• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Suburkime komandą

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brolau, neturiu jokios patirties prekybos žmonėmis srityje ar panašiai. bet noriu ir trokštu įsitraukti į šį gyvenimą. ar planuoji tai daryti su kuo nors, ar vienas? kaip nori suburti komandą ir kaip bendrausime? ar manai, kad gali visa tai daryti čia, ar galvoji suburti vaikinus?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Suburkite brazilų komandą. Šiame versle į priekį judate tik tada, kai esate organizuoti, nes kiekvienas narys yra labai svarbus, nepriklausomai nuo jo vaidmens. Idėja - gaminti, kad būtų galima parduoti PCC, CV ir mažesnėms gatvės prekeivių organizacijoms. Anksčiau turėjau kontaktų grupuotėse, bet po B.O., kurį išgyvenau, praradau ryšį. Tačiau nėra taip sunku su jais susisiekti. Deja, kiek matau, BR čia pasirodo ne itin dažnai. Tačiau jei pavyktų įdarbinti daugiau žmonių, galėtume sukurti grupę, kurioje galėtume aptarti visus planus.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve vaikinai< turiu kontaktų, kad galėčiau parduoti kg didmenine prekyba ir galiu rasti vietą, kur juos gaminti, norėčiau sužinoti, ar kas nors iš br, kuris yra ant linijos su mumis, yra chemikas ir gali susintetinti minėtus junginius?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Gamybai mes išverčiame. Ar turite kontaktų, kaip parduoti kokainą kg?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Taip, brolau, daug žmonių ten gamina blogus dalykus, nesakysiu, kad visus, nes pažįstu geriausių vaikinų, kurie dirba su kokybiškais dalykais, bet 70 % Brazilijos yra užkrėsta blogais dalykais!!!

Aš galvoju pradėti dirbti čia turguje arba kituose giliuose pavadinimuose, kad atneščiau gerus dalykus žmonėms visoje BR !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ar turite ką nors gero parduoti?

Žinoma, ne viskas, kas atkeliauja iš užsienio, yra gerai.
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jei turite tikrai gerų produktų, tiesiog praneškite mums ir mes su jumis susisieksime,Man reikia patikimo tiekėjo Jungtinėje Karalystėje.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ieškau gero kokso kontakto už sąžiningą kainą.

Kur yra telegramų grupės vaikinai?
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveikas mano gerasis... boa pra nois.
Esu rytiniame San Paulo regione ir norėčiau kartu su jumis užsiimti šiuo planavimu... šiuo metu turiu keletą kontaktų, bet mažmenine prekyba užsiimu keliuose San Paulo klubuose... kaip galėtume susitarti?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Man reikia vaikino, kuris tai organizuotų, turiu planų, trūksta tik pinigų.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Čia, regione, nėra gero
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar vis dar kuriamas pirkimo ir pardavimo tinklas? Aktyvus narys BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Aš esu Noriu būti dalis Man sekasi platinti
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Atkreipkite dėmesį į telegramą.
Brazilijoje ji tikriausiai yra valdžios institucijų taikinys...

Rekomenduoju susisiekti tarpusavyje GPG šifruotomis žinutėmis. Programėlėje, pavadintoje "Kleopatra", įdiegta ši privatumo rakto technologija.

Proton Mail dažnai reklamuojamas kaip saugus el. paštas, bet iš tikrųjų taip nėra. Jis lengvai atskleidžia informaciją valdžios institucijoms.
Nepamirškite išjungti "Tor" "JavaScript", kad nebūtų įsilaužta į jūsų interneto kamerą =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, kaip sekasi?
norėčiau sužinoti, ar kas nors iš jūsų Brazilijoje turi realių kontaktų / grupių su žmonėmis, kurie pardavinėja kulkas arba LSD
pavargau būti apgaudinėjamas per telegramą, kartą tai padariau, bet tiekėjai dingo iš žemėlapio
ačiū
 
Top