Nemokami pavyzdžiai iš BB forumo visiems!

LordNzboBR

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki. Norėčiau gauti pavyzdį, jei jis vis dar prieinamas. Ką tik radau šią svetainę ir tai atrodo kaip dangus. Tikrai dažnai lankysiuosi BB!
 

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ar patikėjote?... Mūsų draugai turi puikų humoro jausmą... Iš pradžių aš patikėjau, kad..😁
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Šviežiai užsiregistravęs ir labai susidomėjęs nemokamais pavyzdžiais.
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Yo jūsų svetainė ist awesome dude a wave of informations and the video section is so amazing many greetings from Germany. Cant stop žiūrėti vaizdo įrašus.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Patikrinkite savo DM pumpurą ;)
 

Jinsoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ei, ar nepraleidau nemokamų pavyzdžių? :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Draugai... MANO SIUNTINYS NUSILEIDO!!! Gražus, nuostabus 4MMC iš Vokietijos. Noriu padėkoti savo užsienio draugams už jų globą siunčiant šį siuntinį. Mano užpakalis šiek tiek susiraukė, kai pamačiau, kad jis minutę buvo sulaikytas muitinėje, bet jaudintis nereikėjo. Pakuotė buvo labai profesionali, joks šuo šito nečiupinėjo, o jis yra STINKLAS, todėl esu labai sužavėtas.

Kažkada, kaip ir jūs, pavydžiai žiūrėdavau, kaip kiti gauna savo produktą, bet daugiau NIEKADA! ir užtikrinu jus, kad jei paprašysite "nemokamo vaisto" čia, nenusivilsite! Jūs jį gausite, kantrybė yra sunki, bet verta!

Tai tikrai reikia banano už skalę lol Aš ištaisyti, kad kitą kartą, bet tai yra apie 2,5 gramų, ir tai yra po to, kai aš susmulkinti du gana dideli akmenys!:
BylDWLaCmv

Aš gavau gerą nosį ir išėjau į nuostabų pasivaikščiojimą gamtoje, visą kelią jaučiausi tarsi plūduriuodamas 🥴

Sėdžiu čia su tikrai gera nuotaika ir tik tikiuosi, kad kai pradėsiu gaminti, mano produktas bus bent perpus geresnis! Be to, tai puikus atsitiktinumas, nes pradėsiu nuo 4MMC!

Dar kartą ačiū visai komandai už tai @Glitchy, tai tikrai naujos kartos medžiagų rinka ir nuo šiol visada sakysiu, kad BB yra vienintelė svetainė, kuri apskritai yra svarbi tamsiajame tinkle. Labai apmaudu, kad visi turime jaustis kaip nusikaltėliai, kai šios medžiagos padeda tiek daug žmonių įvairiais būdais.

Šios svetainės dėka netrukus pats skleisiu "meilę". Ši svetainė yra tikrai nuostabi mokymosi priemonė ir šaltinis.

Dėkoju dievams / deivėms, kad radau BB!!!

(tai tik nuostabi premija, kad "Breaking Bad" yra mano mėgstamiausias visų laikų serialas lol)
P.S. ir nepamirškite, vaikai: visada naudokite tokią programą kaip ImageOptim, kad prieš įkeldami nuotraukas iš jų pašalintumėte metaduomenis! (šioje nuotraukoje buvo tiksli platuma ir ilguma! Spėju, prašau, pasakykite man, jei dar kažkaip sugebate pamatyti tą informaciją thaaanks 😅)
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ačiū, brolau, už tavo žodžius ir kantrybę :) Tai buvo labai ilgas kelias, kol radome tinkamą būdą pristatyti mūsų daiktus į jūsų šalį ;)
Linkime sėkmės ir norime, kad netrukus pamatytumėte savo kristalus, įtrauktus į mūsų rinkos sąrašą :D Žinios yra galia <3
 

touretti361

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ar liko dar kokių nors vertimų?
 

Brianlee

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
vis dar galima gauti nemokamų pavyzdžių?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Laukiame tavęs DM bro <3
 

owshad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, ar galiu gauti
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Sure ;) Patikrinkite DM bičiulį
 

JayW123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
@g
Ar galiu gauti nemokamą pavyzdį? Ačiū Glitchy!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Sure thing mate ;) Check DM
 

lalunabella

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ar vis dar išduodami mėginiai?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Taip, pone <3 Patikrinkite savo tiesiogines žinutes :)
 
Top