aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jauki idiots pieņem darījumus, kad zina, ka nevar tos izpildīt
vismaz es veicu escrow un saņēmu savu naudu atpakaļ, atskaitot maksu
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur ir mans pasūtījums? es pasūtīju 100 g kokaīna saņēmu tikai 98,5 g es pasūtīju heroīnu no valentino cartel un joprojām neesmu to saņēmis vēl????? rakstīju viņam ziņojumus sesijā. caur e-pastiem nav atbildes !
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Šī bija kļūda no iepakojuma komandu puses, mēs atvainojamies par to, bet cilvēki dažkārt kļūdās. H tika nosūtīts, tomēr izskatās, ka tas ir pārtverts, mēs atbildējām uz jūsu e-pasta vēstuli un teicām, ka varam jums piedāvāt 50% atkārtotu nosūtīšanu, jūs neesat atbildējis. Ceru, ka tas atrod jums labi.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Es saprotu @aaronstevens bet man tika solīts izsekošana es nekad to nesaņēmu. es jautāju katru dienu es tikai saņēmu teica il saņemt to šovakar 1 nedēļu taisni. tad kokss nāca īss es ziņoja jums par to nd jūs teicāt, ka tā ir daļa no slēpto metodi un tad 3 dienas vēlāk es saņēmu 7g un es ziņoja jums atkal tā īss jūs tad dint atbildēt uz dažām dienām, un jūs teicāt "tā tās 3,5g leju" pēc tam es nekad saņēmu atbildi atpakaļ. es pastāvīgi jautāja jums par nosūtīšanas ceļa numuru H jūs ignorējat šo jautājumu. Man teica, ka 50% atmaksa vai 100% atkārtota nosūtīšana, ja tas nav ieradies.. mans pirmais laiks, kas nodarbojas ar jums, es uzticos jums. ja mēs varam atrisināt šo jautājumu, tad es neiebilstu, mēģinot otro mēģinājumu. kā jūs teicāt, mēs esam cilvēki, mēs kļūdāmies. es esmu nosūtījis jums atpakaļ.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mums jau tagad vajadzētu izveidot sarakstu ar kopējo viņa izkrāptās naudas summu... Es atvainojos brālis
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ja mēs gribētu ekspluatēt savus klientus, mēs nebūtu atbildējuši viņiem tagad, kad viņi jautā par sūtījuma statusu. Jūs esat klienti, ar kuriem mēs nevēlamies sadarboties, es esmu izskaidrojusi mūsu organizācijas situāciju, mēs esam arī skaidri norādījuši, ka .2 e-pasts ir vienīgais veids, kā sazināties ar mums turpmāk . Lūdzu, nemetiet apkārt apsūdzības par to, ka mēs esam scammers, kad mēs esam veikuši neskaitāmus darījumus pagātnē. No šī brīža pārvarēt šos šķēršļus ir 1. mūsu darāmo darbu sarakstā, kā mēs varam pārsūtīt produktus, ja mūsu noliktavas ir slēgtas un apdraudētas. Visiem klientiem, lūdzu, esiet pacietīgi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Tev man nav nekas jāpamato, draugs, es neuzķeros uz taviem meliem :D Tik daudz naudas zaudēja cilvēki, kas nodarbojās ar jebko, kas saistīts ar tavu vārdu. Neesiet šeit tagad runā par pārsūtīšanu, ja tas bija nepieciešams fucking publisks amats, lai jūs iznākt pēc ghosting jūsu it kā "mīļoto" klientiem nedēļām cilvēks. Izdzēsiet savu kontu jau tagad, beidziet ar to.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz no d met nekad nav parādījusi cilvēkiem bija par labi ļauj ielieciet
tas vismaz, kas notiks, ir iegūt manu galvu celms sliktāk
saņemt nogalināt mani, .2cartel mail bs nāk atpakaļ kā nepiegādājams
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Nosūtiet man privātu ziņu šeit, ja e-pasts nedarbojas, norādot visas savas problēmas
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
mans parādījās NZ pasūtīja oz md 4. septembrī , tas ieradās 8. oktobrī tas ir mans 2. pasūtījums, un viss ieradās , kad es to nosveru, tas bija 30 grms..so nav sūdzību šeit, tikai laiks, kas nepieciešams. bet tas ir tas, kas notiek, kad ya dzīvo pasaules apakšā................thanks aaron VC,fuck ir viņš tiešām ir arestēts, meklē, lai ievietojot vairāk pasūtījumu..I did paziņojums hi proton mail atgriezties kā apdraudēta
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Paldies, brā novērtējam atbalstu, ko sniedz tādi klienti kā jūs.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Omg, ja kāds ir pietiekami stulbs, lai iegādātos no šī puiša, jūs esat pelnījuši tikt apkrāpti. Viņš domā, ka ir slaids ar savām "es pasūtīju 100 g un saņēmu tikai 98,5" viltus sūdzībām. Tas ir tik viegli redzēt, ka viņš izmanto vairākus kontus
