Question Aš čia naujas, reikia žmonių, kuriems reikia ketamino, bet prašau, kaip čia galiu naudoti rinkos eskortą

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Laba diena visiems.....

Aš čia naujas ir mane supažindino kolega čia sakydamas, kad čia yra saugiau.... Turiu šiek tiek ketamino, bet reikalas tas, kad ieškau žmonių, kurie galbūt norėtų dirbti su manimi net akis į akį bet kurioje šalyje. Ir taip pat prašau, kaip galiu naudoti bbgate escrow metodą man reikia pagalbos prašau.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Koks yra grynumas Clark
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
95,9 % Pone, tiesiog duokite man tekstą, kad galėtume pasikalbėti gerai.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Gerai žinokite, kas tai yra. Bet kaip išsiųsti siuntinį, vyruti.
 

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
22
Reaction score
7
Points
3
Bet kokia idėja, kaip čia veikia Escrow's.
Jis atrodo keistai, kaip ir kiti ten esantys, man jis atrodo keistai??
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Kas jums neaišku?
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ar galime čia dirbti su Escrow, jei įmanoma, dude
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Taip, žinoma, mate labai įmanoma čia dirbti eskpertu Okey. tiesiog DM mane pakalbėkime ir kur tiksliai.
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
O taip pat ir vertimų į lietuvių kalbą.
Tiesiog atsiųskite man savo kontaktinius duomenis, kad galėtume viską ten sutvarkyti, tada ateikite į depozitinę sąskaitą, kad galėtume tinkamai susitarti.
Ar turite idėjų, kaip čia naudoti sąlyginio deponavimo metodą. Ar esate jį čia naudoję anksčiau.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
klarkas yra toks pilnas šūdų, kad bando išvilioti iš jūsų pinigus... taip patogiai sako, kad jo produktas yra 95,9 proc. grynas. ir iš kur jūs gavote šiuos skaičius? Jūs ten turite GC/MS ? Be abejo, jei gavote tokius konkrečius rezultatus, turite turėti atspaudą, kurį galite pateikti
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Gopnikas Kajunas

ačiū už įspėjimą ❌🚯, bet, tiesą sakant, aš taip įsitikinęs, kad dirbu su ..CLARK012.. iš pradžių maniau, kad tai veda į sukčiavimą, kaip jūs sakėte, bet šūdas nesibaigė sukčiavimu bro, aš užsisakiau keletą gramų ir viskas atėjo per. Taigi dabar aš einu į visą užsakymą Escrow forume dabar tik kad man sunku naudoti Escrow čia, bet aš sėdėsiu ir išsiaiškinsiu, kol diena eina žemyn. Šiek tiek patarimų jums, gauti norma baimės sukčiai savo širdyje ir atverti save, kad duoti jam pabandyti už save liemenėlė. Ačiū už jūsų patarimus bra
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, būkite mandagūs ir neįžeidinėkite kitų forumo narių. Išsakykite savo nuomonę be piktų žodžių.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Tame, ką ką tik pasakėte, yra tiek daug požymių, kurie ĮRODO, kad esate PILNAS ŠŪDAS. Kiekvienas, skaitantis pokalbį tarp šių paskyrų, gali matyti, kad pranešimus rašo tas pats asmuo.

Pirmasis požymis yra jūsų anglų kalbos nemokėjimas.

Antra, toks susirašinėjimas tarp dviejų naudotojų, dalyvaujančių veikloje, kurią bandote pavaizduoti, dėl akivaizdžių priežasčių seniai būtų perkeltas į privačius pokalbius. ne tam, kad visi matytų

O pagal jūsų argumentus rizikuoti ir pasitikėti nepažįstamuoju, tai kodėl pirkėjas yra tas, kuris turi rizikuoti ir siųsti jums pinigus. Be abejo, jei turėtumėte produktą, kurį teigiate, kad turite, jis kalbėtų pats už save ir jums neturėtų kilti problemų "pasitikėti nepažįstamuoju" ir išsiųsti nedidelę sumą prieš prašydamas apmokėjimo, kad sukurtumėte pasitikėjimą ir reklamuotumėte savo produktą..

TODĖL RAGINU ADMINISTRATORIUS UŽBLOKUOTI JŪSŲ PASKYRĄ IR KITUS JŪSŲ NETIKRUS PROFILIUS... NEBENT TAI YRA JŪSŲ SVETAINĖ... KAS ŽINO
 
Top