Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Hallottam a teljesen hihetetlen YT-videókról. Elég ironikus volt, mert megpróbáltam szintetizálni a 4-FA-t a NaBH4 redukciós módszerrel, és nehezen mentem vele.
Aztán néhány napon belül közzétette a videót. Olyan volt, mint egy jel a mindenható narkotikus istenektől! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ossza meg a 4-fa szintézissel kapcsolatos tapasztalatait. Ez egy érdekes anyag, amelyet a legkönnyebben az amfetamin típusú euforetikumokból nyerhetünk.
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vagy a DuckDuckGo, vagy a redditre vezetett, és nem emlékszem pontosan, hogy mit kerestem, de egyedülálló oldalnak bizonyult.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Az Ön Youtube videó szintézise :cool:(y)
Szeretem a kémiát, és a videó minősége egyszerűen lenyűgöző. :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
A szörfdeszkámon voltam, és a Titanic után a felszín alá merültem. Csak erre emlékszem, mert abban a bizonyos pillanatban annyira el voltam szállva. Senki nem mondta el, mert egyedül voltam, így valószínűleg valahol olvastam.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
A /r/darknetben gurultam... azt hiszem, rákattintottam néhány linkre, amelyek valamire irányítottak, és aztán itt kötöttem ki? Kicsit be vagyok tépve, és több év óta először merültem mélyre a darknetben. Régebben sok pénzt kerestem az RC-k online viszonteladásával. Ez a fórum felkeltette az érdeklődésemet.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Az interneten linkről linkre járva végül véletlenül találtam rá. Órákat töltöttem itt tanulmányozással
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Reddit, mint egy volt átfut egy kaotikus fal hosszú stimul post, láttam "ellenőrizze breaking bad fórum"

És miután megtaláltam ezt az oldalt, elkezdtem nézni a BB-t is.
 

Halon104

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Erről a fórumról nemrégiben kaptam információt, miután a Reddit-en közzétettem egy bejegyzést.
 
Top