Question Hogyan vágjunk kokaint?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Hello BB srácok, örülök, hogy megismerhetlek titeket.

Azt akartam kérdezni, hogy milyen jó módja van a koksz vágásának, és milyen anyagokra lesz szükségem ebben a folyamatban
Reddit-en olvastam, hogy használhatok laktózt vagy inozitot. de nem volt teljes és egyértelmű útmutatók.

Továbbá azt is szeretném tudni, hogy hogyan kell a vágási folyamat után újra kőkeményre vágni? Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene nekem ebben a folyamatban egy link vagy egy cikk küldésével a folyamathoz.
Én egy noob vagyok a kémiában, így remélem, hogy ez a folyamat nem bonyolult.

Olvastam, hogy használhatok benzokaint, de nehéz megtalálni ezt a vegyszert. A laktóz vagy az inozitol jó választás?

Köszönöm srácok.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Igaz. egy vágás sem jó. de a valóság az, hogy a vágások azok, amelyek az alacsonyabb szintű forgalmazóknak a haszonkulcsot biztosítják. tehát ha meg kell tenned, tedd a lehető legbiztonságosabb módon.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Szia,2 lehetőséged van levamisol
ZiBVmn0k9y
csak kell párologtatni a vizet, és hogy egy paszta és mossa whit aceton puré, mert a laboratóriumok hozzá valami rossz szagú ,Egyszer mosni tesz száraz és finom por, a levamisol át a repedés teszt, de nem adunk hozzá exceso, ez a nagyon jó termék ,adjunk hozzá 10%-ot ,és ez adjon hozzá fényes ,wey a termék puré acetonnal préseljük a formába kis súllyal ,ne használjunk hidráulico presszót mert nem fényesebb ,és használjunk gyúlékony izzókat ,a második lehetőség a fenacetyn de kell a bencén a munkához sokkal nehezebb beszerezni.
 
Top