Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Iš turimų rūgščių fosfatams gaminti galima naudoti ortofosforo rūgštis.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Norite gauti tartratą arba išskirti amfetamino d-izomerą? Čia aprašoma, kaip pasigaminti dekstroamfetaminą. Jei norite tartrato, turite naudoti raceminę arba mezo vyno rūgštį.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Ačiū HIGGS ir Marvinui!
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Noriu gauti druską neturėdamas sieros rūgšties, ar tartratas pirmiausia naudojamas su dekstromfetaminu? Manau, kad turiu raceminės vyno rūgšties, tai gerai :)

O ir dar 2 klausimai man rūpi. Kadangi esu nepatyręs, nelabai žinau, ar galima tikėtis toksiškų garų, ir tai mane šiek tiek neramina.

Antrasis - kaip atsikratyti sintezės likučių. Ar kas nors turi gerų, aplinkai saugių variantų šiuo klausimu? Nenoriu nunuodyti kokių nors žuvų ar pan.
Radau temą apie tai :)

Thx, būkite saugūs.

Redaguoti: rašybos klaida
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ar spiralinis kondensatorius veikia taip pat, kaip spiralinis kondensatorius?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Galite naudoti skirtingus refliukso kondensatorius
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ar galima plauti p2np acetonu?
500 g ploviau su 1000 ml izo, bet produktas vis tiek išėjo rudas, o izo yra juodas, ar reikia kartoti, kol bus pašalinta visa ruda spalva?
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Labai ačiū už paaiškinimą ir vaizdo įrašą. Nekantrauju pradėti savo pirmąjį bandymą. Tik reikia sužinoti visų šiame pavyzdyje naudojamų elementų kainą ir vietą, kur galiu užsisakyti . Jei kas nors gali padėti, ačiū iš anksto.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
visiems bičiuliams mėgėjams, smalsiems tai išbandyti, perspėjame, kad su gyvsidabrio junginiais elgtis gana pavojinga, todėl kiekvienas turėtų imtis tam tikrų atsargumo priemonių prieš atlikdamas eksperimentus su jais. kitaip gali baigtis tuo, kad jūsų pernelyg mažame bute nuolat dūlės neužplombuoti buteliai, pilni nuodingų atliekų, ir jūs susimąstysite, ar jau išprotėjote.

Jaučiau, kad tai reikia pasakyti.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
O dabar apie mano patirtį, susijusią su labai prastomis sąlygomis. Turėjau tik natrio hidroksido _pagrįstą_ valiklį. Šis taip pat sudarytas iš aliuminio granulių ir kažkokio silicio dioksido, apie kurį jau pamiršau. Kadangi negalėjau nusipirkti, atlikau keletą tyrimų, iš kurių padariau išvadą, kad tai galbūt nepakenks reakcijai. Turint nedaug cheminių žinių. Taigi ėmiausi darbo ir šarmų tirpalas atrodė visai kitaip, su druskos ir Al likučiais. Kadangi žingsnyje, kuriame naudojamas šarminis tirpalas, vis tiek būtų likę Al nuo redukcijos, jis nepakenks, prašau mane pataisyti. Apie kitą junginį nieko neradau, išskyrus tai, kad jis nėra labai reaktyvus.

Be to, nepakankamai gerai apgalvojau apie šalinimą ir net saugojimą sintetinant. Šiek tiek susijaudinau ir norėjau pabandyti. Be to, neturėjau tinkamos patalpos, viskas maža ir pilna lengvai užsidegančių medžiagų. Taigi susikonstravau improvizuotą gartraukį ir bandžiau su viskuo pabūti ant didelės stiklo plokštės ant grindų. Žinoma, aš fkin išpyliau kažkokį prakeiktą toksišką AlHg tirpalą. Manau, daugiausia ant plokštės. Tiesiog iš anksto planavau ištirti šalinimą, todėl truputį supanikavau neturėdamas elementinės sieros, kad bent jau padaryčiau jį netirpstančiu, todėl didžiąją dalį tiesiog pamirkiau kokiu nors rankšluosčiu ir tęsiau toliau.

Gerai, truputį susipainiojau, be to, ką tik turėjau max. 1 l apvalios stiklinės arba Erlenmejerio kolbos ir dar mažesnės. Taigi tiesiog perpus sumažinau visus kiekius, žinodamas, kad turėčiau atlikti skaičiavimus pagal molį.

