Izomerai ir vyno rūgštis

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Niekada neskirsčiau izomerų. Ar kas nors, kas yra atlikęs šį procesą, gali man tai paaiškinti.
Yra L+ vyno rūgštis {kuris yra deksto izomeras, ką lengva nusipirkti )
ir D-vyno rūgštis (kuri yra Levo izomeras, kurį sunku nusipirkti, išskyrus iš Kinijos).
Esu šiek tiek sutrikęs skaitydamas temas ir straipsnius apie tai, kaip iš tikrųjų tai daryti. Tarkime, aš naudoju L+ vyno rūgštį, kuri yra dekstro izomeras, ir turiu 1 mol laisvosios bazės metamfetamino/ampt. Ar galiu tai naudoti, kad kristalizuočiau visą molį laisvosios bazės, kad paskui pagamintume
D meth/ampht D tartatą ir L meth/ampht D tartatą, o tai savo ruožtu suteiks šiems dviem izomerams skirtingą tirpumą?
Arba dėl L+ vyno rūgšties selektyvumo išsikristalizuos D izomeras, o tai reiškia, kad man reikės 0,5 molio L+ vyno rūgšties 1 moliui laisvosios bazės.
Perskaičiau daug prieštaringos informacijos, ji labai paini, kai kalbama apie vyno rūgštį. Jei kas nors turi patirties, būsiu dėkingas.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
štai, tai padariau prieš kurį laiką, pirmoje eilutėje aprašyta "mano" procedūra, aš išsamiai neaprašiau D-vyno rūgšties būdo, nes neturiu patirties iš pirmų rankų, bet naudojant L-vyno rūgšties perteklių, kaip aprašyta, gaunamas, bent jau manau, gana optiškai grynas produktas, dar neturiu būdo tai įrodyti, bet teorija pasitvirtina, taip pat farmakologija yra pastebimai geresnė, mažesnis širdies susitraukimų dažnis, nėra spazmų, sumažėjęs bruksizmas.Taip pat tai, kad L-tartarino rūgštis(jie daro skirtumą) yra apsėstas reguliariai, jei jūs nuolat sekti su literatūra. tai yra atvejis "pasitikėk manimi bro", bet, kaip jau sakiau, teorija yra patikima.

Aš įdėsiu šiek tiek darbo šiomis ateinančiomis dienomis, dirbdamas "įraše" su savo rezultatais ir proporcijomis, ir aš galiu atidaryti temą, kad parodyčiau savo išvadas, arba paskelbti čia idk

taip pat atleiskite už meno kūrinį, nesu geriausias grafikos dizaineris


Ij0D3XaBvK
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Temos pabaigoje pateikiamas iliustruotas variantas. Nežinau, kodėl žmonės ten nežiūri ir neskaito (17-20 pav.)
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Mar 3, 2024
Messages
7
Reaction score
6
Points
3
Ar filltracijai galima naudoti įprastą popierinį filtrą, ar vietoj jo reikėtų naudoti borosilikatinio stiklo filtrą? Kadangi amfetaminas yra silpna bazė, kurios pH yra apie 11.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Taip pat reikia paminėti, kad tartrato produktas nėra toks jautrus žemam pH, todėl jo perteklius tikrai nepakenks, tirpalas tampa raudonas, o tai rodo, kad atliekų dalis yra suskaidyta, o rūgšties perteklius plūduriuoja dugne daug greičiau nei jūsų flokuliantas, tačiau jūsų kietoji medžiaga laikosi visiškai ir filtruojant išeina graži ir balta, neišsiskiria POOF kaip kiti pažeidėjai *ahem*
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
EDIT: D meth/ampht L tartatas
L meth/ampht L tartatas
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
ačiū, taigi L+ vyno rūgšties selektyvumas kristalizuoja D laisvąją bazę, tai tiesa, ar ne?
ar negalėtumėte savo produkto pakišti po poliarimetru, kad patikrintumėte sukimąsi, tai patvirtins, kad jūsų produktas yra priešingai grynas. Manau, kad metamfetamino D izomerui reikia +12,5 vidutinės rotacijos, turėsiu tai patikrinti dar kartą.
būtų gerai, jei čia paskelbtumėte savo rezultatus.
kaip manote, kokius tirpiklius geriausia naudoti?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
idealiu atveju alkoholis + laisvoji bazė, tačiau integruotas į bendrą procesą prasmingiau ne distiliuoti garais, nes naudoti ekstraktus kaip yra, nes iki jo pabaigos jie bus bent 1 kartą valomi rūgštine baze vien dėl proceso pobūdžio, kartais 2 kartus.
Polimetro neturiu, galėčiau paruošti raceminį druskos tirpalą ir palyginti jo refrakcijos rodiklius, bet nesu tikras, ar tai labai įtikinama.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Prieš tai tikrai turėtume garais distiliuoti raceminę laisvąją bazę. Tikriausiai tai bus daug lengviau. O kaip dėl dvifazės sistemos, sudarytos iš vyno rūgšties vandenyje ir frebazės nepolinėje , ir sumaišyti juos kartu. Tuomet D izomero tartatas turėtų migruoti į vandens sluoksnį, o L frebazė likti ten, kur yra.
Išbandysiu abu variantus ir pranešiu jums.

