Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taip, tai visada veiks teisingai, tačiau niekada reguliariai negausite tokio pat derliaus, nes tai yra lošimas, nebent turite padorią amalgamą. Galų gale aš turiu tą pačią problemą. Optimali reakcija būtų visiškai paversti aliuminį amalgama, t. y. įpilti tiksliai reikiamą gyvsidabrio druskos kiekį, o po redukcijos kolboje neliktų jokio kieto aliuminio/amalgamos, nes tokiu būdu viskas būtų paversta P2NP.
Tiesiog prasmingiau pirmą kartą įpylus gyvsidabrio druskos palaukti, kol ji visiškai sureaguos, t. y. nebesusidarys jokių burbuliukų, ir tada pradėti P2NP redukciją su nauja gyvsidabrio druska ir likusiu aliuminiu, kuris tikrai dar yra kolboje. Jei redukcija sustoja ir kolboje vis dar yra aliuminio, norint šiuos likučius paversti P2NP, reikėtų dar kartą įpilti gyvsidabrio druskos.
Manau, kad po visko, ką čia sužinojau, turėtume eiti šiuo keliu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pataisykite mane, jei klystu, bet negalime laukti, kol reakcija bus baigta, nes tada visas aliuminis bus sunaudotas ir konvertuotas į Al:

{\displaystyle {\ce {2Al + 3Hg^2+ + 6H2O -> 2Al(OH)3 + 6H+ +3Hg}}}

{\displaystyle {\ce {Hg + Al -> Hg*Al}}}

{\displaystyle {\ce {2 Hg*Al + 6 H2O -> 2 Al(OH)3 + 2 Hg + 3 H2}}}

Turi būti "idealus momentas", kai didžioji dalis Al yra HgAl formos, kuri gali redukuoti P2NP iki amfetamino bazės. Būtent dėl H2 susidarymo susidaro burbuliukai, kurie bus tol, kol visas Al virs 2Al(OH)3 , todėl Al taps nereaktyvus.

Galbūt pradinį HgNO3 (arba HgCl2) kiekį reikia kruopščiai parinkti taip, kad Hg pakaktų didžiausiam HgAl kiekiui viename taške. Jei P2NP redukavimo pabaigoje nelieka folijos, kyla pavojus, kad liks nesureagavusio P2NP.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Manau, kad daugiau burbuliukų nesusidarys, kai tik sureaguos ta aliuminio dalis, kuri buvo pasiekiama, vandenyje nėra plūduriuojančių molekulių, aliuminis yra metalas, kurį reikia pašalinti sluoksniais, vaizdžiai tariant. Tai reiškia, kad po sluoksniu vis dar yra pakankamai konvertuojamo aliuminio, kad jis sureaguotų į HgAl ir tada sumažintų P2NP, t. y. grandininė reakcija baigiasi, kai tik įbrėžiamas folijos paviršius. Tuomet vanduo nuteka ir amalgama kartu su atmosferos deguonimi sudaro oksido sluoksnį, todėl amalgama vėl tampa nereaktyvi. Įpilamas mūsų P2NP tirpalas, o mes neturime reaktyviosios amalgamos, todėl vėl įdedame daug gyvsidabrio druskos, nuo kurios prasideda reakcija ir redukcija, matoma pagal daugybę mažų burbuliukų, kurie atsiranda, kol P2NP sureaguoja.
Paprastai ten turime folijos perteklių, kad galėtume paversti visą P2NP, tačiau jei pabaigoje lieka daug daugiau aliuminio, redukcija nėra baigta ir ne visas P2NP buvo paverstas, o tai reiškia mažesnę išeigą, o tai reiškia, kad nesusidarė pakankamai amalgamos, kad ją visą paverstume. Ką darome, jei nelaukiame, kol amalgamacijos metu nebekils burbuliukų.
Mano nuomonė, aš to nežinau.
Jokio aliuminio ir jokio įmanomo P2NP būtų teorinis optimumas, kuris niekada nebus pasiektas.
 

