4′-metilpropiofenona bromēšana līdz 2-brom-4'-metilpropiofenonam. Liela mēroga.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, atvainojiet par novēloto atbildi. Temperatūrai jābūt zemākai par 65 *C. Es izlaboju šo kļūdu, atvainojos.
 
Last edited:

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveicinu jūs, dārgais G. Patton! Lūdzu, pievērsiet uzmanību manam jautājumam šajā tēmā. Jūs, manuprāt, esat viens no uzmanīgākajiem un operatīvākajiem ekspertiem starp visiem foruma dalībniekiem.
p. s. Es lūdzu citus foruma dalībniekus neaizvainoties par maniem vārdiem ;-)
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, dārgie! Ja es izmantoju propiofenonu, nevis 4-metilpropiofenonu, vai man šajā metodē ir kaut kas jāmaina? Es ceru šādā veidā iegūt bc-1. Un nākamajā posmā no bq-1, izmantojot metodi ar etilacetātu, acetonu un sālsskābi, iegūt efedrona sāli. Vai es esmu uz pareizā ceļa?
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Reakcijas temperatūra 65 °C ir vienkārši nepareiza, jo 2-brom-4'-metilpropiofenons veido kristālus un bloķē sevī 4′-metilpropiofenonu. 2b-4m kušanas temperatūra ir aptuveni 77 °C, un tā ir ļoti tālu no HBr viršanas temperatūras. Līdz ar to 75-85 °C ir piemērots reakcijas temperatūras diapazons, kurā halogenēšana jāpabeidz aptuveni 2 stundās. Jautājumi, uz kuriem jāatbild:

1. Vai broma novietojums būs pareizs, vai arī pēc aminācijas jūs galu galā iegūsiet izomefedronu?
2. vai stereoizomēru frakcija šajā metodē joprojām būs 50:50?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
paaugstinātā temperatūrā ir lielāka blakusreakciju iespējamība, daudz labāk ir veikt bromēšanu šķīdinātājā.
Rodas arī jautājums par ūdeņraža peroksīda sadalīšanos paaugstinātā temperatūrā, labāk ir izvēlēties šī oksidētāja aizstājēju.
Tāpēc bromēšana bez šķīdinātāja un zem halogēnketona kristalizācijas temperatūras ir ļoti slikta ideja, forumā ir sūdzības par netīra halogēnketona piegādātāju, kurā ir liels sākotnējā ketona piejaukums.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Piekrītu jums par šķīdinātāja izmantošanu, lai nodrošinātu vienmērīgāku halogēnu sadalījumu. H2O2 noārdīšanās nav līdzīga, ja vien jūs to refluksējat līdz 120-130 °C temperatūrai. Galvenā problēma ir tā, ka jums ir visi di- un trihalogenēšanas nosacījumi. Stereoparitāte arī ir apšaubāma, bet tā ir tikai spekulācija.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sāksim ar to, ka ūdeņraža peroksīds laika gaitā glabāšanas laikā pašsakārtojas, protams, jo augstāka temperatūra, jo straujāka sadalīšanās, kā arī lokāla pārkaršana, pievienojot peroksīdu, kad temperatūra ir daudz augstāka nekā pašas reakcijas masas temperatūra. Neuzticieties man, jūs varat pievienot tukšu maisiņu pie atgaitas kondensatora un redzēt, cik daudz skābekļa izdalās no peroksīda sadalīšanās.
Visi apstākļi polihalogenēšanai rada skābes pārpalikumu un nepieciešamību izmantot peroksīda pārpalikumu. Es jau sen atteicos no peroksīda, tas ir sliktākais oksidētājs šai reakcijai.
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Šādi ražotajā 2B4M ir daudz piemaisījumu. Neesmu pārliecināts, kas tas ir, sekojošais nedarbojas.
 

Lev

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2023
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Labdien, pastāstiet, vai ir iespējams 4-metiloprofenonu aizstāt ar citu reaģentu?
2-(1-bromoetil)-2-(4-metilfenil)-1,3-dioksolānu ?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
dioksalāna hidrolīze līdz 2b4m un tālāka aminācija
varbūt var veikt pirmo amināciju pēc tam, kad veikta hidrolīze, tās nepieciešamību pārbaudīt nelielā daudzumā
 
Last edited:

Lev

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2023
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Bromdioksolāns 98
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
jauns aizvietotājs 2b4m, ko iegūst, veicot halogenēšanas reakciju etilēnglikola šķīdumā, standarta aizsarggrupa ketonam.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Man atsūtīja 2-brom-4-metilpropiofenonu 4metilpropiofenona vietā, vai nātrija hidroksīda reflukss likvidētu 2-bromu?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūs varat nekavējoties iegūt vajadzīgo vielu no alfa-brom-4-metilpropiofenona, uzrakstiet saņemtās vielas CAS numuru.
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Novērtēju jūsu ātro atbildi, es esmu izmantojis jūsu uzrakstīt līdz Mikroviļņu apstarošanas hidrolīze BMK uz P2P pagātnē faktiski, mīlu savu darbu draugs.

Cas, ko es saņēmu, bija 1451-82-70, vēlamā gala molekula, ko es vēlos, ir dl-efadrīns.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Paldies par jūsu palīdzību, šī motivācija mani pārvilka pāri, lai to izstrādātu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vai jūs pareizi norādījāt numuru? Es atradu tikai numuru 1451-82-7
CAS 1451-82-7 2-brom-4'-metilpropiofenons, no tā jūs saņemsiet MMC, pietiek ar to, lai veiktu aminācijas reakciju. No tā efedrīnu jūs nesaņemsiet.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Vai jūs to nesaņemsiet divpakāpju procesā?

2b4m -> efadrons -> efedrīns
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
2b1m
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jums ir nepieciešams parastais propiofenons un pēc tam bromēt un iegūt alfa-bromopropiofenonu, vai arī jūs uzreiz izmantojat gatavo alfa-bromofenonu.
Es nesaprotu, kā jūs vēlaties no MMC atdalīt 4-metilu))))
 
Top