Question Kaip išversti kokainą?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, BB vaikinai, malonu susipažinti

Norėjau jūsų paklausti apie gerą būdą pjaustyti koksą ir kokių medžiagų man reikės šiame procese
Reddit perskaičiau, kad galiu naudoti laktozę arba inozitolį. bet tai nebuvo išsamūs ir aiškūs vadovai.

Be to, man reikia žinoti, kaip po pjovimo proceso vėl jį perkasti? Būčiau labai dėkingas, jei kas nors man padėtų šiame procese, atsiųsdamas man nuorodą arba straipsnį apie šį procesą.
Esu chemijos nemokša, todėl tikiuosi, kad šis procesas nėra sudėtingas.

Perskaičiau, kad galiu naudoti benzokainą, bet sunku rasti šios cheminės medžiagos. Ar laktozė arba inozitolis yra geri variantai?

Ačiū vaikinams.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jei ketinate tai daryti, nepjaustykite jo su niekuo, kas yra aktyvus. naudokite benzokainą arba lidokainą. nenaudokite kofeino arba inozitolio. gerai išmaišykite. persijokite. įdėkite kelioms minutėms į orkaitę ir hidrauliniu presu padarykite iš jo plytą.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
aš visiškai nesutinku... benzokainas, prokainas ir t. t. yra antiritminės medžiagos ir dėl jų gali labiau sutrikti širdies veikla. jos plačiai naudojamos, bet tai visai nėra gera idėja... atvirai kalbant, visos kokaino pjovimo medžiagos yra pavojingos, viena iš pavojingiausių yra pridedama Kolumbijos / Peru gamyklose, aš čia nerašysiu pavadinimo, kad nesuteikčiau idėjų, ji labai žinoma, bet naujokas neturėtų net galvoti apie jos pridėjimą.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ir jie tai daro, nes tai didina veiksmingumą, bet tikrai bjaurūs ir pavojingi dalykai, todėl jis visada supjaustytas, nėra kokaino, kuris nebūtų supjaustytas su juo, nes gamintojai Pietų Amerikoje jo prideda.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Manau, kad turite omenyje levamizolį, visiškai šūdas!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Dėkojame už pagalbą.

Norėčiau paklausti apie:
1. Ar laktozė tinka pjaustymui?
2. Ar yra kitų būdų, kaip pagaminti plytą arba perkošti miltelius, nebent naudojant hidraulinį presą?
3. Kodėl nesiūlote naudoti inozitolio?
4. "gerai išmaišyti" jūs turite omenyje, kad tiesiog sumaišyti plokštelėje? kažkas man patarė ištirpinti ir koksą, ir pjaustymo medžiagą tirpale, kad susijungtų molekuliniu lygmeniu. Taigi, ką apie tai manote?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Galbūt tai ir nėra pavojinga, bet nuo to nosis bus visa lipni.
Kodėl nenaudojate taurino?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

tiksliai... mes nieko negalime padaryti... mes turime tai prisiimti, bet pavojus kyla tada, kai koks nors vaikinas perskaito apie tai ir galvoja, velnias... aš pridėsiu daugiau, kad padidinčiau galią, tada aš būsiu karalius! ir jo šūdas, kuris priklauso nuo dozės.... keletas yra labai blogai, bet peržengus ribą galima nužudyti žmones. galbūt nėra gerai turėti moralę ar sąžinę, kai parduodate narkotikus, bet....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
visi polialkoholiai turi didelį poveikį virškinimo sistemai... mačiau, kaip žmonės kovoja dėl tualeto po to, kai vartoja supjaustytus dalykus su manitoliu... kaip visada... jo dozė priklauso.... laktozė suteiks gerą išvaizdą, jei tai padarysite teisingai... galite naudoti "magiją", kuri turi tikslią žuvų žvynų gryno kokso išvaizdą... bet jūs turite jį pagaminti arba nusipirkti pardavėjui
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nedarykite to, kolega... tai gali pražudyti žmones arba nusiųsti į energinės pagalbos kambarį su labai bloga reakcija.
yra daug daugiau
"sveikų" variantų.... jei esi tikras, kad tavo koksas nebus naudojamas rūkymui, yra gražių ir stebuklingų variantų... aminorūgštys tam yra fantastiškos, bet jei kas nors pabandys pasigaminti bazės ar cracj, tai bus neįmanoma... ir blogas kvapas... bet vizualinis rezultatas bus fantastiškas... pavyzdžiui, valinas , triptofanas.... (valinas būtų puikus pjūvis vizualiai, bet baisus rūkymui)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kodėl valinas arba triptofanas tiktų vaizdinei medžiagai tai yra balti milteliai, neturintys blizgesio, dėl ko jie turėtų gerai atrodyti?
Jei norite, kad jis blizgėtų ir atrodytų gerai, inozitolis yra bloga idėja.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Manau, kad tai gerai, bet ar galite man duoti užuominą apie tai, kaip tai "padaryti teisingai"?

Tikrai nepadėsiu,
Sąžiningumas tada pinigai.
Aš tik klausiu apie neefektyvias pjovimo priemones.

Manau, kad tai gera idėja, Ar galite man duoti užuominą apie maišymo būdą ir pakartotinį uolienų naudojimą po pjovimo? ar turėčiau naudoti tirpiklį, ar smthn.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Manau, kad taurinas yra gera idėja; atrodo balti ir blizgantys milteliai, Bet manau, kad jie kvepia kitaip nei įprastas koksas Tiesa?
Ar žinote gerą maišymo metodą? pavyzdžiui, ar turėčiau tiesiog sumaišyti ARBA geriau ištirpinti abi chemines medžiagas tirpale, kad jos susijungtų molekuliniu lygmeniu.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ar galite paaiškinti, ką turite omenyje sakydami ištirpinti tirpale ir surišti?
Tai priklauso nuo to, kokiu kiekiu norite perkošti ir kiek norite išbrinkinti?
Jei sumaišysite miltelius, jie praras dribsnių struktūrą.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taurinas yra bekvapis ir šiek tiek rūgštaus skonio, jis nėra psichoaktyvus ir yra endogeninė medžiaga, kuri neužkemša gleivinių. Net jei jį pažįstate, nesvarbu, kad vartojate per nosį, daug maloniau nei bet ką kitą. O kadangi žmonės vis tiek žinos, kad tempėte, jie džiaugsis, kad neįdėjote į jį purvo.
Kaip tai padarysi, nežinau, teks ką nors sugalvoti, taurinas tirpsta vandenyje, turėtum bent jau tokią galimybę.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
turėtų priklausyti nuo šaltinio, kurį nusipirkote... mano buvo itin blizgūs, o valino gaudynėse jis atrodo tobulai... daug geriau nei kiti dalykai... na, gryno efedrino hcl taip pat yra tobuli , iš tikrųjų profesionalus pjovėjas turėtų žinoti, kad PRO pjaustymas su efedrinu duos puikų rezultatą, bet, pavojinga
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock, kaip jūs jį pavadinote, jo pagrindinis mate... u reikia acetono arba di-etilo eterio... presas būtų gera idėja, bet yra ir kitų būdų, kaip plly slėgis, būkite išradingi bro
 
Top