Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Helló, és minden Rock valódi az összes tudás és készségek , én még mindig tanulok lol de egyébként találtam ki ezt az oldalt nézi a YouTube videók és P2NP szintézis és elment a honlapon látható videón a nap után először közzétett így már kúszó olvasás egy darabig, mielőtt végül mondott semmit ....
 

thelifeofri1ey

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Vicces módon néhány véletlenszerű érdeklődési köröm (gépi tanulás, tolltesztelés, TOR) közös egy barátommal, aki szintén gyártó, és ő bukkant rá a netnek erre a gyönyörű, titkos szegletére. Briliáns.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
A Reddit-en találtam rád egy linken keresztül, amelyet valaki a TheeHive fórumon tett közzé.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Én találtam rátok srácok a ti epikus, de rövid életű YouTube napjaidból, az a mesc tech egyébként brill volt.
 

paletto10

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 21, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Az RC eladó küldött nekem egy linket a webhelyre, miközben megpróbálta elmagyarázni, hogy mi a KU.......
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
A sok csodálatos Bitchute videód egyikén keresztül találtam rád.

Így találtam rád, és ezért vagyok itt.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
A YouTube-on találkoztam veled, még a csatornád és a weboldal kezdetén. Csak eltartott egy darabig, amíg elkészítettem egy profilt, hogy megnézzem a piacot a toron.
 

cya_OpSec

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Egy ülésszak-csoportból Im in.

SessionID a megjegyzésekben bárki számára, aki kapcsolatot keres. Nem eladó, inkább kisebb méretű ömlesztett vevő és törekvő kémikus. Tehát nincs értelme kapcsolatba lépni, ha csak vásárolni akarsz cuccot 😉
 

Dr_Richard

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Böngészés a darkwebben. Nem találok túl sok infót a tiszta neten erről a helyről, de azt hiszem, ez egy előny. A tor-t használtam az itteni böngészésre, amíg meg nem találtam ezt a kaput. Szerintem elég jó, ha engem kérdezel.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Csak tökéletesen ártatlan kémiai reakcióvideókat akartam. Úgy tűnik, ezek annyira ritkák, hogy a Google segítségével könnyebb indexelt oldalakat találni a titkos gyógyszerszintézisről. Izgatottan várom, hogy itt lehetek, és az elméletet gyakorlatba ültethetem.
 
Top