ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
atvainojos, ka vēl neesmu publicējusi, bet es to darīšu, man vienkārši ir bijis neliels satraukums par dažu lietu publicēšanu. iv nekad nav zinājusi, ka grupā ir tik viegli piekļūt, un tas mani satrauc.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself,izmanto tor un, ja tev ir fotogrāfijas, pirms publicēšanas izdzēsti metadatus, un viss būs kārtībā, brālē.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Metadatu dzēšana mūsu forumā notiek automātiski. Jebkurā gadījumā ikviens to var izdarīt blakus resursos.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Esmu mēģinājis, bet es nonāku pie problēmas. Pēc 5 stundām kolbā 70C temperatūrā es pārtraucu, lai atdzistu, un mazgāju. mazgājot šķidrumu ūdenī, cietās vielas, šķiet, neparādās. Es izmantoju parastu sietiņu, bet, iespējams, man ir vajadzīgs kafijas filtrs, kā jūs ieteicāt. Vai kādam citam ir tādas pašas problēmas?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Ikdienas teiciens var veikt var veikt .... tāpēc puiši, ja to ir tik vienkārši izdarīt, kāpēc to nedarīt? )))) TIKAI MĒS esam vislabākais ADB dzeltenais un vissmagākais ;) visiem pārējiem, kas ir tirgū, ir balts ! kas ir gandrīz neaktīvs.. ja jūs meklējat kaut ko stabilu, varat sazināties ar mums tieši! ALSO mums ir 5CL TOOO.

PS: Tiem, kas gatavojas atbildēt, jūs neesat vienīgais, kas ar to, ka es izaicinu jūs nosūtīt manus produktus bez maksas, lai viņi redzētu atšķirību ar reālu adb un reālu spēcīgu, nevis jūsu puiši.


PS: Tikai puisis "madmoney" dara kaut ko šeit un mani neviens cits.

Paldies iepriekš
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ko jūs pārdodat - gatavu produktu vai komplektus?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
tas nav viegli.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Tas nozīmē, ka mēs esam 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb balts tas nav tik spēcīgs, bet eu pārdevēji paaugstina ļoti daudz cenu, Ja kāds vēlas palīdzību ar prekursoru, es varu viņam palīdzēt, sazinieties ar mani.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Vai baltais ADBB patiešām ir vājāks? Vai jūs varētu salīdzināt iedarbību ar JWH210?

