🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs meklējam ķīmisko vielu piegādātājus visā pasaulē. Lūdzu, atstājiet šeit saites uz piegādātājiem, kurus jūs pazīstat un kuriem uzticaties.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Nē, tā nekad nav ieteicama, tas ir sarkans karodziņš nopietnam uzņēmējam. Vienmēr izvairieties no jebkāda vismazākā redzamā riska - tas nav tā vērts.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Man ir piegādātāji gandrīz visiem reaģentiem. taču ir dažas problēmas,
1- tā kā tie visi ir vidēji vai mazi ražotāji, viņi nepārdod tiešsaistē starptautiskā līmenī, valsts vai štata līmenī viņi sniedz piegādes pakalpojumus.
2 - katram ražotājam ir neliels katalogs, tāpēc ir jāpasūta no vairākiem pārdevējiem.

Risinājumi:-
1- vidēja līmeņa ražotājiem ir visi farmaceitiskie reaģenti, un, cik es atceros, viņiem visiem ir importa un eksporta licence.
2- jo šīs ķimikālijas (ierobežotas lielākajā daļā valstu) šeit ir legālas, un tās var eksportēt kā kaut ko citu bez jebkādām problēmām ar muitu abās pusēs.
3 - tās ir lētas af gandrīz tādas pašas kvalitātes un cenas kā ķīniešu ķimikālijas.

tomēr es dotu priekšroku ķīniešu ražotājiem, nevis maniem starptautiskajā līmenī, jo ķīniešu ražotāji ir pieredzējuši.

tomēr, ja vēlaties, es labprāt publicēšu viņu nosaukumus, adreses, kontaktus un produktus. (ir vairāki piegādātāji vienam un tam pašam produktam ar dažādām cenām).

Esmu iegādājies no dažiem no tiem agrāk, un es varu viņiem uzticēties.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es vēlētos saņemt vairāk informācijas. Es esmu ASV, uz kādu valsti jūs/viņi esat sūtījuši?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai jūs zināt
w kādu no tām mazajām vietām, kas pārdod GBL un sūta uz ASV?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiols Ķīnā ir pilnīgi legāls (likumība, iespējams, ir saistīta ar plašo rūpniecisko lietojumu klāstu), Ķīnas pārdevējiem ir daudz šīs preces un zemas cenas, jums ir nepieciešams, lai Ķīnas piegādātājs to maskētu un veiktu vienkāršu sagatavošanu savā virtuvē, lai iegūtu GBL.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Noteikti sarkans karodziņš! Šeit ir daudz labāku variantu, tāpēc tas, par laimi, nav nepieciešams
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Man nav pieredzes ar šīm ķīmiskajām vielām, jo tās ir tālu no sintēzes, par kuru es mācos, bet es parasti dodos tikai uz tādām darījumu attiecībām, kur komunikācija ir labā vietā pirms darījuma veikšanas.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai mūsu komunikācijā ir bijis kaut kas slikts? Es nesaprotu, ko jūs ar to domājat, kungs?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ak, jūs, iespējams, esat cilvēks konstanti. Ja jūs lasīt tos jūs redzēsiet, ka viņš bija ļoti rupjš un noraidošs, un viss, ko es darīju, bija pateikt viņam, kāpēc es domāju, ka tas bija slikts lēmums, esot biznesā, kurā viņš ir būt vismaz pieklājīgs, ir obligāti jādomā, es domāju, vai ne jūs.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kāda ir 1 lb un 1 kg cena Eiropā Es redzu skaitļus, kas nevar būt pareizi.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Šķiet, ka Tīnas cenas Eiropā ir daudz lielākas nekā šeit. Man ar viņu bija laba pieredze līdz brīdim, kad viņš saprata, ka es neeju uz GBL un BDO ir tieši tas pats stāsts. Viņš sūta BDO uz ASV pat tajos pašos konteineru veidos. Ja viņam nebūtu GBL, es varētu likt to piegādāt viņam, un es viņam došu 150 % no tā, ko viņš nopelna par savu BDO. Es vienkārši nedomāju, ka viņš mani saprot, ka viņam tā ir naudas govs. Ja viņš saņem 10 litru par viņu. Es domāju, ko viņš dara, ka viņš nedarīs vieglu daļu savu darbu par manu stuff, pietiekami, lai atteiktos $ 20000 mēnesī, kas ir tikai rieksti. ja jūs varētu runāt viņam uz to, es došu jums 5 $ par litru, kas ir 10 tūkstoši mēnesī, kad mēs līdz ātruma atkal.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Cilvēk, es tiešām nesaprotu, ko jūs sakāt.

Par ko konkrēti jūs runājat?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Es tevi lūdzu aprunāties ar savu draugu ķīmijas vietā, es piedāvāju būtībā 20000$ mēnesī, un tu desmit mēnesī, ja tu vari viņu pārliecināt to darīt, es arī varētu tev pastāstīt, kā padarīt šose
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vai vēlaties iegādāties vai pārdot prekursorus?

Kā es sapratu, runa ir par GBL?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Protams, sir GBL ir visas ravēšanas kustības centrs. Jūs, puiši, droši vien patiešām ienīstat GBL ar tādu naudu, par kādu mēs šeit runājam. Viņš ir absolūti ideālā situācijā, jo viņš jau sūta BDO. Vai jūs varat man pateikt, vai Ziemeļamerikā ir kaut kas tāds, ko jums ir grūti dabūt Eiropā, kas varētu mudināt jūsu draugu pieņemt visu šo naudu, ko es mēģinu viņam dot? Es varu jums sagādāt DMT. Arī man bija vajadzīgi 2 gadi, bet es pilnveidoju to, kā smēķēt metu no vape bez jebkādas iekšējās tīrīšanas un uzkrāšanās. Es būtu gatavs šķirties no šīs informācijas par GBL uzķeršanu, kā tavs draugs.
 
Top