Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Fórumunkat nem nehéz megtalálni az interneten, nagyon hamar ezt a fórumot úgy fogják társítani, mint azt a helyet, ahol a titkos laboratóriumok létrehozásának módja kezdődik. Már most a tartalom minőségét tekintve felülmúljuk szinte az összes hasonló ismert internetes forrást.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Igen értem, de arra gondoltam, hogy én post, mint a képek talán biztonságos vagy biztonságosabb tan normál web, így voltam kíváncsi wy egy darkweb weboldal, ha van egy normál verzió.. csak kíváncsi vagyok, szeretem ezt a weboldalt nagyon jól. de a jövőben akarok rendelni, amit akarok én nem mentem, hogy a holland börtön nem sok probléma, de most én vagyok kirúgva, és ez a kurva egy worksuplyer nem fizet nekem, és én nem tudok segítséget kérni, mert én dolgozom ott papíron. Ezt azért mondom, mert olyan terméket akarok eladni, ami tisztaságot és minimális kárt okoz a testnek. eladtam kokain bázis kokót és piszkos speedet és miegymást. elkaptak! de most pénz nélkül vagyok! a megtakarításomat a kisöcsémnek adtam, de most nincs meg neki.. szóval lehet, hogy amfetamint és legális gyógyszereket fogok árulni, mert azokat meg tudom szerezni. de nem vezethetek... túl sokat kérdeznek, ha meg tudom mutatni, hogy mi van a kocsimban..... mint a darkweb talán ki kell próbálnom (amfetaminfoszfát)..... bocs a spamért.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
A projektünk a hagymás térben található, a clearneten csak egy átjárónk van.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Biztonságos az átjáróváltozat használata? Ezt a csodálatos projektet az ADBB és az 5CL után kutatva találtam a Google-on.
Az oldal egyébként néha lassan töltődik be. ha segítségre van szüksége a gyorsabb szerverekkel vagy valamivel, akkor adományozhatok ennek a csodálatos fórumnak . de őszintén szólva 99%-kal gyorsabb, mint más hagymás oldalak, így valószínűleg csak nem vagyok hozzászokva a tor használatához lol

EDIT: Nevermind most találtam meg a "paid" szekciót. Én biztosan veszek egy tagságot nagyon hamar! (Megtakarítok az RC részlegre :D)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Az információk egyszerű tanulmányozásához igen, ez biztonságos.
De jobb, ha az oldal hagymás változatát használja, az még biztonságosabb. A listázás csak a hagymás változaton keresztül érhető el.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Megtaláltam a Dread-en, és több mint boldog vagyok, hogy csatlakoztam a közösséghez.

Eddig TELJESEN az volt, amire szükségem volt a nagy projektemen való munkához, és nagyon gyorsan tudtam beszállítókat találni a hiányzó ügyészekhez, az első üzlet nagyon hamar megtörténik a letéttel.

Köszönöm a munkáját és maradjon biztonságban!

Cincerly,

Koko
 

Susi81

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Megtaláltam Önt a Google-on, amikor az amfetamin szintézis videó keresésére kerestem.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Ezt a fórumot a Dread-on találtam!

Igazán nagyra értékelem az itteni kicsi, de egyre növekvő közösséget.

Csak az elmúlt néhány hónapban követtem és olvastam a hozzászólásokat, de alig várom, hogy aktívabb legyek!
 
Top