Man ir baltais pulveris no NL pārdevēja ar krāšņiem iepakojumiem, vai es varu to dzīt uz folijas?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Mēs pārdodam labāko kvalitāti adb dzeltenā! mēs nepārdodam prekursus mēs pārdodam tieši gatavu produktu tieši tāpat kā preban power , jūs varat pārdot savas baltās lietas zēni ;) bet adb dzeltenā jūs nevarat gatavot kā mēs ;) paldies!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Tad kāpēc jūs nepārdodat prekursoru? Nav jēgas, ko jūs sakāt, ka dzeltenajam un baltajam ir tāds pats ražošanas process, puiši, kam ir prekursors, lai raksta man, lai palīdzu viņam to izgatavot pašam par brīvu. Es esmu noguris no šiem krāpniekiem, kas pacēla cenu smieklīgi augstu.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Dažādām partijām ir nedaudz atšķirīga krāsa. Pirms pusgada bija vājš balts adbb prekursors, bet tas nenozīmē, ka jaunā adbb baltā partija nevar būt spēcīga kā dzeltena. Es atceros, ka NL bija spēcīgākais adbb, kas bija pilnīgi balts.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Dzeltenais ir spēcīgāks, ja jums vajadzīga palīdzība, rakstiet man, varat iegādāties tikai 500gr un izmēģināt, un jūs redzēsiet savām acīm.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Dzeltenā tā spēcīgāka , ne tāds pats process, lai radītu , pat ne. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ko teikt, varbūt zinu, ka jūs esat labāki nekā Ķīnas piegādātājs, kas pārdod šīs lietas, es saprotu, ka jūs vēlaties biedēt cilvēkus, bet cena ir ļoti dārga.
Pirms preban 1kg bija 4k eiro no ES piegādātāja un Ķīnas piegādātājs bija 1,6k usd.
Kā es teicu, ja vēlaties palīdzību ar prekursoru, rakstiet man, es varu palīdzēt ar visām izejvielām un informāciju par brīvu.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kas saka, ka man ir vajadzīga palīdzība, kas saka, ka es gribu jums palīdzēt vai gribēju palīdzību no jums, kas saka par šādām cenām un kas var man pateikt, kādas cenas man likt, es pārdodu jums, pērciet, tas ir, beidziet, man ir labākais produkts, man pat nerūp, ko jūs runājat par atkritumiem, dodieties prom no manis, lūdzu.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Piekrītu, dabiskās variācijas ir iespējamas, bet neesmu redzējis balto vai dzelteno pietiekami daudz, lai varētu izveidot stingru viedokli, un man nav svešs tas, ko apgalvo Dragonrevolt. Es nesaprotu lietas pārdevēji saka, varbūt viņš ( jūs) var palīdzēt citiem, piemēram, izdomāt to. Man ir piedāvāts "jauns" dzeltens adb-b, par kuru teica, ka tas ražo spēcīgāku galaproduktu. Es jūtu, ka man ir atļauts jautāt, kas ir atšķirīgais jaunais galaprodukts, bet tas it kā ir spēcīgāks, lai gan tas pats, galaprodukts. Es uzstāju uz kādu skaidrojumu, iespējams, optisko, hirālu kādu izolēta izomēra formu, izslēdzu hipotēzi, ka tas būtu 5Br atvasinājums, tomēr viņi apliecina, ka tas ir tas pats, tāpēc tiešām tiek virzīts kaut kas spokains, ja vien mēs nepieņemam, ka viens ir mazāk tīrs par otru, vai varbūt otrs ir tīrāks par mazāk tīro veidu. Vai arī nav tieši otrādi? Uzrādot bagātīgo pierādījumu trūkumu, esmu spiests atzīt sevi par vainīgu otrās pakāpes pilnīgā apjukumā. Līdzīgas vieglprātīgas runas par jaunu, labāku pmk etilglicidāta pulveri (ne vaskveida/eļļas) rada aizdomas un drīz vien kļūst par interesi un varbūt aizdomās turamo vai līdzzinātāju, bet tas nav oficiāli. Tas pats CAS un atšķirīgs sasalšanas punkts? Tas prasa paskaidrojumu. Var tikai secināt, ka vai nu falsifikatori tagad netiek pievienoti, vai arī piemaisījumi tagad ir pienācīgi atdalīti. Nepamatoti apgalvojumi un pierādījumi, kas nav pamatoti, vājina izmeklēšanu, un, tā kā nav nekādu papildu pavedienu, lieta ir atdzisusi. Dragonrevolt, kā jūs atbildīgi izskaidrojat atšķirību starp dzelteno un balto adb-b vai ar adb-b saistītajām vielām vai šajā diskusijā aprakstītajiem notikumiem? Noteikti kāds būs ieinteresēts jūsu biznesā, ja parādīsiet, ka piedāvājat ko vairāk par trāpīgiem, bet tukšiem vārdiem. Un es nesaku, ka ārpus krāsas ir vai nav atšķirības. Es būtu nopietni un pozitīvi pārsteigts, ja kārtīgs, detalizēts un metodoloģiski pamatots skaidrojums izgaismotu.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nezinu, kā citās RC, bet vēl pirms tam, kad Ķīnā bija legalizēti noīdi, katra partija gandrīz vienmēr nedaudz atšķīrās pēc krāsas vai formas. No dzeltenā MDMB-4en-pinaca līdz rozā.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
tagad mans 5cl tās bronzas līdz rozā
 
Top