Kaip apie mus sužinojote? Mums tai labai svarbu.

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Giliajame internete skaičiau Apie kanabinoidų sintezę ir tai mane atvedė čia ! Labai džiaugiuosi, kad radau šį forumą daug neįkainojamos informacijos ! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Sveiki.
BB forumą radau prieš kelerius metus, kai pirmą kartą įdiegiau TOR savo linux OS. Neprisimenu svetainės, kurioje pirmą kartą pamačiau. Bet prisimenu, kad mano paieška buvo .onion svetainių sąrašo nuorodos

Iš pradžių maniau, kad tai medaus puodas, nes viskas buvo taip paprasta. Tada aš seean clearnet nuorodą ir tai mane išgąsdino. Bet aš matau, kad po daugelio metų jūs, vaikinai, vis dar čia, ir naudoti escrow paslaugą ir pan. Dabar tai yra mano vienintelė ToR knygų skirtukų svetainė. Ačiū, kad suteikėte mums šią vietą. Žinau, kad šios vietos talpinimas ir priežiūra kainuoja pinigus, todėl pažadu, kad kai tik bus įmanoma, kai pradėsiu uždirbti pinigus, paaukosiu arba skirsiu jums procentą savo pajamų. Jūs, vaikinai, esate nuostabūs.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Atsiprašau už dvigubą pranešimą. Tikriausiai įžvelgėte mano laužytą anglų kalbą. Taip yra todėl, kad mano toung lang yra rumunų kalba. BTW didelis šauksmas visai rumunų bendruomenei, naudojančiai BB.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dėl originalių bb vaizdo įrašų, kuriuos buvote paskelbę "YouTube". Tada hamiltonas Morisas padarė komentarą apie ya ir aš ėmiau kasti.

Daug kuo noriu pasidalyti, bet šie kanalai per platūs.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Man atrodo, kad prieš kurį laiką turėjote skelbimą "Dread"? Aš ką tik pradėjau jį tikrinti, nors
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
youtube seniai
o dabar esu čia ir atnešiau fentalight mūsų chemhackerių bendruomenei
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Radau tave ieškodamas narkotikų, tada nelabai tikrinau, nes buvai per daug slaptas sudėtingas, pamiršau tave. Iš naujo atradau kaip nuorodą RC-Scene, tada jau buvau subrendęs, užsikabinau už narkotikų paieškos ir pan.
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Radau jus, kai skenavau tiekėjus RC scenoje. Tuo metu ten buvo 2 ar 3 puslapiai su produktų pasiūlymais. BB evoliucija yra nuostabi, todėl pradėsiu dažniau prisidėti informacija. Kaip galiu padėti iš Lenkijos
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Bet kokia pagalba, kuria siekiama pritraukti auditoriją į forumą, yra sveikintina ir skatintina.
 
  • Like
Reactions: vis
Top