Question NEPAVYKUSI REAKCIJA 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
AŠ BANDŽIAU SAVO GAMYBOS 2-JODO-4MP PIRMĄ KARTĄ TIKSLIAI KAIP NURODYTA RECEPIE FORUMO VEDIO JIS PRASIDĖJO KAIP TIKĖTASI AŠ PRIDEDANT VISUS INGREDIENTUS, KAIP MINĖTA AŠ GAVAU TĄ PATĮ ATRODO RM PIKIO RAUDONA JUODA RUDA, BET KAI AŠ PALIKAU JĮ IR ATĖJO PO 6 VALANDŲ SPALVOS PAKITO Į ŠVIESIAI RUDONĄ, PANAŠIĄ Į KAVĄ KAIP TAI ĮVYKO GALI KAS PADĖTI NUPIRKAU REAGENTAI PIRMĄJAM MĖGINIMUI UŽ DIDELĘ KAINĄ IR NESISPEKMINGAI NESISPEKMINGAI GALI KAS PAAIŠKINTI KODĖL PRIDEDU NUOTRAUKĄ JODONO SPALVA IŠNYKO @Novator @G.Patton pls help ekspertai
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ar galite taikyti savo reakcijos mišinio nuotraukas?
Ar pridėjote CuO, kaip nurodyta vadovėlyje?
Jei perskaitėte šį vadovėlį, turėtumėte žinoti, kad reakcijos mišinį turite kaitinti ir maišyti ne trumpiau kaip 15 h (ne 6).

Ar jūsų reakcijos mišinyje yra tokia suspensija?
H1ROM2jbom


P.S. Jei savo tekstą žymėsite skyrybos ženklais, bus daug lengviau ir patogiau skaityti.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Žinau, kad turiu kaitinti ir maišyti 15 val., taip pat maišiau 17+ val., bet norėjau pasakyti, kad pradžioje, kai viską pradėjau, Rm atrodė taip pat, kaip VEDIO, bet praėjus 6 val., kai atėjau patikrinti, RM spalva tapo šviesiai ruda, kitaip nei VEDIO, taip pat po 17+ val. mišinys neatrodė taip, kaip VEDIO.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Nereikėtų bandyti reagento skonio. Tai nepadės nustatyti jo kokybės, tik apnuodys jus ir padės susirgti vėžiu. Patikrinkite jo lydymosi temperatūrą, žmogau. Lengvas būdas patikrinti.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton kaip aš galiu pm jums noriu šiek tiek gairių žmogus bandė tai dar kartą ir atrodo, kad man nepavyksta apgailėtinai 😫 Aš sumokėsiu jums, jei norite pls padėti man iš 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
pirkti mašina alfa 2 jis parodo, kokie gryni chemikalai u dirba ir yra tikri chemikalai
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Taip, pone 😁 @G.Patton
1) pirmiausia į 3000 ml trijų kaklelių kolbą su viršutine maišykle ir grįžtamuoju kondensatoriumi įdėjau 100 g 4 mp. Trečiasis kaklelis buvo uždarytas . vandens vonioje, kurioje buvo maždaug 60-65 °C
2) antra, įpyliau 1000 ml IPA.
3) trečia, nedidelėmis porcijomis įpyliau 54 g CUO, kad jis tinkamai susimaišytų (užtruko apie 30 min.)
4)tada keliomis porcijomis pridėjau 130 g GRANULINIO JODO (užtruko apie 30 min.)
5) tada leidau viską maišyti 60-70° temperatūroje apie 20 valandų, spalva tapo šviesi, tada supanikavau ir pamaniau, kad jodas išgaravo, todėl pridėjau dar 30 g jodo, tada vėl leidau maišyti 7 valandas, iš viso virš 27 valandų.
6) tada viską išjungiau ir leidau mišiniui nusistovėti tada perpyliau į kolbą (į RM pateko šiek tiek vario ) uždengiau ir palikau 10 valandų kambario temperatūroje tada priėjau ir pamačiau, kad ant juodo vario susidaro jodoketonas.
7) jodoketonas formavosi aplink vario daleles.
8) Marvinas pasiūlė kaitinti masę, kad ketonas ištirptų neužvirtų, todėl aš padariau tą patį .kaitinau visą masę su variu iki 40-50 laipsnių, visas jodoketonas ištirpo maždaug per 15-20 minučių .tada leidau jam nusistovėti .tada atsargiai išpyliau RM, neįleisdamas vario .suvirinau RM iki kambario temperatūros, vėl pradėjo formuotis jodoketonas, tada uždengiau ir laikiau šaldiklyje, po 12 valandų jodoketono buvo daugiau nei anksčiau.
@Marvin "Popcorn" Sutton
@G.Patton
Dar kartą labai ačiū už patarimus ir pagalbą
 
Top