BlueSolomon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei, bičiuli, labai ačiū už šį vaizdo įrašą, tikrai nuostabus, nesu chemikas, todėl turiu toną abejonių, iš kurių svarbiausia yra: Aš nenoriu, kad galutiniame produkte būtų aliuminio ir tuo labiau gyvsidabrio druskų, todėl mano klausimas: jei tikslas yra redukuoti naudojant laisvą vandenilį, kodėl nenaudoti vandenilio baliono ir nepurkšti vandenilio į izopropanolio + p2np tirpalą. Žinau, kad šis klausimas turi būti super kvailas, bet, kaip jau sakiau, aš nesu chemikas ir norėčiau išvengti amalgamos darymo, begalinis ačiū visiems jums šiame forume ir specialiai vaikinui, kuris įkėlė vid + instrukcijas.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vandenilio dujos yra BAAD, mmkey? Labai lengvai išsiveržia į orą. Ir esmė yra ne vandenilio dujos, esmė yra redukcija. Vandenilio dujos susidaro kaip šalutinis tos reakcijos produktas.
Yra ir kitas būdas, kai naudojamas natrio borohidridas ir vario chloridas. Tinka mažesnėms partijoms.
ŠTAI ČIA
Nėra gyvsidabrio, nėra aliuminio.

Tačiau tai yra paprasčiausias būdas. Kokia jūsų problema su aliuminiu? Jis nėra toksiškas.
Gyvsidabrio nitratas, žinoma, yra bjaurus, bet jei gerai išplausite ir perkristalizuosite galutinį produktą, neturėtų likti likučių, kurių pakaktų kam nors apsinuodyti net ir vartojant i.v.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Gyvsidabrio nitratas yra tirpus acetone, todėl acetono plovimas pabaigoje turėtų pašalinti likutį. Jis taip pat netirpsta alkoholiuose, todėl galutiniame produkte jo vis tiek neturėtų būti daug.
 

aladdin_2

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
taip pat norėčiau gauti informacijos apie tai, koks (-i) šios procedūros etapas (-ai) apsaugo galutinį produktą nuo užteršimo gyvsidabriu ir kokius tolesnius veiksmus galima atlikti siekiant išvengti galimo užteršimo? visuose panašių al/hg redukavimo aprašymuose visada pabrėžiamas pavojus dirbant su vandenyje tirpstančiomis gyvsidabrio druskomis, bet beveik NIEKADA neaptariamas galimas užteršimas... kodėl?

Žinoma, bet ar aš klystu manydamas, kad redukavimo pabaigoje gyvsidabrio nitratas neatsinaujina? tai turėtų būti gyvsidabrio metalas, kuris lieka po to, kai visas aliuminis sunaudojamas ir paverčiamas Al(OH)3. darant prielaidą, kad pradžioje paruošta amalgama buvo gerai išplauta, siekiant pašalinti gyvsidabrio druską, galimi užteršimo gyvsidabriu šaltiniai būtų (1) reakcijos pabaigoje esantis gyvsidabrio metalas ir (2) nesureagavęs amalgamuotas gyvsidabris.

atsižvelgiant į šios procedūros paplitimą ir į tai, kad naujienose nėra apsinuodijimo gyvsidabriu atvejų, susijusių su šiuo metodu paruoštų medžiagų naudojimu, atrodo, kad procedūra yra gana patikima galutinio produkto užterštumo gyvsidabriu atžvilgiu, tačiau ar kas nors gali paaiškinti, kodėl? galiu suprasti, kad bet kokį elementinį gyvsidabrį, atsižvelgiant į jo, kaip skysčio, tankį, gana lengva pašalinti, tačiau kaip dėl nesureagavusio amalgamato gyvsidabrio galimybės?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Nes sintezės metu dirbant su toksiškomis gyvsidabrio druskomis apsinuodijimo rizika yra kur kas didesnė nei vartojant galutinį produktą. Aliuminio amalgama yra labai reaktyvi ir sintezės pabaigoje jau virsta gyvsidabriu. Elementinis gyvsidabris nėra labai toksiškas, kai jį nuryjame per burną, daug blogiau įkvėpti jo garų.

