Question Én Új vagyok itt, szükségem van az emberekre, akiknek ketaminra van szükségük, de kérem, hogyan tudom használni a piaci letétet itt

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Jó napot mindenkinek.....

Én Új vagyok itt, és én voltam bemutatott egy fickó itt mondván, hogy több biztonságosabb itt.... Van némi ketamin de a dolog az, hogy olyan embereket keresek, akik esetleg hajlandóak lennének velem dolgozni akár szemtől szemben bármelyik országban. És azt is kérem, hogyan tudom használni az escrow módszerét bbgate Szükségem van segítségre kérem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
Személyesen találkozni valakivel nem jó ötlet.
 
Last edited:

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Nos, köszönöm szépen barátom. megpróbáltam a Linket, de nem nyílik meg. Én csak továbbra is próbálkozom, mert van egy csomó ember, hogy a K.K. nekik, de ez megrekedt most, mert én tényleg kell dolgozni a letéti rendszerrel, hogy vásárolni bizalom először, tudod, sok ember Most a mi napunk nem gondolkodik egyenesen, bár időnként dolgozom veled egy kapsz a csomagot, akkor lehet, hogy a DEPO, de most csak azt akarom, hogy használja a letétet hallottam, hogy ez is szép.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tor böngészőt kell használnia a .onion tükörhöz.
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Köszönöm szépen, nagyon szeretem ezt az oldalt. Most már nyugodtan foglalkozhatok 🤝 a vásárlóimmal Wow✌️
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
A HEISENBERG segíthet Önnek.
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Köszönöm, uram, de már megkaptam a segítséget, amit most keresek.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Vettem 2 alkalommal diazepam és oxazepam szállítanak.
 
Last edited by a moderator:

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
de remélem, hogy jobb árat kaphat @ escrow
 
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Valószínűleg azt hiszem, biztonságosabb lenne eltávolítani ezt a linket
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nem tudnám elégszer elmondani, hogy mennyire fontos, hogy NEM találkozzunk személyesen senkivel a darkwebről vagy bármi másról az interneten.
Az itteni nagy játékosok vagy az elég régóta itt lévő emberek nem fognak ilyet tenni, az egyetlen személyek, akik ezt tennék, vagy olyanok, akik bajba sodorják Önt a szabadsága/biztonsága kockáztatásával vagy az Ön megkárosításával VAGY a rendőrséggel - ez az eset az esetek 99% -ában így van, és biztosan nem akarsz fogadni az 1% -ra, igaz? Csak húzd ezt ki a fejedből, van elég üzlet, amit csak a darknettel lehet csinálni.

Maradjon mentve.
 
Top