Question Kaip išversti kokainą?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, BB vaikinai, malonu susipažinti

Norėjau jūsų paklausti apie gerą būdą pjaustyti koksą ir kokių medžiagų man reikės šiame procese
Reddit perskaičiau, kad galiu naudoti laktozę arba inozitolį. bet tai nebuvo išsamūs ir aiškūs vadovai.

Be to, man reikia žinoti, kaip po pjovimo proceso vėl jį perkasti? Būčiau labai dėkingas, jei kas nors man padėtų šiame procese, atsiųsdamas man nuorodą arba straipsnį apie šį procesą.
Esu chemijos nemokša, todėl tikiuosi, kad šis procesas nėra sudėtingas.

Perskaičiau, kad galiu naudoti benzokainą, bet sunku rasti šios cheminės medžiagos. Ar laktozė arba inozitolis yra geri variantai?

Ačiū vaikinams.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Tiesa. nė vienas pjūvis nėra geras. tačiau iš tikrųjų būtent pjūviai suteikia žemesnio lygio platintojams pelno maržą. taigi jei turite tai daryti, darykite tai kuo saugiau.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, turite 2 galimybes levamisole
ZiBVmn0k9y
reikia tik išgarinti vandenį ir padaryti pastą ir nuplauti acetono tyrę, nes laboratorijos prideda kažką, kas turi blogą kvapą, vieną kartą nuplaunate, išdžiovinate ir padarote smulkius miltelius, levamizolas išlaiko įtrūkimo testą, bet nereikia pridėti exceso, tai yra tikrai geras produktas,pridėkite 10 %, ir tai pridės blizgesio, produktą su acetono purė įspauskite į formą, mažai sverdami, nenaudokite hidraulinio spaudimo, nes jis neblizga, ir naudokite kaitinamąsias lemputes, antrasis variantas yra fenacetinas, bet jums reikia benceno, nes jį sunkiau gauti.
 
Top