Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nem, 2 réteg az, amit akarsz. ahogy az aq. réteg vízben oldódó sókkal telítődik, a vízben oldódó sókkal telítődik, a dillutált izopropanol-szabadbázis szol. kiszorítja az aq. rétegből. az izopropanolnak, szemben a többi primer OH-sal, ez a tulajdonsága, hogy a sók oldásakor elválik a víztől, pontosan ezért használják annyi titkos és egyéb szintézisben.
Legalábbis azt hiszem, remélem, hogy nem a seggembe beszélek. :p
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ha jól értem, a felső réteg szabad bázis? sárgás olajos megjelenésű és 70%-os keverék. és az alsó sűrűbb.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ez lenne a vizes réteg. Hozzáadtam 25%-os naoh oldatot. melyik rétegre van szükségem? Kicsit összezavarodtam.
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 488
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Írja le, hogy milyen arányban használta a reagenseket.
Mennyi ideig áll a keverék a képen látható NaOH-oldat hozzáadása után?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ha a lúgos amin a felső alkoholrétegbe kerül. ha a ph savas, akkor az alsó rétegben lesz oldott só formájában. Mindenesetre veszteségek lesznek ezzel a kiosztási módszerrel.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Körülbelül 2 perc alatt két réteg képződik, 30 percig hagyom magára.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
6 órán keresztül kell keverni, miközben hozzáadjuk a P2NP-t, vagy csak addig kell keverni, amíg biztonságosan feloldódik?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A legjobb eredmény elérése érdekében használja a lombikra vonatkozó felsővezetést.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
és reméltem, hogy képes leszek használni a mágneses keverőt lol. de kétségeim voltak, hogy elég erős lesz-e.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ez 6 órát vehet igénybe, időt vehet igénybe a szintézishez, figyelmet fordíthat a hőmérsékletre.

Attól függ, hogy mennyi alumínium van a lombikban, és mennyire jó a mágneses keverője.
A fej fölötti keverők nagyobb teljesítményűek.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Az IPA/bázissal nem hiszem, hogy a választás után bármit is kellene csinálni. túl sok alkohol van benne, az ipa-t szeretném csökkenteni. Szerintem a túl sok IPA miatt rossz lehet az olaj minősége.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Elrontottam a kajakot. Kitisztítottam a szűrőn lévő keveréket, és kidobtam az oldhatatlan csapadékot. Visszaöntöttem egy reaktorba.

Hozzáadtam egy 25%-os NaOH oldatot. két réteg képződött. Fél órát pihentetem. felső sárga réteg (Ipa/bázis). alsó réteg átlátszó (vízréteg).

A vizes réteget egy lombikba cseppentem. Hozzáadok Ipa-t, rétegek képződnek. Fél órát pihentetem.

a felső réteg átlátszó (bázis/Ipa) az, amire szükségem van. A vizes rétegből kivont bázist rotációs elpárologtatóba teszem. A hűtés 8 fok, a vákuum be van kapcsolva, a fürdő hőmérséklete 80 fok, az ipa itt kezd el párologni.

Ipa elpárologtató alapot öntöm egy pohárba. mit csináljak ezzel az alappal (átlátszó), mi lesz, ha beleöntöm az Ipa/alap keverékbe, miért kell ezt csinálni?

A sárga réteget (alap/Ipa) pedig a reaktorba. 3 liter IPA/alap keverék. hogyan tudom csökkenteni az ipa-t??? ez is rotovap? mert ha a reaktorban 80 fokon kezdem el párologtatni, akkor a kondenzátorból csöpög az Ipa. ezzel az a bajom, hogy a végén piros lesz és a szag is elmegy. Szerintem elrontottam.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Miért párologtatta el az IPA-t, kövesse a videót. Csináld újra a videóban szereplő lépésekkel az IPA nem rontja el az amfetamint, csak büdössé teszi lol.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Pontosan ugyanazt a szintézist végeztem, csak kövesse a videót, és miután savanyította, ha nem akarja, hogy az IPA rendetlenséget / szagot tisztítsa meg egy kis acetonnal, és hagyja egy-két hétig friss levegőn és fényben, hogy megtisztítsa és megszáradjon.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sziasztok. most sikerült egy gőzdesztillációs rendszert építeni. egy kedves fórumtag segítségével. a desztilláció jelenleg is folyamatban van, szerintem 2 óra alatt végzek 😉 Most csak egy kis mennyiséget készítek, ha sikerül, akkor 1kg p2np-t fogok használni. Nincs lehetőségem a szabadban, friss levegőn, napfényben szárítani, meg kell tanulnom a lepárlást. te mennyit készítettél és mekkora volt a hozam?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. A vizes fázist 8 liter IPA-val extraháljuk. Az amfetaminmentes bázist IPA-ban feloldjuk, és az IPA réteg sűrűsége megváltozik, ezért elválasztjuk a vizes rétegtől.
8. A 7. lépésből származó IPA extrakciót vákuumban elpárologtatjuk amfetaminmentes bázisolajjá, és egyesítjük a 6. lépésből származó szabad bázissal.

