Kaip apie mus sužinojote? Mums tai labai svarbu.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Pamatė DET sintezės vaizdo įrašą ir dirbo atbuline tvarka, kad rastų svetainę. Labai džiaugiuosi, kad esu čia. Pradėsiu prisidėti, kur galiu. Ačiū, kad sukūrėte šią erdvę.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Naršiau svetainėje Ahmia.onion ir ieškojau kai kurių žodžių, pavyzdžiui, "vaistų sintezė", nes domėjausi šiuo procesu, ir tai mane atvedė čia. Nuo to laiko įsimylėjau šį forumą ir tik šiandien susikūriau paskyrą! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Čia patekau per facebook reklamą :/ tai mane šiek tiek neramina ir verčia nujausti, kad tai gali būti medaus puodas
Aš norėčiau man keletą RC ket analogų tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Atidus naudotojas pastebės, kad turime daug skelbimų, daugiau nei bet kas kitas. Tai leidžia mums kreiptis į tikslinę auditoriją. Tai iš tiesų nėra labai lengva, atsižvelgiant į forumo orientaciją. Daugelis žmonių tiesiog neužsiregistruoja forume, o tik jį studijuoja. Visą turinį, išskyrus RC skyrių, turime viešai prieinamą. Planuojame pridėti daugiau funkcijų, kad motyvuotume žmones registruotis ir aktyviai dalyvauti forumo gyvenime. Kad ir ką galvotumėte, beveik visą informaciją galite tiesiog išstudijuoti per tor naršyklę be JS ir net neužsiregistravę.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Radau jį per baimę keliantį skelbimą. Šis forumas gali turėti tam tikrą realų potencialą, nes nėra daug aktyvių tokio pobūdžio forumų. Yra du subredditai, kurie neturi būti įvardyti, bet tai reddit, todėl tai nėra tiksliai geriausia vieta aptarti vaistų chemiją.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ieškojau nuorodų ir užtikau sąrašą, o pavadinimas privertė mane prisiminti laikus, kai su broliais kepėme pyragus. Turėjau prisijungti ir pabandyti išmokti tikslingai daryti. Kokybė yra labai svarbi
 
Top