Taigi mano AlHg amalgamacija vyko gerai, o gyvsidabrio nitrato kiekis buvo lygus akiai. (Nenorėjau su šiuo junginiu maišyti daugiau, nei reikia). Nors tai užtruko gana ilgai ir jis vis dar reagavo, kai į jį vėl ir vėl pyliau vandenį, ar tai normalu? Taigi laukiau ir pyliau daugiau vandens, kol jis nebereagavo (tiek daug, smulkiai neprisimenu). Ar gali būti, kad atsirado lipnus Al? Aš jį nukirpau žirklėmis ir jis nuo spaudimo sulipo. Bet kadangi buvo gana tamsus ir su nedideliais burbuliukais, tęsiau toliau.

Tada į 50 ml izo ir 25 ml etilacetato pridėjau 1p2n (5 g) ir buvau įspėtas dėl agresyvios reakcijos, bet nelabai kas vyko, po kurio laiko kaitinau vandens vonioje, kažkas įvyko, bet reakcija buvo labai silpna, todėl kaitinau tol, kol nebevyko. Atrodė, kad viskas gerai, nors neturėjau tikro kondensatoriaus, tiesiog laikiau^^^ butelį virš jo. Amalganas atrodė taip pat, kaip ir anksčiau, man, nežinau. Išfiltravau jį ir supyliau į jį šarminį tirpalą. Tada surinkau bazinį sluoksnį su švirkštu, gerokai per mažu, užtruko amžinybę.

Tada druskos paruošimas... Pamiršau ištirpinti gautą vyno rūgštį ir tiesiog įmečiau kažkokius kristalus iš esmės, o paskui prisiminiau, kad tai turėjo būti tirpalas, ir užpyliau acetoną (turbūt neveikia). Bet iškart po to, kai įpylus rūgšties kristalų, pradėjo kauptis daugiau kristalų, acetonas nelabai ką pakeitė. Išmatavau pH ir gavau raudoną, taigi per daug parūgštinau, velnias, maniau, kad vėl gausiu šiek tiek bazės, kad neutralizuočiau. Bet iš tikrųjų į ją supyliau etilacetatą. Kurį supratau netrukus, kai supratau, kad gavau tik tą kvailą sumaišytą natrio hidroksidą. Dar kartą išmatavau pH ir, mano nuostabai, jis nebebuvo toks raudonas, todėl tikėjausi geriausio ir ėmiausi filtravimo, kuriam naudojau arbatos filtrą ir leidau jam išdžiūti.

Nuostabu, kad jis atrodė labai baltas ir toks, koks turėtų būti, todėl ėmiausi šiek tiek išbandyti, o jis taip degina, kad yra visai nenaudingas. Tikiuosi, kad čia padės perrinkimas. Tačiau išeiga taip pat per gera, kad būtų tiesa, apie 3,5 g iš 5 g - ar tartratas sunkesnis už kitas druskas? Be to, jo poveikis nebuvo toks, kokio tikėjausi, buvau gana pavargęs ir turiu toleranciją nuo recepto, bet taip... nežinau. ar aš tiesiog bunkė, kad degina kaip pragaras? kas nors idėjų?

edit: išeiga yra be dumblo ištraukimo, tik viršutinis sluoksnis.

edit2: apie greitas idėjas, kaip atsikratyti tų šlykščių kolbų, nuodijančių mano butą, būčiau labai laimingas. ar hdpe kolba išlaikys visus likučius, sumaišytus kartu? Tikriausiai nesumaišyti būtų geriau, bet šiuo metu man visų pirma reikia tai išnešti iš savo buto.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Mano amfetaminas tiesiog negauna galios.

Al/hg mažinimas, kas man gali padėti?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Norite pasakyti, kad jis nėra stiprus, kai viskas atlikta?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
rašyti PM, galbūt nebaigta redukcija, o galutiniame variante turite daug oksimo
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Atlikau sintezę ir išeiga yra 1 gramas, kodėl
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
kur slypi problema ?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Kiek p2np pradėjote versti?
 

DannyDani43

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, kuo galėčiau pakeisti gyvsidabrio nitratą ir sieros rūgštį?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Sieros rūgštį galima pakeisti fosforo rūgštimi.
Gyvsidabrio nitrato šioje sintezėje pakeisti negalima, tačiau jį galima lengvai pagaminti.

Siųskite man privačias žinutes, jei reikia pagalbos atliekant šią sintezę
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
p2np blogai reaguoja su gyvsidabrio nitratu ir aliuminiu. Ar galiu jį dėti ant liepsnos
 
Top