH 12?" Mēs neesam sasnieguši pH 2, tāpēc tas nav līdzsvarots. Tad es atcerējos eksperimentu, ko es mēģināju veikt, izmantojot eļļu kā nepolāru. Kad es neitralizēju HCL ar NaOh, kas notika? Izgatavoju ziepes ar sārmu. Naftas ēterī ir frakcijas, kas reaģē, veidojot parrifīnu. Tas ir tas, kas šeit notiek. Parrifīns ir trešais slānis, pH 12 ir pārāk liels, un petrolēteris reaģē ar nātrija hidroksīdu. Labojiet mani, ja kļūdos, es neesmu ķīmiķis.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vai mums jāiztvaicē 2/3 tilpuma DCM, kā mēs to darām ar ēteri 9. solī?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vēl viens ABE mēģinājums.
Aptuveni 300 gr mdma hidrohlorīda sākumā.
1,2 l ūdens
85 gr NaOH
+ aptuveni 150 gr laboratorijas klases NaCl, kas pievienots procesa laikā.

Pievienojot NaOH, apakšējā slānī parādījās diezgan netīrs, melns FB slānis (nevis augšējais slānis!!!), tāpēc es pievienoju NaCl, lai tos apvērstu.

Pirmajā posmā ar p.ēteri tika ekstrahēti 180 g pilnīgi tīra fb, kas ir ļoti zems dzeltenuma līmenis.

Ūdens atlikumi palika pudelēs apmēram nedēļu.

Pēc brīža ar 500 ml DCM tika iegūti 20 grami nedaudz dzeltenīga FB, ko es personīgi novērtētu ar 9/10 ballēm.

Tātad galīgais jēlums kopā ir 200 gr.
Zaudētie 50 gr
 

curlyfries

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Man ir gandrīz neiespējami izšķīdināt amf 1/1 ūdenī. ( mēģināju 2 reizes ar 2dažādām sliktām partijām).
Amf ir no ai/hg.
- Līdz kādai temperatūrai var sildīt 1/1 ūdens/amf šķīdumu? ( 80*c ?)
- cik daudz papildu ūdens varam pievienot?
Gaidīju apmēram 1 stundu, lai ar magnētisko maisītāju ūdenī izšķīdinātu 20 gramus neprecīza amfina (bija daži gabaliņi, nākamreiz pārliecināšos, ka tas ir ļoti smalks).
Kad kaut kā mēģināju filtrēt cietās vielas, kas netika izšķīdinātas ūdenī, atlikums, kas palika Buhnera filtrā, ir kā daudz sāls struktūras.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Piezīme: kā šķīdinātāju izmantoju DCM.

Pievienojot reakcijas maisījumam acetonu 10. solīšanas posmā, es redzēju, ka veidojas 2 atsevišķi slāņi, un, pievienojot sērskābes/acetona šķīdumu, man neizdevās no reakcijas maisījuma izsāļot nevienu pulveri.

Ko es darīju nepareizi? Vai ir vajadzīgi īpaši paņēmieni, ja ētera vietā izmanto DCM?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Liels paldies es mēģināšu pirmo metodi

Es bieži izmantoju 2. metodi, bet es to tikai filtrēju ar kafijas papīra filtru un domāju, ka ar acetonu ir labāki rezultāti.
 

garro

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pirmkārt, ti visiem, kas dalās ar savām zināšanām.

Otrkārt, es sabojāju A/B ekstrakciju un man ir vajadzīgs padoms, vai tas, kas man ir, ir atgūstams vai ne.

Es izmantoju
1) sārmu
2) sērskābe (kanalizācijas tīrīšanas līdzeklis).
3) VMP ligroīns
4) ~ 3 g metamfetamīna

Viss gāja labi. Es ieguvu brīvās bāzes slāni un sasaldēju, lai noņemtu ūdeni. Tad es domāju, ka es pārskābinām. Es mēģināju to atgūt un radīju vēl lielāku haosu. Pašlaik man ir divi slāņi, viens ūdens (PH ~2) un viens ligroīna slānis. Bija arī dažas cietās daļiņas, kas vai nu ir izfiltrētas, vai izšķīdušas ūdens slānī.

Arī sērskābi atšķaidīju ar ūdeni, nevis acetonu. Manuprāt, tā bija kļūda, lūdzu, labojiet mani, ja kļūdos.

Daži jautājumi:
Vai no tā ir iespējams atgūt kādu produktu? Ja jā, kādus pasākumus jūs ieteiktu?
2) Ja nākotnē es pārskābinšu, ko man vajadzētu darīt, lai atgūtu pašreizējo procesu vai atjaunotu sākumu (amph destilētā ūdenī)?
3) Vai es varu veikt A/B ar/bez ētera/spiritu slāņa? Kā es saprotu procesu, tas atstātu ūdenī šķīstošus izcirtņus, bet es tikai gribu to pārbaudīt.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Sveiki, man ir jautājums. Kāds ir ideālais PH amfetamīnam (šķidrā formā, sajaukts ar metanolu), pievienojot sērskābi ? Amfetamīnam 1:2 ar metanolu ir ph 12.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Kad amfetamīnam ir ph12, man jāliek sērskābe, līdz tā sasniedz ph 6, vai ne?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, ģenerālis Patton, es nevaru atrast nevienu resursu, kurā būtu redzama rozā adderal tablešu galīgā ražošana. Ja es vēlos izgatavot rozā adderal tabletes, vai man ir jāievēro šī konkrētā instrukcija? paldies par jūsu laiku un palīdzību.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Vai jūs interesē rozā krāsa vai admirāļa sastāvs, kurā ietilpst dažādi amfetamīna un dekstromamfetamīna sāļi?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Vai visas tirgū pieejamās adderal tabletes ir rozā krāsas? atvainojiet par manu naivo jautājumu, bet es gribu izpētīt adderal ražošanu, un kā es varu sākt to darīt?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Es jau iepriekš esmu lietojis vienu, un tas man ļoti palīdzēja koncentrēties. tā bija rozā tablete un uz tās, šķiet, bija uzrakstīts 20MG. vai es kaut kā varu to pašu pagatavot mājās vai pat laboratorijā, ja ir atbilstoši resursi?
 
Top