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Man tas bija acīmredzams jau no paša sākuma, tomēr viņš lika vairākumam uzķerties uz viņa meliem. Viņš maskējas arī aiz citu "pārdevēju" profiliem šeit, un man ir redzams, kas ir profili, kurus patiesībā pārvalda tieši viena un tā pati persona.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally es pasūtīju 100g es saņēmu 91,5g es tad viņam par to pastāstīju, un viņš teica, ka pārējo atsūtīs. 2 dienas vēlāk es saņēmu 7 g pa pastu, tāpēc es viņam nosūtīju ziņu, sakot, ka trūkst 1,5 g, un viņš man neatbildēja.
Es pasūtīju 100g H tas nekad nav ieradies. bija paredzēts, ka tiks izsekots es nekad nesaņēmu izsekošanas. iv bija pastāvīgi ziņojumos viņam nav atbildes. es nevēlos izklausīties kā cunt, bet jā, kopumā par koksu tas bija 1,5g īss izklausās kā fiktīva sūdzība, bet tā ir patiesība. es esmu saņēmis e-pastus šodien no valentino cartel, bet es gribu atmaksāt atpakaļ. viņi vēlas darīt 50% pārsūtīšanas, bet es nestāv par to. nav garantijas, ja re kuģis gatavojas ierasties. tā ir mana pirmā reize, darot darījumus ar viņu. mans konts izskatās viltus, jo im jauns šeit. es nedomāju, ka es būšu pērk no viņiem, ja vien viņš atrisina šo jautājumu, un, ja viņi to dara, tad kāpēc ne mēģināt vēlreiz ar viņiem ? kļūdas notiek es saprotu, ka. jūs nevarat uzticēties tumšā neto tho ikviens varētu būt aiz ekrāna.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
72
Reaction score
28
Points
18
Viņa H attēli izskatījās ļoti labi, bet, par laimi, viņš pārtrauca man atbildēt
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Cilvēks, kurš krāpj citus, ir tikai sliktākā nešķīstība, kāda vien pastāv. Ejiet ārā un pelniet naudu, strādājot godīgu darbu. Šāda veida cilvēki ir narcistiski, un viņi pat neizjūt nožēlu par nodarīto ļaunumu... it kā pasaule viņiem būtu kaut ko parādā. Vai arī viņi ir dusmīgi uz pasauli, jo viņu dzīve ir briesmīga. Tā ir tava vaina, ka tava dzīve ir sūdaina, tu, sūro neveiksminiece.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Mēs tam pilnībā piekrītam, mēs ļoti cenšamies, izmantojot visus savus resursus, novērst šīs problēmas, rūpējies brāli.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Runa ir par manu pasūtījumu, kas bija papildināts ar... Turpmākie pierādījumi no mana klienta un viņa klienta tiks nosūtīti rīt, jo visi guļ.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Jūs tiešām neuzdodat šo jautājumu kā retorisku, vai ne? Bloterpapīrs nevar nodarīt nekādu ļaunumu, lai ko jūs uz tā arī liktu?!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
oh shit ok, es repled uz protonu e-pasta puiši, un tas teica , pastāstīt, kas jūs esat, un kādi bija pasūtījumi es saņēmu , .....that izklausījās izmanīgs, jo tā es biju ārā no turienes!!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Mēs redzējām šo e-pastu, es domāju, ka jūs jautājat par savu veco pasūtījumu statusu. Atvainojos, ja esat satraucies.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Lūdzu, esiet pacietīgi, mēs cenšamies atgriezties pie visiem, LE dēļ esam zaudējuši milzīgu uzņēmējdarbības nozari, daudzi sūtījumi ir pārtverti, un mēs darām visu iespējamo, lai atgrieztos pie visiem un atrisinātu šo jautājumu, ar ko abas puses ir apmierinātas. Mēs nodarbojamies ar uzņēmējdarbību jau vairāk nekā 10 gadus un šeit kopš 2022. gada, esam veikuši daudzus darījumus un darījumus, kas visi ir noritējuši perfekti. Mēs neesam krāpnieki, mums vienkārši ir bijuši daži nopietni neveiksmes. Ja mēs esam jums parādā sūtījumus, lūdzu, sūtiet e-pastu uz [email protected], iekļaujiet savā e-pastā , kādu produktu mēs esam parādā, cik daudz no tā, kam seko darījuma pierādījums un prev ziņu vēsture. Paldies visiem par sapratni. Cilvēkiem, kuri jūtas nodoti, es ceru, ka mēs varam vienoties. Palieciet drošībā, palieciet augstu.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
VISIEM, KAS UZSKATA, KA MŪSU ORGANIZĀCIJA IR KRĀPNIEKI

