Question AB Ekstrakcijas jautājums

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Esmu ievērojis AB Ekstrakcija norādījumus, un esmu nonācis pie galaprodukta. Neesmu pārliecināts, vai tas, kas man ir, ir pareizs, jo tas neizskatās pēc pulvera formas gala rezultāta, kā parādīts attēlos. Tā vietā man ir šī lipīgā pasta, kuru pašlaik gaidu, kad tā izžūs. Vai kāds zina, vai tas ir normāli? Es jau esmu to mazgājis ar acetonu.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Labdien, pareizais daudzums ir 1,10, tas ir, sērskābei jābūt desmit reizes lielākai par sērskābi, lai krāsa nebūtu sarkana. Vieglākais veids, kā lietot 37% sālsskābi
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Jums ir jāizmanto HCl gāze, lai iegūtu sausu amfetamīna HCl, 37% radīs tikai putru.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ciktāl man zināms, tikai sulfāts un fosfāts ir atbilstoši, un amfetamīna hidrohlorīds esot tik higroskopisks, ka pastāv tikai ūdens šķīdumā... ja sāls pagatavošanai izmantojāt HCl, nav brīnums, ka tā nekad nebūs pietiekami sausa, lai to varētu izmantot (eksikatorā tā var būt cieta, bet ārpusē, brīvā dabā, tā absorbēs mitrumu no apkārtējās vides)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Pirmkārt, tavs apgalvojums ir nepareizs, amfetamīna HCl var pagatavot arī kristālu veidā, tikai ne ar ūdens HCl... tāpēc es teicu, ka ir jāizmanto HCl gāze, 37% HCl radīs haosu (ja tu joprojām nesaproti, iemaisi sausu HCl gāzi amfetamīna bāzes šķīdumā ar šķīdinātāju). Es nezinu, kāpēc kāds vispār ķērās pie HCl sāls, tāpēc, ja vēlaties uzzināt, jautājiet puisim, kurš ieteica 37% HCl. Esmu diezgan pārliecināts, ka, ja jūs viņam laipni pajautāsiet, viņš padalīsies ar jums ar savu patentu par ātruma gļotu no ūdens HCl. 2. Es domāju, ka visi, kas mēģina dot padomu, jau zina, kas ir sulfāta un fosfāta sāļi, žēl, ka es nepieminēju vairākus sāļus, kamēr bija saruna par hidrohlorīdu. 3. jā, hidrohlorīds ir higroskopisks, bet jums pret to nav jāizturas kā pret Raneja niķeli. Sekundes parasta gaisa iedarbība to nepārvērš peļķē.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Labi, tad mana kļūda... kad es sāku (pirms vairāk nekā desmit gadiem, kad biju bioķīmijas bakalaura studiju programmā), man lika saprast, ka šī specifiskā savienojuma hidrohlorīds nekādā ziņā nav tā vērts, lai sevi frustrētu, mēģinot to pagatavot. Es labi apzinos, ka mūsu parastajiem interst amīniem hidrohlorīds ir pirmā lieta, ko izmēģināt (vismaz, veicot jaunu materiālu preparatīvos pētījumus).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Jums ir taisnība, HCl sāls nav tā vērts norādītajā scenārijā, bet jūs atbildējāt uz manu komentāru, kurā es tikai paskaidroju, ka nevar izmantot ūdens HCl, citādi radīsies haoss, un tā vietā hlorūdeņražam vajadzētu izmantot HCl gāzi. Amfetamīnam sulfāta sāls un specifiskie fosfāta sāļi ir daudz labāki, bet mans mērķis tieši šeit bija tikai labot nepareizo informāciju, ko puisis izplata.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Paldies par padomu, puiši, es eksperimentēšu ar dažādām attiecībām un redzēšu, kas darbojas vislabāk. Tomēr forumā nevarēju atrast attiecībā uz to, kā es varu izžāvēt mitrus amfetamīnus. Es domāju slapjo amfetamīnu ievietot noslēgtā traukā, kas atdalīts ar MgSO4. Vai tas varētu darboties? Esmu mēģinājis tos žāvēt pa nakti telpā, bet tie joprojām izskatās mitri.
 
View previous replies…
Top