Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Valamint valami furcsa dolog:
A reakcióelegy fekete iszapos részét elmentettem, és egyesítettem a szabadbázis elválasztásból származó vizes réteggel. Ráöntöttem egy csomó acetont, és egy éjszakán át állni hagytam a fagypont feletti hőmérsékleten.
Amikor ma reggel érte mentem, a tetején a várt tiszta réteg volt, de az alsó réteg tiszta, kőkemény kristályokkal SZILIDÁLódott. Annyira kemény, hogy le kell vésni őket. Próbáltam néhányat tolunban, acetonban és vízben oldani, de oldhatatlanok. Maguk a kristályok jégtiszták, de a CuSO4 fekete nanoszórása körül alakultak ki.
Lásd a mellékelt képet, ami a főzőpohárba készült.
Mi a fene lehet ez?
 

Attachments

  • NTh5jdIARm.gif
    NTh5jdIARm.gif
    1.8 MB · Views: 242

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Némi gondolkodás és némi kísérletezés után eléggé biztos vagyok benne, hogy ezek bórátkristályok. Meleg, savas vízben jól oldódnak.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@MadHatter, jézusom, ez már régóta bosszant, de végre nyugalomba helyezhetem.

Igazad van, az "iszap" a NaoH-ből származó borátkristályok, most csináltam egy másik reakciót, és az eredmény pontosan ugyanaz volt.

Üdvözlettel
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ez a cas 1451-82-7 2-bróm-4-metilpropiofenon esetében is működne ?

(Újonc vagyok, de a szállító azt állítja, hogy ez ugyanaz, az én logikám szerint nem az )
 

Attachments

  • pujFK5ySaq.jpeg
    pujFK5ySaq.jpeg
    107.2 KB · Views: 209

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Helló, ez a módszer működik a reagensek listájára, amelyet a bejegyzésben ismertetünk. A 2-Bromo-4-metilpropiophenon a 4-MMC prekurzor.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ok jó, hogy megemlíti! Kellett volna venni több időt olvasás türelmesen.. jó tudni, hogy ez a 4mmc csak dolog egy másik lehetőség érdekel ... kívánta fizetett több figyelmet az iskolában a kémia alatt 😭
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Lehet-e az amfetaminból ilyen kristályokat készíteni?
 

Attachments

  • xPe47o5IZ8.jpeg
    xPe47o5IZ8.jpeg
    571.6 KB · Views: 204

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Igen és nem.

Az amfetamin egy porállapotú anyag, ami a képen látható, az a kristályos metamfetamin.

Van egy útvonal itt a fórumon arról, hogyan lehet amfetaminból metamfetamint szintetizálni, nézd meg.

Üdvözlettel
 

henwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hol találom a nabh4-et Hollandiában
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@henwest laboratoriumdiscounter google it
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Csak 60%-os kénsav vásárolható, használható-e kristályosításhoz?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Hűtő- és fűtőberendezést szeretnék vásárolni. együtt kell működnie a reaktorral, vagy külön kell vásárolnom? 1kg lesz a p2np szintézis, a-olajat próbálok készíteni.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ehhez hűtésre és fűtésre egyaránt szükség van, hogy milyen típusú, az a berendezéstől függ.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
30L köpenyes üvegreaktor .
20L rotációs elpárologtató.
Hő _ hűtő -30C és 200C között.
A reaktor és a hűtő-fűtő berendezés a munka során folyamatosan együtt dolgozik? Ez a hűtő-fűtő megfelel annak, amit írtam?

Gdx -30/30 fűtés és hűtés
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
p2np -->a-olaj végtermék . Szeretném tudni, hogy pontosan milyen berendezésekre van szükség. Az eladónak vannak kérdései, de sajnos nem értem mit kérdez. nagyobb tétel készítéséhez. először egy kis tétel, majd egy nagy tétel. 30L-es dupla köpenyes reaktor. Rotációs elpárologtató 20L. GDX-30/30 30L tartály térfogatú Heather chiller (ez együtt működik a reaktorral), szerintem egy kisebb is elég helyette. DLSB-20/30 recirkulációs hűtő erre is szükségem van a szintézishez??? nem elég a hűtő-fűtőszekrény? SHB-B95 vákuumszivattyú szükséges tudomásom szerint. Szeretném megvenni a szerszámokat, de előtte tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan lehet tökéletesíteni őket.
 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Valaki meg tudja magyarázni ezt a fehér réteget az alján befejeztem a p2np hozzáadását a nabh4-hez.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Mit értesz a "finnek P2nP hozzáadása a NaBH4-hez" alatt?

A P2nP-t az IPA + H2O + NaBH4 keverékkel kevert reakcióhoz adod hozzá.

A NaBH4 leülepszik a reakció alján, ha abbahagyod a keverést, akkor "fel fog kelni".

Üdvözlettel
 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Igen minden volt addet megfelelően aggódtam a fehér réteg, hamarosan én lesz befejeződik fog post eredmény fotók
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ja, ahogy a férfi mondta, bórátkristályokról van szó. Továbbá, ha a rm-t valamiért egy éjszakán át hűlni hagyod, akkor jégszerű bórkristályok halmozódnak fel az alján. Mint egy kis gleccser. Nekem ez az első nekifutásomkor masszívan előfordult, és tényleg csodálkoztam, hogy mit nézek. Megvizsgáltam, és arra a következtetésre jutottam, hogy bórkristályok lehetnek.
 
Top