Question AB Ekstrakcijos klausimas

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Vadovavausi AB Ekstrakcija nurodymais ir gavau galutinį produktą. Nesu tikras, ar tai, ką turiu, yra teisinga, nes neatrodo kaip paveikslėliuose parodytas miltelių pavidalo galutinis rezultatas. Vietoj to turiu šią lipnią pastą, kurią šiuo metu laukiu, kol išdžius. Ar kas nors žino, ar tai normalu? Jau ploviau acetonu.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, teisingas kiekis yra 1,10, t. y. sieros rūgšties turėtų būti dešimt kartų daugiau, kad spalva nebūtų raudona. Paprasčiausias būdas naudoti 37 proc. druskos rūgštį
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Norėdami gauti sauso amfetamino HCl, turite naudoti HCl dujas, 37 % bus tik netvarka
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
kiek žinau, tik sulfatas ir fosfatas yra tinkami, o amfetamino hidrochloridas, kaip teigiama, yra toks higroskopiškas, kad egzistuoja tik vandeniniame tirpale... jei druskai gaminti naudojote HCl, nenuostabu, kad ji niekada nebus pakankamai sausa, kad ją būtų galima naudoti (ji gali būti kieta eksikatoriuje, bet lauke, atviroje erdvėje, ji sugers drėgmę iš aplinkos)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
1. visų pirma jūsų teiginys neteisingas, amfetaminą HCl galima pagaminti ir kristalų pavidalu, tik ne su vandeniniu HCl... todėl ir sakiau, kad turite naudoti HCl dujas, 37 % HCl bus košė (jei vis dar nesuprantate, į amfetamino bazės tirpalą tirpiklyje suburkškite sausas HCl dujas). Nežinau, kodėl apskritai kas nors rinktųsi HCl druską, todėl jei norite sužinoti, paklauskite vaikino, kuris pasiūlė 37 % HCl. Esu beveik tikras, kad jei jo gražiai paprašysite, jis pasidalys su jumis savo patentu apie greitųjų šliužų gamybą iš vandeninės HCl druskos. 2. Maniau, kad visi, kurie bando patarti, jau žino, kas yra sulfato ir fosfato druskos, atsiprašau, kad nepaminėjau kelių druskų, o turėjau pokalbį apie hidrochloridą. 3. taip, hidrochloridas yra higroskopiškas, tačiau nereikia su juo elgtis taip, kaip su Raney Nikeliu. Sekundė normalaus oro poveikio nepavers jo pudra.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Gerai, tada mano klaida... kai pradėjau (gerokai daugiau nei prieš dešimtmetį, kai buvau biochemijos bakalauras), man buvo leista suprasti, kad šio specifinio junginio hidrochlorido jokiu būdu neverta nusivilti bandant jį pagaminti. Puikiai žinau, kad mūsų įprastiems interstiniams aminams hidrochloridas yra pirmas dalykas, kurį reikia išbandyti (bent jau atliekant naujų medžiagų paruošiamuosius tyrimus).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Jūs teisus, HCl druskos neverta naudoti pagal nurodytą scenarijų, tačiau atsakėte į mano komentarą, kuriame tik paaiškinau, kad negalima naudoti vandeninio HCl, kitaip gausite netvarką, o vietoj jo hidrochloridui reikėtų naudoti HCl dujas. Amfetaminui sulfato druska ir specifinės fosfato druskos yra kur kas pranašesnės, bet mano tikslas čia buvo tik pataisyti klaidingą informaciją, kurią skleidžia vaikas.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Ačiū už patarimą, vaikinai, paeksperimentuosiu su skirtingais santykiais ir pažiūrėsiu, kas veikia geriausiai. Vis dėlto forume neradau nuorodų, kaip galiu išdžiovinti drėgnus amfetaminus. Galvoju šlapius amfetaminus sudėti į sandarų indą, atskirtą MgSO4. Ar tai suveiktų? Bandžiau džiovinti per naktį kambaryje, bet jis vis tiek atrodo šlapias.
 
View previous replies…
Top