Tā runā visas organizācijas priekšnieks

Vispirms id vēlētos pateikt paldies visiem, kas izrādīja Valentino Cartel atbalstu šajā grūtajā laikā, un mēs gribējām, lai jūs zinātu, ka jūsu atbalsts nepaliek nepamanīts, mēs patiešām novērtējam katru no jums.

Pēdējā laikā mēs esam redzējuši dažus naidīgus, negatīvus komentārus par mūsu organizāciju, kas mūs sarūgtina, mēs saprotam visu jūsu neapmierinātību, tomēr nav patīkami redzēt, ka mūsu lojālie klienti pēc vienas nepareizas rīcības vēršas pret mums.

Lai visu noskaidrotu, biedrs, kurš vadīja šo uzņēmējdarbības nozari, ir arestēts, un viņa sesija, prototnmail un telegram ir kompromitēti. Dati viņa ierīcē ir šifrēti, tāpēc nebaidieties, ka jūs neesat apdraudēti, tomēr, virzoties uz priekšu, mēs uzskatām, ka labāk izmantot citu e-pasta adresi. Sakarā ar ziņojumapmaiņas pakalpojumu zaudēšanu jaunajam dalībniekam, kurš ir norīkots nodarboties ar šo sektoru, nav iepriekšējās informācijas, tāpēc viss, ko viņš tagad dara, viņam ir pilnīgi jauns. Tas nozīmē, ka viņš nezina nevienu no vecajiem klientiem vai viņu pasūtījumiem, tāpēc viņš lūdz cilvēkus sniegt maksājumu apliecinājumu un ziņu vēsturi ar veco dalībnieku. Katrai personai, kas pasūtīja, tika piešķirts pasūtījuma numurs, kas tika reģistrēts viņa telefonā. Tādējādi, kad viņš runāja ar iepakošanas komandu, viņi varēja attiecīgi piešķirt izsekošanas numurus. Pēc šī dalībnieka aresta mēs esam zaudējuši ļoti daudz informācijas, un šobrīd cenšamies savākt pēc iespējas vairāk, lai varētu novērst problēmas. Otra problēma ir konfiskācija, nesen tika konfiscēti daudzi mūsu nosūtītie sūtījumi, un mūsu galvenās noliktavas Francijā un Vācijā ir slēgtas, kas vēl vairāk apgrūtina mūsu organizāciju. Šīs pēdējās trīs nedēļas ir bijušas ārkārtīgi neveiksmīgas, ja es esmu godīgs pret jums.

Daudzi no jums ir izteikuši komentārus par to, ka mēs esam krāpnieki, tāpēc es ar jums runāju atklāti. Jebkuri klienti, kas palīdzēs šim jaunajam dalībniekam strādāt šajā vietnē, būs ļoti pateicīgi. Lai gan es tikko redzēju, ka mums ir atņemtas pārdošanas tiesības, kas ir kauns redzēt. Lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu, ja rodas kādi jautājumi. Vissvarīgākais ir atjaunot uzticību, kas bija izveidojusies pirms tam. Mēs cenšamies to panākt, sniedzot ikvienam ne vairāk kā 75 % atkārtotu nosūtīšanu atkarībā no viņa situācijas. Lūdzu, sūtiet mums e-pastu, norādot darījuma apliecinājumu, savu sākotnējo pasūtījumu, cik daudz, ja vispār ir, no tā ir saņemts, un piegādes adresi. Mēs ceram uz jebkādām jaunām biznesa iespējām, kas nonāks mūsu ceļā.

Informācija par pasūtījumiem, kas veikti no 25. sept. līdz 2. oktobrim, ir zaudēti uz nenoteiktu laiku. Visi jaunie pasūtījumi, kas veikti no 5. septembra, kad mēs atsākām darbību, ir apstrādāti, ja vien tie nav veikti, izmantojot bbgate vietni. Paldies par sapratni. Palieciet drošībā, mani cilvēki.

The Boss
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Lol jūs esat tik ļoti pilns ar sūdiem
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Jūs un 5 citi konti, kurus izmantojat, lai viltotu saraksti
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top