Question Én Új vagyok itt, szükségem van az emberekre, akiknek ketaminra van szükségük, de kérem, hogyan tudom használni a piaci letétet itt

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Jó napot mindenkinek.....

Én Új vagyok itt, és én voltam bemutatott egy fickó itt mondván, hogy több biztonságosabb itt.... Van némi ketamin de a dolog az, hogy olyan embereket keresek, akik esetleg hajlandóak lennének velem dolgozni akár szemtől szemben bármelyik országban. És azt is kérem, hogyan tudom használni az escrow módszerét bbgate Szükségem van segítségre kérem.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Mi a tisztaság Clark
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
95,9% Uram csak adjon egy szöveget, hogy beszélhessünk oké.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
OKey haver. De hogyan szállítod a csomagot, haver.
 

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
22
Reaction score
7
Points
3
Bármilyen ötlet itt, hogyan működik a letétbe helyezés.
Furcsán néz ki, mint a többiek odakint, furcsának tűnik nekem???
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Mi nem világos az Ön számára?
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Tudunk itt dolgozni Escrow, ha lehetséges haver
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Igen természetesen mate nagyon lehetséges, hogy dolgozni escrow itt Okey. csak DM nekem beszéljünk, és hol pontosan.
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Oké.
Csak küldje el nekem az elérhetőségét, hogy mindent el tudjunk intézni ott, majd jöjjön a letétbe a megfelelő megállapodáshoz.
Bármilyen ötlet, hogyan lehet itt a letéti letéti módszert használni. Használtad már itt korábban.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Clark annyira tele van szarral, hogy megpróbál átverni téged a pénzedből... így kényelmesen azt mondja, hogy a terméke 95,9 százalékos tisztaságú. és Honnan szerezted ezeket a számokat? Van ott egy GC/MS ? Biztos, hogy ha ilyen pontos eredményeket kaptál, akkor van egy nyomtatványod, amit át tudsz adni.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Cajun Gopnik

köszönöm a riasztásért ❌🚯 de az igazat megvallva annyira meggyőző vagyok, hogy a ..CLARK012-vel dolgozom... először azt hittem, hogy átveréshez vezet, ahogy mondtad, de a szar nem lett végül átverés tesó, rendeltem néhány grammot, és minden átjött. Szóval most megyek be a teljes megrendelésre a letéti fórumon most csak azt találom nehéznek a letét használatával itt, de leülök és kitalálom, mielőtt a nap lemegy. Egy kis tanácsot neked, kap arány félelem átverés a szívedben, és nyisd meg magad, hogy adj egy próbát a saját magad melltartó. Köszönöm a tanácsot melltartó
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Szia, légy udvarias, kérlek, és ne sértsd meg a többi fórumtagot. Mondja el a véleményét rosszmájúság nélkül.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Nagyon sok olyan jel van abban, amit most mondtál, ami azt bizonyítja, hogy TELJES SZAR vagy. Bárki, aki elolvassa az e fiókok közötti beszélgetést, láthatja, hogy a hozzászólások ugyanattól a személytől származnak.

Az első jel az angol nyelvtudásod hiánya.

Másodszor, az ilyen levelezés két olyan felhasználó között, akik részt vesznek az általad bemutatott tevékenységekben, már régen átkerült volna a privát csevegésbe, nyilvánvaló okokból. nem azért, hogy mindenki lássa.

És a te indoklásod szerint, hogy kockáztass és bízz egy idegenben, akkor miért a vevő az, akinek kockáztatnia kell és pénzt kell küldenie neked. Bizonyára, ha lenne a termék, amit állítod, hogy van, akkor magáért beszélne, és nem kellene problémákat "bízni egy idegenben" és elküldeni egy kis összeget, mielőtt fizetést kérne a bizalom megteremtése és a termék népszerűsítése érdekében...

EZÉRT FELHÍVOM AZ ADMINISZTRÁTOROKAT, HOGY BLOKKOLJÁK A FIÓKJÁT ÉS A TÖBBI HAMIS PROFILJÁT...HACSAK NEM EZ A MAGA OLDALA...KI TUDJA.
 
Top