Question PRAŠOME PAGALBOS!!! viešosios od teisinės problemos :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
aš rimtai susipainiojau, perdozavau ledo viešoje vietoje. manau, kad kažkas iškvietė policiją, nes išgirdau, kaip kažkas skambučio metu užsiminė apie narkotikus, ir netrukus po to pamačiau tris policijos automobilius, todėl kuo greičiau išėjau (neatrodydamas kaip visiškas narkomanas), bet išsigandau ir palikau maišelį toje vietoje, o ant jo yra pirštų atspaudų ir tikriausiai likučių. aš taip išsigandau. ką man daryti?

Galbūt man tiesiog paranoja, nes grįžusi namo jau turėjau klausos haliucinacijų, bet manau, kad tikriausiai esu įskaudinta.
esu žinomas narkotikų vartotojas savo rajone (ne ledo, bet kitų medžiagų).
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kartą išsisukau nuo kaltinimo marihuana (iš tikrųjų du kartus), nes piniginėje turėjau maišelį, į kurį dedami doleriai. Ir jie iš pradžių to nepastebėjo. Kai nuvykome į policijos biurą ir jie jį rado, jis buvo automobilio bagažinėje, bet nebuvo apskaitytas, taigi nebuvo jokios turėjimo grandinės. Kitą kartą teisme jiems pasakiau, kad noriu, jog jį savarankiškai ištirtų, o jie negalėjo sugalvoti. Įtariau, kad taip ir bus, nes pareigūnas pakomentavo, kokia ji buvo gera ( tai buvo apie 1998 m., kol dar nebuvo gausu aukštos kokybės marihuanos), ir jis buvo šerifo sūnus, kuris, kaip žinojau, rūkė žolę prieš tapdamas policijos pareigūnu.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Man patinka KORUPCIJA!!!
Nėra nieko geriau už korupciją!)
Pakeiskite savo mąstymą, ieškokite korumpuotų pareigūnų aukštuose sluoksniuose, tapkite *Maecenatu*
Ir kurkite savo taisykles!!!)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Nemanau, kad dėl to prarastų miegą. Manau, kad vienintelė priežastis, dėl kurios jums net pasibelstų į duris, būtų ta, kad būtumėte lygtinai nuteistas, ir tai būtų dėl šlapimo testo. Įrodymų prieš jus būtų nedaug
 
Top