Kai tik bandžiau plauti amalgamą (net vieną kartą, nekalbant jau apie X3), reakcija nutrūkdavo, galbūt vis dar nepasirenku tinkamo momento ir gali būti momentas, kai amalgama net išgyventų plovimą (būtų labai naudinga ir labai dėkinga, jei kas nors labiau patyręs paskelbtų nuotraukų arba trumpą vaizdo įrašą, kuriame būtų parodytas šis idealus momentas).

Kita vertus, matau labai mažą tikimybę, kad gyvsidabrio druska pateks į galutinį produktą. Ji netirpsta IPA, o dar yra acetonas. Filtravimo metu paprastai plaunu du kartus. Užteršimo tikimybė labai maža.

Du susiję klausimai ekspertams ir (arba) visiems, kurie žino atsakymą:

1. Ar yra prieinamas analitinis metodas, leidžiantis kiekybiškai nustatyti užterštumą iš mėginio arba iš plazmos?
2. Ar kas nors žino būdą, kaip filtruojamą skystį "nukenksminti"? Man nepatogu kreiptis į kokią nors organizaciją, nes tokiu būdu atsidurtume kokiame nors sąraše ir būtume stebimi. Ar kas nors atlieka kokį nors gyvsidabrio šalinimą namuose?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pone Pattonai, jei tai girdite, pasakykite, ar Ramano metodu iš galutinio produkto galima nustatyti gyvsidabrio nitratą?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Turiu gyvsidabrio nitrato, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, ar tai turi įtakos sintezės kokybei?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, priklauso nuo lazerio galios. Mano nuomone, geriau savo gaminį spręsti vandenyje ir sumokėti už vandens analizę dėl Hg metalo. Tai paprasčiausias ir prašmatniausias būdas. Niekas netikrins jūsų vandens dėl organinių medžiagų, jei mokėsite tik už metalą.

P.S. Atsakykite man komentaruose arba paskambinkite per @, pamatysiu greičiau.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Amalgamos reakcija su nitropropenu veikia pirmas 5 minutes, o paskui reakcijos nevyksta, kokia to priežastis?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Sveiki, aš naudoju 96% gryną sieros rūgštį
ar tai tas pats, ką naudoja šis vaikinas ?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nežinau, ką jis naudoja, bet 96 % tinka, tik būkite atsargūs, kai dedate jį į tirpiklį, jis purslų prisiliečiant.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ar kada nors girdėjote, kad druska 7 mln. metų guli žemėje, paskui ji išgaunama ir jos galiojimo laikas yra tik 2 metai?
Paprastai tai yra grandininė reakcija, kuri sustoja tik tada, kai nebelieka vienos iš medžiagų, sakyčiau, kad amalgamos trūksta dėl to, kad ji per prastai paruošta, arba dėl to, kad amalgamą vėl dengia oksido sluoksnis, tai galėtų būti, pavyzdžiui, tokia galimybė. Ar bandėte iš naujo pradėti redukciją su šiek tiek gyvsidabrio druskos?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pridėkite daugiau gyvsidabrio ir laiko, kol bus pridėta propeno. Įsitikinkite, kad mišinyje yra pakankamai vandens arba rūgšties, kad susidarytų vandenilis
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Reakcija yra audringesnė naudojant tik vandenį? Ar jokio skirtumo?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Aš taip pat naudoju jį su A aliejumi, bet niekada grynas Aš padariau 100ml aliejaus 10 gr 96% ir 17gr vandens tai vis dar daug geriau nei 37% rasite everyware
reakcija yra daug geresnė, jei ją sumaišysite prieš pat naudojimą .
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ar nusodinate nuosėdas su vandeniu? Sulfato forma tirpsta vandenyje. kiek suprantu, reikėtų naudoti bevandenį arba beveik bevandenį tirpiklį.
Koks jūsų išeigos kiekis?
 
Top