Miért kell a szabad bázissal kombinálni? ez a lépés extra bevételt hoz, vagy mi értelme van?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ha 500 g reakciót végzel, hogyan jutsz 8 l IPA-ra?

Miért kell hozzáadni a kivont freebase-t a korábbi freebase-hez, ez egy őszinte kérdés?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
6 liter Ipa a szintézis kezdetén, 4 liter a rétegválasztáshoz. nem szükséges egyszerre 8 litert hozzáadni. IPA helyett metanolt használok, a végtermék kevésbé lesz alkoholszagú. Viszont emiatt nem tudom szétválasztani a rétegeket (metalon nem tudja, ezért amikor a rétegválasztáshoz alkoholt kér), akkor dcm-t kell hozzáadni. a két réteget össze kell kötni, mert nagyobb lesz a hozam, szerintem. Végül sikerült elkészítenem a kívánt olajat. A képen az eredmény látható, sózás előtt.
 

Attachments

  • V5owtD0iRC.jpg
    V5owtD0iRC.jpg
    5.4 MB · Views: 418

fufu

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló szakértők, nem tudják, hogy használhatok-e nátrium-bikarbonátot, hogy a p2np reakcióból szabadbázist kapjak az amph-ban? Köszönöm.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Lépések .


Melyik rétegre van szükségem? ipa hozzáadása után 2 réteg képződik. felső réteg átlátszó, tiszta, enyhén olajos felületű. alsó réteg fehér sűrű kocsonya. azt írja, hogy az ipa sűrűsége megváltozik és elválik a vízrétegtől. sűrűsége megváltozik, ez jelentheti azt, hogy kocsonyává és alsó réteggé vált? noob kérdés, de hasznos.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
A kérdésére az előző hozzászólásban már válaszoltam. Menj vissza és nézd meg, még képek is vannak.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Köszönöm, hogy világossá vált. Tudtam, hogy melyik réteg, de nem tudtam megmagyarázni magamnak, hogy miért ez a réteg?? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Köszönöm, hogy világossá vált. Tudtam, hogy melyik réteg, de nem tudtam megmagyarázni magamnak, hogy miért ez a réteg?? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sajnálom, már többször üzentem Önnek, kérem törölje...
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Szia, A reakció után híg HCl-lel hűtözöm és 100°C-ra lepárolom az IPA-t, de másnap, amikor a fázisok szétválasztására megyek, a lombik nem keveredik. A lombikban egy árnyalat van. Itt vannak a képek tud valaki segíteni, hogy megértsem és megmondja milyen lehetőségeim vannak thx
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Először is, hol van a szintézisben az, hogy HCL-t kell használni? Tipp: Sehol, tehát ne tegye.

Másodszor, mivel 100c-ben desztillálsz, feltételezem, hogy nyílt desztillációt végzel, ne tedd ezt, használj helyette vákuumdesztillációt.

Próbáld újra, és küldd el az eredményeket.

Üdvözlettel
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Oké Im hozzáadok 25% NaOH-t és utána mit tegyek? DCM-mel extraháljam?
Van egy kis
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Oké, hozzáadtam 25% NaOH-t, de nem hiszem, hogy a hiba a NaOH-tól származik, mert a fázisszétválasztáshoz ez rendben van... A probléma csak utána jelentkezik; amikor amúgy is ki akarom vonni az aquaus fázist, ... Hozzáadok DCM-et, de még egy olyan NP-vel is, mint a DCM, NINCS TISZTA fázisszétválasztás!!!
 
Top