Question Kérdés a mexikói metamfetamin előállítási módszerrel kapcsolatban!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Srácok, megnéztem ezt a dokumentumfilmet: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
De lenne egy kérdésem
Ebben a videóban beszéltek néhány Kínából küldött vegyi anyagról, mint például (CAS 288573-56-8), amelyet Mexikóban kristály-metamfetamin előállítására használtak.
Szóval, mi ez a vegyszer? és még mindig kapható Kínából, hogy helyben készítsenek metet? Betiltották ezt a vegyi anyagot? Hogyan lehet ezt a port kristályos metamfetaminná alakítani?!?

Köszönöm a segítséget.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A CAS 288573-56-8 a fentanil prekurzora, ebben a videóban hiba van. Szerintem glicidátokra vagy APAAN-ra gondoltak, amiből könnyen lehet BMK-t nyerni, amit aztán metamfetaminná redukálnak.
Remélem, hogy még az újév előtt részletes és érthető videókat teszünk közzé a metamfetamin szintézis különböző módjairól.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Köszönjük válaszát.
Olvastam néhány cikket a "fentanil metamfetamin használatáról", úgy találtam, hogy a metamfetamint csak azért vágják fentanillal, mert olcsó, könnyen megtalálható és nagyon erős.
Úgy hívták, hogy "fentanillal kevert metamfetamin".

Szóval szerintem ez csak egy vágóanyag, nem pedig alapanyag a gyártáshoz.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Rendkívül veszélyes a fentanillal metamfetamint vágni. Higgs mi az a `glicidátok` pontosan, ez egy molekulacsoport neve? Ha igen, pontosan melyik a legjobb a BMK megszerzéséhez? köszönöm.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Szia. A "glicidátok" olyan észterek, amelyek a molekula szerkezetében 2-metil-3-oxirán csoportot tartalmaznak.
 
Top