ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
atsiprašau, kad dar neparašiau, bet parašysiu, tiesiog buvau a lil neramus dėl kai kurių dalykų skelbimo. iv niekada nežinojo, kad grupėje būtų taip lengva patekti, ir tai mane verčia nerimauti.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself,use tor and if you have photos erase the metadata before posting and you are okay bro.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Metaduomenų trynimas mūsų forume vyksta automatiškai. Bet kokiu atveju, kiekvienas gali tai atlikti šalutiniuose ištekliuose.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Bandžiau tai padaryti, bet susidūriau su problema. Po 5 valandų kolboje 70C temperatūroje sustoju, kad atvėstų, ir nuplaunu. plaunant skystį vandenyje kietosios medžiagos, atrodo, neatsiranda. Naudoju įprastą sietelį, bet galbūt man reikia kavos filtro, kaip siūlėte. Ar dar kas nors susiduria su tokiomis pačiomis problemomis?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kasdienis posakis can make can make .... taigi, vaikinai, jei tai taip paprasta padaryti, kodėl to nedaryti? )))) TIK MŪS turime geriausią geltoną ADB ir kiečiausią ;) visi kiti, kurie yra rinkoje, turi baltą ! kuris yra beveik neaktyvus.. jei ieškote kažko stabilaus, galite susisiekti su mumis tiesiogiai! TAIP PAT mes turime 5CL TOOO.

PS: Tiems, kurie ketina atsakyti, jūs esate ne vienintelis, kuris su tuo aš iššūkis jums išsiųsti savo produktus nemokamai jiems pamatyti skirtumą su tikru adb ir realus stiprus, o ne jūsų vaikinai.


PS: Tik vaikinas "madmoney" daro kažką čia ir man niekas kitas.

Ačiū iš anksto
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
ką parduodate - gatavą produktą ar rinkinius?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
tai nėra lengva.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Tai reiškia, kad esame 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb baltas jis nėra toks stiprus, bet eu pardavėjai labai pakelia kainą, Jei kas nors nori padėti su prekursoriumi, galiu jam padėti, susisiekite su manimi.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Ar iš tikrųjų baltasis ADBB yra silpnesnis? Ar galėtumėte palyginti stiprumą su JWH210?

Turiu baltus miltelius iš NL pardavėjo su įmantriomis pakuotėmis, ar galiu juos ganyti ant folijos?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Mes parduodame geriausios kokybės adb yellow! mes neparduodame prekursų mes parduodame tiesiogiai gatavą produktą, lygiai taip pat kaip preban power , galite parduoti savo baltus daiktus berniukams ;) bet adb yellow jūs negalite gaminti kaip mes ;) ačiū!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Tuomet kodėl nepardavinėjate pirmtakų? Nėra prasmės, ką sakote, kad geltonos ir baltos spalvos turi tą patį gamybos procesą, vaikinai, kurie turi prekursorių, parašykite man, kad padėčiau jam pačiam nemokamai jį pasigaminti. Aš pavargau nuo šių sukčių, kurie juokingai pakėlė kainą
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Skirtingos partijos būna šiek tiek skirtingos spalvos. Prieš pusmetį buvo silpnas baltas adbb prekursorius, bet tai nereiškia, kad nauja adbb balta partija negali būti stipri kaip geltona. Prisimenu, kad NL buvo stipriausias adbb, kuris buvo visiškai baltas.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Geltonasis yra stipresnis, jei reikia pagalbos, parašykite man, galite nusipirkti tik 500 g ir pabandyti, pamatysite savo akimis.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Geltona jos stipriau , ne tas pats procesas sukurti , net ne. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ką sakyti, gal žinau, kad esate geresni už Kinijos tiekėją, kuris parduoda šiuos dalykus, suprantu, kad norite išgąsdinti žmones, bet kaina labai brangi.
Anksčiau preban 1 kg iš ES tiekėjo kainavo 4 tūkst. eurų, o iš Kinijos tiekėjo - 1,6 tūkst. usd.
Kaip sakiau, jei norite pagalbos dėl prekursoriaus, parašykite man, galiu padėti su visomis žaliavomis ir informacija nemokamai.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kas sako, kad man, kurva, reikia pagalbos ? kas sako, kad aš noriu jums padėti arba norėjau jūsų pagalbos ? kas sako apie tokias kainas ir kas gali man pasakyti, kokias kainas nustatyti ? aš parduodu, jūs perkate, štai ir baigta, aš turiu geriausią produktą, man net nerūpi, ką jūs kalbate apie šiukšles, pasitraukite nuo mano nuomonės, prašau.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Sutinku, natūralus kitimas įmanomas, bet nesu matęs baltos ar geltonos spalvos tiek, kad galėčiau susidaryti tvirtą nuomonę, ir man nesvetima tai, ką teigia Dragonrevolt. Nesuprantu dalykų, kuriuos sako pardavėjai, galbūt jis ( jūs) gali padėti kitiems panašiems išsiaiškinti. Man buvo pasiūlyta "nauja" geltona adb-b, sakoma, kad gaminamas stipresnis galutinis produktas. Jaučiu, kad turiu teisę paklausti, kuo skiriasi naujas galutinis produktas, bet jis neva stipresnis, nors ir tas pats, galutinis produktas. Primygtinai reikalauju kokio nors paaiškinimo, galbūt optinio, chiralinio bet kokios formos izomero išskyrimo, atmetu hipotezę, kad tai būtų 5Br darinys, tačiau jie patikina, kad jis yra tas pats, taigi iš tiesų stumiamas kažkas baisaus, nebent sutiktume, kad vienas yra mažiau grynas už kitą, o gal kitas yra grynesnis už mažiau gryną rūšį. Arba ar nėra priešingai? Pateikus gausų įrodymų trūkumą, esu priverstas prisipažinti kaltu dėl antrojo laipsnio visiško susipainiojimo. Panašios lengvabūdiškos kalbos apie naujus, geresnius pmk etilo glicidato miltelius (ne vaškinius / aliejinius) kelia įtarimų ir netrukus tampa įdomiu klausimu, o gal ir įtariamuoju ar sąvadautoju, bet tai nėra oficialu. Tas pats cas ir skirtinga užšalimo temperatūra? Tai reikalauja paaiškinimo. Galima tik daryti išvadą, kad arba falsifikuojančių medžiagų dabar nededama, arba priemaišos dabar tinkamai pašalintos. Nepagrįsti kaltinimai ir įrodymai, kurių negalima pagrįstai paaiškinti, susilpnina tyrimą, o nesant daugiau jokių įkalčių, byla tapo šalta. Dragonrevolt, kaip atsakingai paaiškinsite geltonos ir baltos spalvos adb-b arba su adb-b susijusių medžiagų ar šioje diskusijoje aprašytų įvykių skirtumą? Tikrai kas nors susidomės jūsų verslu, jei parodysite, kad siūlote daugiau nei skambius, bet tuščius žodžius. Ir aš nesakau, kad be spalvos yra skirtumas arba kad jo nėra. Būčiau rimtai ir pozityviai nustebęs, jei padorus, išsamus ir metodologiškai pagrįstas paaiškinimas išvystų šviesą.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nesu tikras dėl kitų RC, bet dar prieš tai, kai noidai buvo legalūs Kinijoje, kiekviena partija beveik visada atrodė šiek tiek kitokios spalvos ar formos. Nuo geltonos MDMB-4en-pinacos iki rožinės.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
dabar mano 5cl jos bronzinė spalva rožinė
 
Top