Amfetamino sintezė iš P2NP naudojant NaBH4/CuCl2 iš vieno puodo (1 kg skalė)

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Štai ką šiandien padariau, šiandien vakuuminiu būdu filtravau savo amfetaminoilą iš šio susidariusio želė junginio ir jį nufotografavau, žiūrėkite toliau.

F19BMDt4dK

Pirmiausia atkreipkite dėmesį, tai nėra ledas iš vandens, jis netirpsta ir yra sąžiningai kaip kristalizuota želė.

Antra, iš 15 l amfetamino aliejaus partijos šio junginio tūris buvo 2,5 l.

Trečia, kai pabandžiau kristalizuoti savo amfetamino aliejų, tai pavyko daug sklandžiau ir jis išėjo praktiškai baltas kaip sniegas.

Taigi, šiuo metu atlieku bandymą, norėdamas įsitikinti, kas tai gali būti, įpyliau į stiklinę NaoH 25% tirpiklio ir įdėjau į frezerį, o ryte pažiūrėsiu, ar jis virto šia želė forma, ar ne.

Geriausi linkėjimai
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
man taip nutiko du kartus. Turiu teoriją: tai gali būti polimerai. o tai galėjo nutikti dėl per aukštos temperatūros vykstant reakcijai. ką manote

mano teorija kyla iš to, kad vieną kartą reakcijos temperatūra buvo per aukšta, o antrą kartą per ilgai garinau alkoholį ir jis sudegė
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Mano nuomone, yra du pagrindiniai momentai, kai tai gali įvykti. redukuojant p2np arba gryninant laisvąją bazę ir išgarinant alkoholį
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Norėčiau paneigti temperatūros teoriją, nes mano temperatūra labai kontroliuojama ir kiekvieną minutę tikrinama termometru ir skaitmeniniu termometru.

Išgaravusi IPA mažai tikėtina, naudoju grįžtamąjį kondensatorių, kurio temperatūra niekada neviršija 12C, todėl IPA lieka partijoje.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
organinėje fazėje gali būti priemaišų. kai jis garinamas iki 90 laipsnių, nieko panašaus nesusidaro. tačiau jis susidarė, kai per ilgai garinau alkoholį dėl žemos aplinkos temperatūros labai lėtai kilo temperatūra išgarinus alkoholį
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Taigi mano mažas bandymas nepavyko Vakar pagaminau naują partiją ir įdėjau visą partiją į šaldiklį, bet visa partija užšalo.

Pastaba: Šį kartą dėdama į šaldiklį neįdėjau jos į uždarą indą, kaip dariau kelis pastaruosius kartus. Taigi skirtumas tarp uždaro ir atviro indo buvo toks, kad atvirame inde užšalo visa partija, o uždarame inde užšalo tik 1/3. Keista!

Mano nedidelis NaoH 25 % eksperimentas nedavė jokių rezultatų, jis visai neužšąla, taigi galime atmesti šį junginį iš lygties.

Taigi kitam mažam eksperimentui ketinu išdžiovinti junginį naudodamas MgSO4 arba Na2SO4, tada į šaldiklį įdėsiu dvi partijas, vieną uždarame inde, o kitą - atvirame.

Su geriausiais linkėjimais
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

šaunu. praneškite mums, kas nutiko!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Klausimai.

9 veiksmas, Kodėl laisvąją bazę ištirpiname acetonu?

Kokio tipo amfetaminas gaunamas šios sintezės metu, ar tai d-amph ir l-amph racemix?

Su geriausiais linkėjimais
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, Tai turi būti daroma siekiant išvengti per didelio amfetamino parūgštinimo. Amfetamino bazė bus pažeista rūgštimi be tirpiklio.
raceminis
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3


Tolesnis klausimas,

9 veiksmas, ar IPA gali pakeisti acetoną?

Su geriausiais linkėjimais
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Sveiki, turiu vieną klausimą.

įpylus šarmo ir surinkus viršutinį sluoksnį, norėjau išgarinti IPA perteklių... deja, tai buvo daroma šaltoje patalpoje ir užtruko labai ilgai... žalsvas tirpalas tapo oranžiškai raudonas. Atlikau ekstrakciją petroleteriu. Išgarinau eterį iki 60 laipsnių temperatūros, tada įpyliau 25 % naoh tirpalo, kad padidinčiau pH. Naftos eteryje pH buvo ties 7-8 riba. įpylus šarmo jis padidėjo iki 12-13. susidarė du sluoksniai. viršutinį oranžinį surinkau. Įpyliau acetono ir pridėjau rūgšties ... pasta išėjo gelsva.


Paprastai iš 1 kg p2np gaunu apie 800 ml laisvosios bazės... šį kartą, kadangi tirpalas nusidažė raudonai ir jį ekstrahavau eteriu, gavau tik apie 400 ml.

kodėl tirpalas tapo raudonas? per ilgas kaitinimas ir garinimas turi įtakos papildomų priemaišų susidarymui?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Taip, per daug įkaitintas laisvosios bazės sol. taps raudonas.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Patinka ši sintezė, dariau ją pirmą kartą, veikia gana gerai, išeiga 50 %, manau, kad ne iki galo ištraukiau vandeninę fazę.
Tiesiog jaučiasi daug geriau nei reakcija per gyvsidabrio nitratą, nes net ir su apsauginėmis priemonėmis visada jaučiasi, kad apsinuodijate.
Bet kokiu atveju turiu keletą klausimų, į kuriuos neradau atsakymų.

1) p2np pridėjimas yra tikrai lėtas dėl didelės šilumos gamybos, paskutinį kartą aš pridėjau per kelias valandas, bet ar įmanoma atvėsinti mano reakcijos indą vandens vonioje, kad RM greičiau atvėstų atgal ? labai padėtų sutrumpinti laiką, nes šis žingsnis yra tikrai ilgiausias.
2) ar šią reakciją galima atlikti nerūdijančio plieno puode ? mano stiklinis indas tinka iki 20 g p2np, bet norėčiau palaipsniui didinti.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Atsakymas: Taip, mano nuomone, reaktorių, kuriame atliekate sintezę, turėtumėte laikyti atšaldytoje vandens vonioje, kad galėtumėte geriau kontroliuoti temperatūrą. Aš darau 400-450 g partijas ir man prireikia maždaug 45 min., kad įpilčiau visą P2nP ir palaikyčiau žemesnę nei 50 C temperatūrą.
Sakyčiau, kad galima, bet nerekomenduojama dėl korozijos. Geriau tiesiog investuoti į laboratorinius stiklinius indus, juos taip pat lengva sujungti su aušintuvais ir kitais įvairiais daiktais. su nerūdijančio plieno reaktoriumi, mano nuomone, bus b**ch viską sujungti.

Geriausias
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atsiprašau, tai pavėluotas ir kažkodėl noobiškas klausimas, bet ar galima CuCl2 pakeisti CuSO4? Nelabai suprantu, kodėl ne, jei sulfato jonai kaip nors netrukdo reakcijai.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Gerai, taigi atlikau savo tyrimą ir didžiulėje diskusijų temoje viename iš didžiausių slaptosios chemijos forumų tai buvo sėkmingai išbandyta vėl ir vėl. Diskutuojama dėl išeigos, gautos sukeitus du reagentus vietomis, tačiau atrodo, kad ji gali svyruoti į abi puses. Kai kurie netgi teikia pirmenybę CuSO4, nes jį pridėjus reakcija būna ne tokia audringa.

Aš pabandysiu su abiem reagentais. Praneškite apie tai.
 
Top