Question Kérdések a gyártóknak itt a BB fórumon. Mi a legsikeresebb obfuszkálás a küldött csomagokhoz?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tekintse ezt egyfajta közvélemény-kutatásnak. Kutatást végzek arról, hogy mi tűnik a legsikeresebb módszernek a vevőknek szánt gyógyszerszállítmányok között. Mindannyiunknak megvannak a saját egyedi technikáink a kábítószert tartalmazó csomagok elhomályosítására, hogy elkerüljük a szállítás során történő lefoglalásukat. Ezért meg akartam kérdezni a többi gyártót, hogy mi a te módszered?

A hozzászólás tisztaságának fenntartása érdekében jó lenne, ha leírná a technikáját, és megjegyezné, hogy ez melyik konkrét kábítószerre vonatkozik (különböző anyagokat különböző módon lehet elfedni). Jó lenne megjegyezni, hogy lefoglaltak-e valaha ilyen módon csomagolt csomagot. Kérjük, írja le, hogy mi teszi egyedivé az Ön módszerét, és milyen előnyökkel/biztonsági intézkedésekkel jár. Az is jó lenne, ha különböző módszereket használt volna hosszabbításban, hogy személyes véleménye alapján külön-külön összehasonlíthassa őket. Talán a legfontosabb, hogy ossza meg velünk az adott kábítószerhez kapcsolódó címkéket (hogyan címkézte fel a csomagot kívülről, hogy a vámosok el tudják olvasni).

Ez a hozzászólás valóban a tapasztalattal rendelkező embereknek szól. Ha elküldtél egy csomagot, és ennyi volt a nap, akkor ez nem bizonyítja a megközelítésed hatékonyságát. Én nem vagyok díszes és szar. Nem kell a "gyártó" címke ahhoz, hogy részt vegyen ebben a témában. Csak néhány személyes tapasztalat yk.

Szerintem egy kis vita nem ártana senkinek.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
A népszerű anyagok szállítása rémálom. Ha a kutyák kiszagolják, az Ön munkája sokkal nehezebbé válik. Fű, koksz, xtc, metamfetamin, stb... Vákuumzárást igényelnek, és még ez sem garancia. Ezekkel az anyagokkal alapvetően egy játékot játszol, hogy elkapják-e őket vagy sem. Ha igazán jó vagy, talán a csomagjaid 5%-át fogják lefoglalni. Szinte lehetetlen, hogy egyet sem foglaljanak le. Az emberek ezt nem veszik észre, sokkal inkább arról van szó, hogy a csomagot hogyan szállították, mint bármi másról. Ha van bármilyen piros zászlós dolog, akkor nagy eséllyel átvizsgálják. Nincs visszaküldési cím, félreérthető leírás, online készített címke, alacsony állítólagos érték stb.
Amit jelenleg szállítok, az elég egyszerű. Az országtól függően néha egyáltalán nem kell elrejtenem, mert legális. Nem tudnak lefoglalni olyan tárgyakat, amelyek nem tiltottak. Általában azonban elrejtem egy tételen belül. Valami kicsi, amit ki lehet üregesíteni, hogy elférjen benne pár gramm por. Azt sem akarod, hogy a tárgy könnyen felnyitható legyen. A tárgyat meg kell semmisíteni ahhoz, hogy hozzáférjünk a tartalmához. Amíg jól van csomagolva, addig a röntgenfelvételen sem tűnik gyanúsnak. Én vattapamacsokkal nagyon szorosan becsomagolom, hogy ne maradjon üres hely. A tárgy nem lehet túl nehéz vagy könnyű sem ahhoz képest, hogy miről van szó, tehát egy tárgyba csak ennyit lehet beletenni, vagy tényleg vattával vagy mással kell megtölteni, hogy a súlya megnőjön. TÖRÖLJETEK ÁT MINDENT!!! Ahelyett, hogy feltörnék a tárgyat, ha gyanúsnak találják, letörlik a külsejét, és megvizsgálják, hogy nincs-e rajta maradvány. Remélhetőleg ez segít
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
A játék bonyolultabbá válik, amikor eljut a száz grammos szállításig.
De igen.
Az első piros zászló a származási ország. Ha a kábítószer-államban él, problémái lesznek a más kontinensekre, például az usa felé történő szállítással.
Láttam néhány kis G ajánlatot Európából expressz szállítással az USA-ba vagy Ausztráliába. Soha nem igazán működött, lassú és egyenletes a legjobb megoldás, és tudom, hogy sok okos eladók, akik csak mail rendszeres postai opciót kínálnak csak ezekbe az országokba. Csak egy csomagot kell lefoglalni, hogy az ügy megkezdett építése és a nyomozás. Maradj biztonságban G és utolsó.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kívülről történő tesztelés. Érdekes megjegyzés...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Bocsánat, nem csak a terméket értem a terméken belül. Ha például kokaint rejtek egy plüssmackóba, akkor valószínűleg nem a plüssmackót fogják megsemmisíteni, hanem megnézik, hogy a csomagolás belsejében vagy a plüssmackóban van-e apró mennyiség. Ha ez pozitív eredményt hoz, akkor elkapnak. Világosabban kellett volna fogalmaznom, értem, honnan ered a zűrzavar. Nem, nem vesznek kenetet a külsejéről lol
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Igen, megértettem. Őszintén érdekesnek találtam a megjegyzését. Nincs benne irónia
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Mint személy én tényleg szeretnék segíteni, de nem tudom leírni, hogyan küldöm a csomagokat az ügyfeleim biztonsága miatt - én is gyakran változtatom a csomagolás/küldés módját.
 
Top