Kai išbandysiu šiuos metodus, išbandysiu savo poliarimetru
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
distiliavimas man yra kančia, bet jūs eikite į priekį, jūsų siūloma sistema neskamba labai blogai, vienintelis dalykas, dėl kurio galėčiau protestuoti, būtų vyno rūgšties tirpumas vandenyje, bet nesu tikras, kaip ir ar tai gali turėti įtakos procesui, man įdomu jūsų išvados, informuokite mus.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
alkoholį, o ne acetoną, motyvuojant tuo, kad vyno rūgštis geriau tirpsta alkoholiuose, o ne acetone, galbūt ji geriau veikia acetone, nebandžiau
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Jų diagramos yra didelė pagalba , gražu. Kai pabandysiu, paskelbsiu čia savo rezultatus
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Manau, kad kažkas negerai su grafiku.
Jei naudosite L+ vyno rūgštį (pigesnę ir lengviau randamą), D enantiomeras (amph, Meth) bus tirpale, o ne kietoje medžiagoje, kaip ten atrodo.
Jei naudosite D-vyno rūgštį (brangesnę ir sunkiau randamą), D enantiomeras (amph, Meth) bus kietoje medžiagoje.
Ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jo schema yra teisinga. Druska nusodinama į kietąją būseną. Jokio skirtumo, d-amfetamino l-vyno rūgšties druska ar l-amfetamino d-vyno druska. Galite pakeisti rūgštį ir gauti skirtingą izomerą kietoje būsenoje atlikdami šias procedūras.

P.S. tas pats galioja ir metamfetaminui.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Gerai, bet net jei būtų taip, kaip sakote, o aš nemanau, kad taip yra, tai vis tiek būtų patogu, kol JIS iš jų nusėda, jūs turite galimybę atskirti, nesvarbu, į kurią pusę
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
"Nėra skirtumo, d-amfetamino l-vyno rūgšties druska arba l-amfetamino d-vyno rūgšties druska"
Žinau, kad turiu omenyje tai, kad su L+tartarino (d-tartarino/dektrotartarino/D izomero) tirpalo dalyje, o ne kietojoje dalyje, turėsite D-amfetaminą arba D-metą.
Ačiū.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Sveiki, ar iš efedrino ir pseudoefedrino metodu susintetinto metamfetamino gaunamas d-metamfetamino izomeras, kurio grynumas yra 99 %? Jei ne, tai kiek?
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Mar 3, 2024
Messages
7
Reaction score
6
Points
3
Nesu Pattonas, bet: iš naudoto efedrino, kuris buvo gautas iš augalo, būtų gaminamas tik D-metas, nes augalai natūraliai gamina tik L-efedriną (kuris po reakcijos virsta priešingu enantiomeru - šiuo atveju D-metu). Jei būtų naudojamas cheminiu būdu susintetintas efedrinas, gautumėte raceminį metamfetaminą, nes efedrino sintezė nėra stereospecifinė.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Taip g.patton, eirther way abu izomerai yra atskirti, vienas tirpiklyje, o kitas kaip druska
 
Top